Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja jednak wstawiłbym drzwi w innym kolorze, nawet jeśli okna będą białe!

Przecież idąc tropem "dopasowania" nie pomalujesz słupków przed domem na biało, a jeśli będą w kolorze podobnym do drzwi (niekoniecznie identyczne, ale w tym samym tonie) to wszystko będzie ładnie współgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak dobieraliście kolor drzwi wewnętrznych?

Pod kolor podłogi czy pod kolor okien?

 

Nasze okna są ciemne, a podłoga dębowa i tu mam dylemat - czy ciemne drzwi nie będą wyglądać zbyt ciężko? Ciemne plamy na jasnej ścianie.

 

Może lepiej zrobić jasne, ale z kolei czy nie zrobi się pomieszanie z poplątaniem :( ?

 

Jakie macie przemyślenia w tej materii?

Czym się kierować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika,

my mamy ciemnie okna na parterze i w całym domu drzwi w kolorze palisander, choć podłogi są jasne, a w korytarzu na poddaszu jest na suficie jasne drewno. Takie też samo jest w sypialni na górze na skosach.. Okna dachowe wewnątrz na poddaszu też jasne.

 

Wygląda to ciekawie, bo nie zlewa się z powierzchnią. Z drugiej strony gdybym dała jaśniejsze drzwi byłoby tez bardzo ładnie, bo widziałam to u znajomych.

 

My daliśmy ciemniejsze, tylko dlatego, bo mój mąż chciał by otwory w domu były wszystkie w jednym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym robila po kolor podłogi

okna sie czesto zasłania, rzadko bezposrednio z drzwiami sasiaduja, a z podłoga tak. Poza tym opaska drzwiowa + listwy przypodłogowe fajnie wyglądaja kiedy są tego samego rodzaju.

 

 

Ja też tak sobie myślałam po cichutku, ale czy nie będzie to głupio wyglądać, że z jednej strony jedno, a z drugiej zupełnie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z tego powodu, ze mam ciemne podlogi i mebelki w kuchni polaczonej z salonikiem, zeby mi kicha nie wyszla jak sie kolorki nie zgraja zrobie drzwi waniliowe...i dlatego jeszcze, ze teraz pewnie jak w Alternatywach 4 kazdy ma takie same drzwi wew.-ciemne i z szybkami matowymi...tak pomaluja mi tylko na wanilie..

http://www.kimarproart.pl/interdoor.php

 

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...