Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Obecnie w dużym pokoju mam piaskowy, ale myślę nad bielą właśnie :).

W dziecięcym mam tak:

http://images13.fotosik.pl/64/f93be070fe644b4c.jpg

http://images21.fotosik.pl/397/b47abef631b0c65d.jpg

Wg mnie niebieski z zielonym to bardzo fajne połączenie w pokoju dziecięcym, w pokoju, w którym pracuje mam szare ściany, w łazience czekoladowe w kuchni i przedpokoju beżowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie niebieski z zielonym to bardzo fajne połączenie w pokoju dziecięcym, w pokoju, w którym pracuje mam szare ściany, w łazience czekoladowe w kuchni i przedpokoju beżowe.

Od razu się młodziej poczułam, bo tak będę miała w sypialni :lol: Co prawda ściany żółte, ale dodatki właśnie takie :D Dużo dodatków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))), głównie chodziło mi o to, że do dziecinnego pokoju niekoniecznie muszą iść tzw. wesołe kolory. Sama miałam ochotę zrobić sobie "salon" na niebiesko-zielono ;), ale się trochę boje dać niebieskie ściany w głównym pomieszczeniu domu.

Nie szkodzi, i tak się młodziej poczułam :lol:

Mi chodziły po głowie zielone - trawiaste ściany do sypialni, ale ze "względów bezpieczeństwa" dałam żółte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały dół - wiatrołap,hol, salon, kuchnia, gabinet w jednym kolorze..nazwałabym to kosć słoniowa - raczej chłodnawy.

Na górze za to sypialnię mamy w rozbielonym, lekko brudnym/pudrowym wrzosie, pokój goscinny też w podobnym a w pokoiku córci każda sciana inny kolor - zielony, niebieski, różowy i zółty :D Dodatkowo malunki - takze jest kolorowo :wink:

 

Trochę się obawiałam, czy ta jasna monotonia na parterze nie będzie zbyt chłodna, pusta i czy nam się po protu nie znudzi. Po roku mieszkania stwierdzam, że to był trafny wybór - niesamowicie dobrze się odpoczywa w takich jasnych, stonowanych wnętrzach - bije z nich taki spokój i harmonia :D Całosć zawsze można ożywić dodatkami :wink:

Dodam, ze podłogi, meble, schody mamy w kolorze ciemnego brązu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem właśnie na etapie dobierania kolorów i juz głowa mnie boli.

 

kuchnia

meble: baaardzo jasna kawa z mlekiem plus blat ciemny brąz i alu dodatki

kafle: alabastrion, czyli też jasne beże

ściany: zielony!

sufit: biały

 

saloon, czyli pokój większy

biały sufit plus sciany w jasnym bezu (orchidea duluxa)

kolorystyka ostateczna to: beż, brąz czekoladowy, zielen i turkus.

 

przedpokój:

cd pokoju, choc wciaz nie wiem z czego szafę zrobić

 

łazienka:

narazie beżowo-zółtawe kafle plus pasiaste meble (zebrano) czyli beż-brąz i nie moge dobrac do tego koloru scian...

 

sypialnia:

białe sciany (to dla meża, który uważa, ze biały to najlepszy kolor dla scian) i jasne meble. jeszcze nie myslałam nad kolorystyka dodatków, ale chcę, aby to pomieszczenie było spokojne i wyciszone.

 

a obecnie mieszkam w pokoju z niebieskimi scianami (jedna to ultramaryna) i sosnowymi meblami w odcieniu miodowym. intensywnych niebieskosci mam narazie dosć ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam juz ta kuchnie :) ale front po polakierowaniu wyszedl ciemniejszy niz w probniku wiec jednak nie robilam tej kontrastujacej sciany w zielonym kolorze ale podoba mi tak jak jest, dodam za to zielone dodatki, i mam jeszcze zamowione szklo na sciane za zlew i pod okapem. Meble na zdjeciu sa jeszcze zakurzone.

Bambus jest piekny, lepiej wyglada na zywo, jestem zakochana w tym kolorze :D beda do niego idelanie pasowac zielone bambusowe dodatki typu kosze,misy itp. ktore widzialam oraz do pokoju przy aneksie dodatki rattanowe, a reszta raczej nowoczesna

http://images34.fotosik.pl/82/5a6686dbccccde3fmed.jpg

http://images31.fotosik.pl/83/1b0ca0798b2b87c1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 5 months później...

Przyznam sie, że najpierw dobrałem kolor okna do elewacji (tu wyszło ładnie), nie zastanawiając sie o stolarkę wewnątrz.

Teraz mam dylemat bo dość ciemny "złoty dąb" (mam takie okna i parapety wewnętrzne) komplikuje mi sprawę wyboru kolorystyki drzwi wewnętrznych i podłóg (panele laminowane).

Po prostu do białych okien wszystko w zasadzie pasuje, natomiast tu dowolność może przynieść nieciekawe efekty.

Pochwalcie się jak to jest u Was, ewentualnie doradźcie jak zestawić teraz kolorystykę drzwi wewn. i podłóg do okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...