Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

"Dom - zbuduj sam" :D

tak ... i w ramach jw kompendium wiedzy z architektury, konstrukcji, instalacji i ... zawsze dobrego, indywidualnego smaku.

 

do tego teorie kolorów wg katalogów :D w tym rozdziale omówimy czym różni się soczysta zieleń, od trawy po deszczu, a w kolejnym jak odróżnić kolor łososiowy od pstrągowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 889
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dokładnie, zgadzam się z moimi przedmówcami :)

Dom to inwestycja na całe życie, jak już coś robić (remontować, urządzać) to też bym proponowała zasięgnąć opinii fachowca. Oprócz projektu podpowie, czy nasza koncepcja odnośnie doboru również materiałów będzie ok

Problem w tym, że tych fachowców (jak i przy budowie domu) ze świecą szukać. Płaci się chore pieniądze i otrzymuje gniota, jak w przypadku wielu projektów domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
witam!

 

Znalazłam ale fajnie drogi jest:)ja tylko chciałam dla włąsnych celow a 1000 zl mnie nie stac zeby dac:)dzieki za odpowiedzi

 

Proponuje wejsc na strone ikei i tam sa programy calkowicie darmowe. Ma Pan w nich wymiarowanie, nie trzeba kupować mebli ale można podpatrzeć ich rozwiązania.

 

Pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Wojtku, sprawdź sobie InteriCAD T6. Ma znacznie większe możliwości of ARCONa, nie wspominając o znacznie lepszych wizualizacjach.:cool:

 

Odświeżam :) również rozglądam się za programem do projektowania wnętrz, najlepiej bez dodatkowych modułów renderujących i płatnych subskrypcji. Wizualizacje InteriCADa rzeczywiście robią wrażenie, jednak może ktoś opisać pracę w programie? Czy jest podobna np. do Sketchupa z vrayem?:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
Tak samo jak Łukasz Ładziński jestem zdania, że kartka i ołówek to dobre rozwiązanie. Chyba, że ktoś chce się zająć profesjonalnie designem to koniecznie dobry program i komputer. Oczywiście miesiące, jesli nie lata nauki, ale koniec końców to może się okazać opłacalne zajęcie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Szukam programu do projektowania domów i wnętrz, począwszy od możliwości naniesienia działki i wkomponowania w nią domu, program najlepiej jakby był jakiś prosty i intuicyjny, taki dla amatorów na początek. Czy możecie coś polecić?

 

Dołączam do pytania, również by mi się coś takiego przydało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...

Chciałbym skorzystać z podpowiedzi dotyczącej aranżacji mieszkania jednak plan mieszkania (wydruk z spółdzielni) jaki posiadam jest mało precyzyjny.

Jaki polecicie program do stworzenia planu mieszkania który będę mógł wrzucić tutaj na forum i który w łatwy sposób będzie można edytować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...