Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie :D

chciałam sie zapytac jakie kolory dominują w waszych pomieszczeniach

jakie natomiast kolory uważacie za niestosowne? :roll:

 

Moje przemyślenia:

DUŻY POKÓJ-beżove,piaskowe z czarno-szaro-brązowymi elementami+kolorystyczny minimalizm

 

SYPIALNIA-pastelowe kolory w odcieniach niebieskiego

 

POKÓJ DLA DZIECI--zółte,pomarańczowe ciepłe słoneczne odcienie+kolorowe elementy/ponoć żółty sprzyja inteligencji :D /

 

KUCHNIA--beze,chłodny metal,inox+minimum bibelotów na wierzchu 8)

 

 

a jak u Was?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ha! Ja mam (będę miała) na odwrót, ale to całkiem inny styl :D

Sypialnia - b. jasnożółte ściany (ciepły kolorek, ale słoneczny, nie wpadający w beże czy kremy) plus dodatki intensywnie zielone i niebieskie.

Salonik - jasna lekko oliwkowa zieleń plus intensywna ciemna czerwień (pokoik będzie lekko stylowy).

Kuchnia - meble naturalny dąb, ściany "maślane", ciemnozielony blat, podłoga beż i ciemna zieleń, minimum elementów metalowych - duuużo duperelków będzie na pewno :wink:

Łazienka - biało-czerwono-zielona :o :wink:

 

Ale pomysł na wątek myślę, że fajny - każdy dobierze coś dla siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w mieszkaniu (w domu jeszcze nie wiem):

1. przedpokój rudy

2. kuchnia jasnozielona

3. łazienka niebieska (plus rudo-kremowe dekorki)

4. duży (ironicznie zwany salonem) kremowy - plus mural by Dwóipółlatka

5. sypialnia - intensywnie niebieska.

Jak to wymyślałam, to nie wyobrażałam sobie, że w/w pomieszczenia w ogóle mogłyby być w innych kolorach ;) No, kuchnia na początku też była kremowa.

W ogóle mieszkanie miało być spójne stylistycznie rudo-niebiesko-kremowe plus jasne drewno... Już nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jest baaaardzo kolorowo ;-)

 

PARTER

wiatrołap i łazienka cafe latte

hol jasne cappuccino

jadalnia ciemny kobalt (prawie granat) meble w kolorze czekoladowym

kuchnia turkusowa, meble kremowe

salon błękitny (meble: drewno w kolorze ciepłego, "średniego" orzecha i kremowe)

podłogi mamy z jasnego jesionu i całość sprawia trochę wrażenie piaszczystej plaży nad lazurowym morzem ;-)

 

PIĘTRO

hol jasne cappuccino

pokój "Panicza" :-) pastelowy zielono-żółty

nasza sypialnia w dwóch odcieniach łososiowego

gabinet lawendowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, biel jest ponadczasowa :D

 

Ja pierwszy raz od wielu, wielu lat będę miała nie-białe ściany i sama jestem ciekawa, czy na dłuższą metę zdzierżę :roll: :wink:

Właśnie wczoraj mi malowali pierwszą warstwę i kolorek w sypialni mnie... zaskoczył :roll: Taki kanarkowy się zrobił... No, ale taki miał być :D Fajny jest, ale ja całkiem nieprzyzwyczajona :o Przyjdzie reszta mebli i dodatki, to zobaczymy czy ja jego, czy on mnie :lol:

Albo się przyzwyczaję, albo mnie czeka ponowne malowanie. Całe szczęście to najłatwiejsza zmiana w całej wykończeniówce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe, białe, białe.

Ja mam serdecznie dość kolorów, po tym jak sobie mieszkanie 10 lat temu odmalowałam we wszystkie kolory tęczy.

:lol:

Myślę, że przy następnym remoncie zareaguję tak samo :D Ale teraz potrzebowałam odmiany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię biel..ale u kogoś, z tym że wnętrze (wystrój) musi być pięknie dobrany do białych ścian....wtedy lubię gdy wszystko prawie jest białe, jasne...

 

natomiast u siebie mamy:

 

kuchnia - miętowa zieleń

salon - brudny śmietankowo-bananowy,

klatka-antresola - jaśniutki brudny krem...z perspektywy wygląda jakby biały

sypialnia - koralowa - ale przygaszona

komputerowy - wrzosowy

pokój córci - brzoskwinka-morela jasny, ciepły kolorek

łazienka - waniliowo-brązowa

 

w całym domu dominują ciemne meble, ciemne schody, kominek, ciemne okna i drzwi, jasny parkiet jesion.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...