Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mamy " Noce " od dwóch miesięcy. 70 m2, wiatrołap, kuchnia, salon, korytarze w największym formacie. Zgodnie z deklaracją producenta mają średnią klasę ścieralności ( 3 na 5) i ponieważ nie planuję oprowadzać wycieczek po domu i chodzić po nich w podkutych butach to myślę, że wytrzymają normalne użytkowanie. Co do satyny... mi nie przeszkadza, chociaż też miałam wątpliwości. Te płytki dobrze jest obejrzeć ułożone, pojedyńcze płytki wystawione w salonach są mdłe, a zdjęcia ze strony producenta kolorystyczne bardzo nasycone( nie wiem jak to inaczej nazwać,ale u mnie podłogi nie mają takiego intensywnego wybarwienia). Ale ułożone .. dla mnie bajka. Jakoś szczególnie się nie brudzą, fajnie się je myje. Ja jestem zadowolona. Bardzo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piszesz, ze jak sprawdzałaś ręką to są gładkie ale z drugiej strony zdzierają obuwie, przyznam, ze niezbyt to rozumiem.

 

Czy one pod wpływem uzytkowania zrobiły się szorstkie, ze tak zdzierają obuwie, skarpety; czy tez dalej sa gładkie a mimo wszystko zdzierają.

 

Jak ja robiłam testy na tej jednej pytce co mam, to wszystko schodziło (kawa, wino), spróbuję jeszcze z ołówkiem, bo pisałaś że miałaś problemy.

 

 

Bo chyba nie jest mozliwe, że każda seria ma inną strukturę. Jedne gładkie a inne szorstkie

 

no właśnie nie wiem jak to wytłumaczyć. Pod ręką są g\ladkie, ale jak się chodzi czuć te wyżłobienia, które mają. Mój sznurkowy mop wygląda tak jakbym użytkowała go z 3 lata, a nie 3 miesiące. Na początku byłam nimi zachwycona, ale teraz odradzam każdemu kto chce je kupić. Ja mówię swoje spostrzeżenia, nie mam zamiaru działać na niekorzyść firmy. Ołówek stolarski i murarski nie schodzi. Testując gres na początku też nie widziałam ich wad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jak to wytłumaczyć. Pod ręką są g\ladkie, ale jak się chodzi czuć te wyżłobienia, które mają. Mój sznurkowy mop wygląda tak jakbym użytkowała go z 3 lata, a nie 3 miesiące. Na początku byłam nimi zachwycona, ale teraz odradzam każdemu kto chce je kupić. Ja mówię swoje spostrzeżenia, nie mam zamiaru działać na niekorzyść firmy. Ołówek stolarski i murarski nie schodzi. Testując gres na początku też nie widziałam ich wad ;)

 

no to pięknie- a ja cały dół nimi w przyszłym tyg. wykładam.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po tym co przeczytałam pobiegłam do sklepu żeby wymacać Masto i wg mnie- półpoler jest przyjemnie gładziutki, natomiast rzeczywiście mat jest szorski. Obawiam się że to co było powyżej napisane o tych zdartych kapciach może mieć miejsce ale tylko w przypadku matu.

 

Ktoś ma zdjęcia wnętrz z Masto????Ponawiam prośbę o wklejenie lub choć podrzucenie na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jak to wytłumaczyć. Pod ręką są g\ladkie, ale jak się chodzi czuć te wyżłobienia, które mają. Mój sznurkowy mop wygląda tak jakbym użytkowała go z 3 lata, a nie 3 miesiące. Na początku byłam nimi zachwycona, ale teraz odradzam każdemu kto chce je kupić. Ja mówię swoje spostrzeżenia, nie mam zamiaru działać na niekorzyść firmy. Ołówek stolarski i murarski nie schodzi. Testując gres na początku też nie widziałam ich wad ;)

 

Sawcza bardzo Ci dziękuję za opinię; będę czekać na dalsze relacje innych uzytkowników, ale na dzień dzisiejszy to raczej ich nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy " Noce " od dwóch miesięcy. 70 m2, wiatrołap, kuchnia, salon, korytarze w największym formacie. Zgodnie z deklaracją producenta mają średnią klasę ścieralności ( 3 na 5) i ponieważ nie planuję oprowadzać wycieczek po domu i chodzić po nich w podkutych butach to myślę, że wytrzymają normalne użytkowanie. Co do satyny... mi nie przeszkadza, chociaż też miałam wątpliwości. Te płytki dobrze jest obejrzeć ułożone, pojedyńcze płytki wystawione w salonach są mdłe, a zdjęcia ze strony producenta kolorystyczne bardzo nasycone( nie wiem jak to inaczej nazwać,ale u mnie podłogi nie mają takiego intensywnego wybarwienia). Ale ułożone .. dla mnie bajka. Jakoś szczególnie się nie brudzą, fajnie się je myje. Ja jestem zadowolona. Bardzo.

 

Pozdrawiam.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po tym co przeczytałam pobiegłam do sklepu żeby wymacać Masto i wg mnie- półpoler jest przyjemnie gładziutki, natomiast rzeczywiście mat jest szorski. Obawiam się że to co było powyżej napisane o tych zdartych kapciach może mieć miejsce ale tylko w przypadku matu.

 

Ktoś ma zdjęcia wnętrz z Masto????Ponawiam prośbę o wklejenie lub choć podrzucenie na priv...

 

Na 100% mam półpoler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masto/Meisha

Jestem na etpaie dylematu pod tytułem: Masto/Meisha garam. Tematy tu podejmowane systematycznie, ale z tego co widzę upadające. naprawdę nikt nie ma w łazience Meishy? Czy Masto na dłuższą metę rzeczywiście jest nie-do -utrzymania w czystości?

 

Sawcza, Asia**, LetkaK dajcie proszę znać jak tam się Masto sprawuje po kilkumiesięcznym korzystaniu, bardzo poproszę bo zasialiście tu wątpliwości tymi zapoczątkowanymi tematami, a płytki w sklepie wyglądają bardzo dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mamy masto bianco półpoler w kuchni i jadalni,

wyszukaliśmy niebrudzącą fugę nowość o parametrach epoksydowej ale ta jest elastyczna i nadaje się na "ogrzewanie podłogowe" Legalett, glazurnik mówił że świetnie się ją obrabia:)

Fuga PCI Geofug 5 kg srebrnoszara 16.

 

w wiatrołapie i kilka wstawek przy oknach balkonowych i kominku - mamy masto grys a fugę daliśmy Fuga PCI Geofug 5 kg cementowoszara 31,

obydwie podłogi są ok, a masto bianco jest przepiękne!!!

 

jeszcze nie mieszkamy ale podłoga nie ma żadnych zadziorów jest gładziutka ale nie śliska (mamy małe dziecko:))

 

pozdrawiam

013.jpg

010.jpg

011.jpg

Edytowane przez kollins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespokojna,

fuga 1,5mm dla bezpieczeństwa a efekt jest dla nas zadowalający,

ja bym tam położyła też w kuchni masto grys ale mężowi bardziej podobały się bianco, że będzie czyściej :) jaśniej i przytulniej, no i tak zostało,

okna mamy jasny dąb, nie jesteśmy jeszcze zdecydowani na kolor frontów w kuchni a przy takiej delikatnej podłodze(bianco) zawsze można pozwolić sobie na ciemniejsze fronty czy blat.

ten grys świetnie komponuje się z dębem, z oknami jasny dąb i podłogą (u nas panele dąb rustykalny egger)

znalazłam jeszcze kilka ujęć:

 

i z białym (nie mam lepszego ujęcia):

016.jpg

018.jpg

025.jpg

Edytowane przez kollins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...