Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rere, to zdrowia życzę :hug: Mam nadzieję, że to nic poważnego...

 

india, kupując działkę założyliśmy sobie plan pięcioletni do zamieszkania, więc obiektywnie patrząc i licząc do wykończeniówki zostały jakieś 3 lata :bash: Zakładając mój optymizm mam nadzieję, że nawet 2, ale tego nie obiecam :no: Mam nadzieję, że dotrwam i mój entuzjazm nie osłabnie :)

 

Witam u siebie :welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere to zacznij od mebli i dodatków a i ściany jakoś pójdą bliżej nieba

 

Myślisz reni? Moje jakoś stanęły i ruszyć nie chcą :( Ale wszystko dlatego, że w parterówkach ten dach jest taaaaaaaaaaki wielki... Gdyby to była wykończeniówka, to jakoś małymi kroczkami robilibyśmy wszystko po kolei. A tak jakąś kosmiczną kwotę trzeba nazbierać na raz, żeby tę chałupę przykryć... Potem znowu kolejny kosmos, OKNA. A potem, mam nadzieję, z górki (w sensie fiansowym, bo kwoty za poszczególne prace i etapy mniejsze będą...)

 

rere, Ty drogi nie masz, ale jak ruszysz z kopyta, to szybciutko mnie dogonisz :) A kupowanie to też jakiś substytut. Czujesz, że DOM tworzysz w momencie, kiedy murować nie możesz. Mnie pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale pod Malma niewiele wlezie.

 

Mi tylko lustro weszło i trzy próbne płytki do łazienek. Resztę najpierw w gabinecie składowałam, a teraz już pod schodami, bo tyyyyyyyle się tego robić zaczęło... A jeszcze co nieco w UK leży i na zwiezienie czeka. Jedna lampa w tygodniu dojdzie, jedną mąż w piątek przywiezie... Ło matko. Chyba będę musiała jakiś garaż wynająć, albo swoją sypialnię oddać na magazynek :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, wszystko. Więźba, dachówka, wszystko co pod dachówką, rynny (bez rur spustowych) i robocizna. Tylko weź pod uwagę, że Ty w innym rejonie mieszkasz. Zdecydowanie droższym :yes: I druga sprawa, że ja naprawdę fajne ceny mam :yes:

 

Elfir, ogród tradycyjny, ale bryła też nie jest jakoś bardzo nowoczesna. Litera T po prostu. Do nowoczesnej w moim mniemaniu (widuję takie na tym forum na przykład) daleko jej będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...