Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A może ktoś ma jakąś propozycję jaki kolor drewna pasowałby do mebli z palisandra naturalnego. Rozglądam się za dębem w kolorze od naturalnego do ciemnego.

 

Dąb pasuje, ale z jasnymi, mniej wyraźnymi słojami.

Nie chodzi o gatunek drewna tylko o konkurencję między jego fakturami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Po lekturze forum dochodzę do wniosku że moje pytanie nie będzie zbyt oryginalne. A więc jestem facetem i nie mam zbyt wykształconego zmysłu estetycznego. Umyśliłem sobie sypialnię, do której wybrałem już meble w kolorze 'sosna laredo'. Zdjęcie projektu pokoju i koloru mebli poniżej:

 

Screenshot_2016-02-08-22-49-38.jpg

 

 

6c13bce399748cef9fc756d2a661f44692551467.jpg

 

Do tego wymyśliłem sobie panele podłogowe w kolorze 'kasztan biały':

 

panel-podlogowy-laminowany-kasztan-bialy-artens,big.jpg

 

Czy te kolory do siebie pasują? Czy ściana w poniższym kolorze (+/-) ma sens?

 

Bez nazwy.jpg

6c13bce399748cef9fc756d2a661f44692551467.jpg

Screenshot_2016-02-08-22-49-38.jpg

panel-podlogowy-laminowany-kasztan-bialy-artens,big.jpg

Edytowane przez janeksok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej żółtawy beż a bardziej taki chłodniejszy:

http://st.hzcdn.com/simgs/b3e1b2f40e667d6e_4-0205/paint.jpg

 

http://insp.hplx.pl/aranzacje/wnetrza/sypialnia_klasyczny_bialy_bezowy_brazowy_6164224.jpg

 

Tylko dlaczego tak dziwnie ustawiłeś meble?

Czy tak nie lepiej? - masz w sumie większą szafę

http://images77.fotosik.pl/313/918f930bb0b60173.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

hej, co sądzicie o takim pomyśle. Wszelakie dodatki będą w kolorze oliwkowym. Tam, gdzie jest jasne, będzie linia schodów - pod schodami jasne, bo a) jest tam ciemno b) będzie tam biblioteczka z książkami. Motyw pasów będzie się przejawiał jeszcze wyżej na całej ścianie, w różnych wersjach kolorystycznych, wziętych z wnętrza. Natomiast dół kominka będzie taki jak ramka - w czarnym, polerowanym gresie. Podłoga to gres drewnopodobny, w korytarzu kolor szaro ciapkaty.

 

:)

 

malekwiz1.jpg

 

malep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy urządzaniu wnętrz trzeba mieć odpowiedni zmysł i wyczucie. To tylko z pozoru wydaje się być prostym zadaniem, a w rzeczywistości jeden najmniejszy błąd może zrujnować całkiem nieźle zapowiadającą się całość. Trzeba wiedzieć, jak równoważyć wszystkie poszczególne elementy wykończenia. Ostatnio pomagałam bratu w urządzeniu pokoju dla dziecka bo zarówno on, jak i jego partnerka mają do tego dwie lewe ręce. W pierwszej kolejności wybraliśmy wspólnie z oferty na stronie [MODEROWANO] potem dobraliśmy resztę mebelków, dodatków i akcesoriów. Najważniejsza była wysoka jakość mebli, żeby posłużyły na wiele lat. Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...