Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sprzątanie po budowie


Recommended Posts

  • 2 years później...
A ja mam pytanie, czy ktoś korzystał z tej firmy (tez Poznań) http://www.clarsystem.pl/ i może powiedzieć, czy warto? Czy wszystko było na tip top? Chodzi o sprzątnięcie po gruntownym remoncie mieszkania dziadków - sami tego nie zrobią, a my jako rodzina nie możemy poświęcić temu aż tyle czasu, stąd pomysł, by zajęła się tym firma (bo chyba pojedyncza sprzątająca pani nie podoła?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Ja przed świętami robiłam z mężem remont i zachciało mi się kominka, myślałam, że już nigdy nie posprzątam...kurz po prostu wszędzie...ciężko było doczyścić podłogę i szyby. Uznałam, że chemia profesjonalna, taka do sklepów może tylko mi pomóc. Okazało się, że nie łatwo to kupić, MODEROWANO znalazłam kilka rodzajów w internecie. Mi pomogło, więc się dziele;) powodzenia z bałaganem;) Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też trzeba uważać kogo brać, bo raz wziąłem ekipę i sprzątanie po cekolowaniu pozostawiało wiele do życzenia. Nie dokładnie, szybko i bardzo nieprofesjonalnie. Podłogi przez miesiąc czyściłem. Lepiej kupić sobie sprzęt i pomału sprzątać samemu, a różnego rodzaju sprzętu do czyszczenia, mopów, itp. jest w sieci od groma. Mopy w promocji kupiłem w firmie [moderowano], do tego jeszcze coś do okien i samemu można dokładnie posprzątać. Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
inwestowanie w sprzęt to jedno, ale pytanie jakie środki użyć do posprzątania mieszkania po remoncie...wszędzie pył, zachlapania od farb i lakierów, czym to wszystko doczyścić, żeby z drugiej strony nie uszkodzić czyszczonych powierzchni? jakieś rady? Edytowane przez sylvy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Ja ostatnio byłem właśnie na etapie porządkowania prac bo budowie i korzystałem z usług firmy [:spam:]. Efekty są naprawdę*świetnie, dom i tereny wokół uporządkowane i już kolejnego dnia można było się wprowadzać. W ofercie mają też inne prace porządkowe więc jeżeli trzeba rozszerzyć*zakres to pewnie nie będzie najmniejszych problemów. Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
Generalnie, jeśli faktycznie nie masz czasu, żeby samemu to zrobić (np. wynająć sprzęt, tak jak już było wspominane), to firma jak najbardziej będzie okej. Ja korzystałem z poznańskiego :spam: i wszystko poszło super, no i całkiem niedrogo. Trwało chwilę, bo sprzątania było sporo i to różnego rodzaju (pył, farba, kleje, jakieś pozostałości po materiałach), ale po wszystkim bez zarzutu. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 6 months później...

Takie rzeczy najlepiej myć na bieżąco jak jeszcze nie wyschły. Farby zdrapuje z paneli nie mam rys, a inaczej nie chciało zejść. To samo robiłam z zaschnietymi plamami po gładziach, delikatnie nożykiem zdrapalam plamki, można wcześniej namoczyc, żeby lepiej schodziło.

 

:spam:

 

Polecam jednak stronę. Wszystko jest tutaj dobrze opisane.

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...