Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Hej, podchodzę do remontu własnego M (w końcu na swoim) i zauważyłam dziwną rzecz. Do tej pory, wynajmując mieszkania czy remontując mieszkania ze znajomymi, ailka ich było, bardzo beztrosko podchodziłąm do wyboru kolorów, paneli, jakoś było mi łatwiej. Teraz kiedy mam swój kąt, nic mi nie pasuje, gubie się w kolorach, nie wiem czego chce. O odcieniach szarości nie będę nawet wspominać. Stoje przed wyborem wykończenia do łazienki- podłoga, ściany, urządzenia sanitarne. łazienka jest mała, zaledwie 3m2, zastanawiałm się nad zakupem kafelek z outletu. Znacie jakies stacjonarne na Śląsku? jak każdy- wole pójśc poogladac i podotykać. Albo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
Meble w Ikea produkowane są w ramach struktur firmy

 

Potwierdzam. Jeśli coś ulegnie uszkodzeniu bądź chce się dorobić jakiś element jak stół na przykład, pozostaje jedynie szukać zbliżonego rodzajem i wyglądem materiału.Co ciekawe, sprzęt AGD znanych producentów też jest robiony specjalnie pod ikee w niestandardowych rozmiarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...

Cześć, poszukuję rady doświadczonych domowych dekoratorów ;)

 

W moim sercu kształtują się dwa pomysłu. Podłoga w trochę starym, szarym stylu (najchętniej w jodełkę - jeszcze szukam :p) w podobnym odcieniu jak podane poniżej:

 

panele.jpg

 

Z drugiej marzy mi się jasny dębowy blat do białej kuchni (zapewne stanie na tym standardowym z Ikei)

 

Z drugiej strony rozum podpowiada "to się będzie gryzło". Co sądzicie? Przjdzie to czy odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 months później...
Cześć, poszukuję rady doświadczonych domowych dekoratorów ;)

 

Z drugiej strony rozum podpowiada "to się będzie gryzło". Co sądzicie? Przjdzie to czy odpuścić?

 

Moim zdaniem będzie w porządku, ale do tego dobierz jeszcze cztery (Co najmniej) aspekty - reszta mebli, dodatki, naświetlenie i kolory ścian. W każdym przypadku to ważny element...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle możliwości, ze trudno się w tym połapać. Te same kolory w sklepie będą zupełnie inaczej wyglądały niż w domu. najlepiej skorzystać z porady projektanta wnętrz oni mają swoje myki i sposoby na super kolory. Człowiek zaoszczędzi wiele czasu energii i pieniędzy na próby i błędy. Mi pomagała super babka: :spam: Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
A macie pomysł na kolor ściany w tle dla takiej różowej/łososiowej sofy? Kupiłam sobie Carlę od Puszmana, szarpnęłam się i piękna jest, ale ściana za nią czysto biała i jakoś bym to może urozmaiciła. Reszta ścian też jest biała, tę jedną tylko bym malowała. Meble są ciemne, pod czerń wręcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Zanim cokolwiek urządzę u siebie, to się dziesięć razy zastanawiam nad tym jak kolor w danym pokoju będzie na mnie wpływał i jakiego wpływu potrzebuję :) Niebieski relaksuje, zielony poprawia nastrój, biel energetyzuje i tak dalej. Chyba na :spam:] trafiłam kiedyś na fajny artykuł na ten temat (teraz nie mam jak go znależć ;/). Poza tym funkcjonalność, ktoś już odradzał ciemne podłogi i podpisuję się pod tym, jeszcze bym odradziła czarną armaturę. Strasznie będzie zbierać kłaki i śmieci. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...