Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie przymierzam się do wymiany okien. Stwierdziłem, że trochę zaszaleje i kupię okna w kolorze, a konkretnie te [sPAM] w kolorze Brylantowo niebieski. Jak myślicie, jakie drzwi i podłogę do tego dobrać? Bo na pewno nie mogę przesadzić z większą ilością niebieskiego :p Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Przy tak ogromnym wyborze farb (ileś tysięcy kolorów) nie zastanawiałam się zbyt długo. Miałam jakieś podstawowe typy, a reszta na żywioł, mniej więcej widzisz, a żeby się spinać z malowaniem próbkami itd... po co? ważne aby nie przesadzyć ze zbyt ożywioną kolorystyką. Do wnętrz z ciemnymi meblami jasne barwy a z białymi jasnymi meblami można pokusić się o ciemniejsze, ale jasne również będą pasować. Z jasnych wolę ciepłe odcienie.

Pozdrawiam

 

Mnie się wydaje, że warto jednak się chwilę zastanowić. Jednak teraz jest niewile kolorów, które nazywamy normalnie, teraz obowiązują ciekawe nazwy handlowe, które mniej lub bardziej pasują do danego odcienia. Ale kolory też potrafią być super, niemniej trudne do nazwania. Magnat ma cały zestaw takich kolorów, których sam bym sobie wcześniej bym nie wyobraził. Klasyczne odcienie są dla mnie zbyt intensywne, a te od Magnata są tak jakby w wersji light, ja to kupuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witajcie moi drodzy. Mam pytanie, potrzebuję pomocy w doborze koloru ścian. Podłoga jest w kolorze dąb antyczny a meble dąb durance/dąb ciemny. Jaki kolor położylibyście do tego na ściany? Powiem tylko tyle- nie chcę beżowych, kawa z mlekiem, szarych itp. Najbardziej lubię zielony i ku temu się skłaniam ale jaki odcień? I może być inny kolor tylko nie wyżej wspomniane :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Moja żona wybrała styl skandynawski, a zatem mamy białe ściany, białe proste listwy przypodłogowe oraz białe drzwi. Panele są w kolorze jasnego dębu. Powiem, że na początku bałem się trochę tej bieli (że będzie jej za dużo), ale teraz jestem zadowolony. Wszystko ładnie ze sobą gra :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Witam

Mam nadzieję że pytam w dobrym temacie :)

Mam problem z doborem koloru stołu do salonu. Stół duży + 8 krzeseł. Ściany pomalowane na jasny szary, narożnik w odcieniu szarości, okna w kolorze antracytowym, drzwi i listwy przypodłogowe białe, a podłoga w kolorze dębu- tak jak na zdjęciu. Meble planowałam zakupić białe. Teraz pytanie- jaki kolor stołu zakupić?? do czego go dopasować? :D Dodam tylko, że nie wchodzi w grę stół z białym blatem [ATTACH=CONFIG]372571[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...