Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Metamorfoza naszego szaraczka


gopax

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mania, nie przesadzaj z tymi kompleksami... Ty tapicerujesz i dajesz nowe życie stylowym meblom a ja kładę kafle... Pewnie gdybym miała starsze siostry a nie braci to dzisiaj nie bawiłbym się męskimi zabawkami, bo nie miałabym kogo naśladować i komu dorównywać.... Remonty w szkole mi nie grożą, bo tam wszędzie musi być papier potwierdzający wykonanie usługi do rozliczenia, a to co zrobiłam w swojej klasie to moja "darowizna" dla własnego spokoju i nikt nie może mnie zmusić do takiej roboty, bo jestem zatrudniona na stanowisku nauczyciela a nie konserwatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej zapłacą niż za uczenie dzieci :)

 

Przecież większość ludzi uważa, że my nauczyciele i tak za dużo zarabiamy...

 

A tak w ogóle to organem prowadzącym szkołę jest przecież Urząd Gminy a tam przetarg wygrywa tez kto zaoferuje tańszą usługę, więc nie wiem czy można byłoby lepiej zarobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafle w szkole były na rozgrzewkę przed nowym wyzwaniem w domu, z którym walczymy juz drugi tydzień...

 

Wcześniej chyba pisałam, że wiosną kilka razy naprawiali mi pralkę i po ostatniej naprawie zalało mi pralnię i wypłynęło na górny hol, co spowodowało uszkodzenie paneli.

To już drugie zalanie odkąd mieszkamy w nowym domu (w 2013 wymieniałam kilka rzędów przy pralni), więc powiedziałam dość paneli! i kładziemy kafle tym bardziej, że mamy tam podłogówkę. W czerwcu kupiliśmy kafle ale skoro trafiły mi się przymusowe wakacje, to stały i czekały, bo mężulo się nie odważył kłaść sam:)

Teraz dzielnie mi pomagał, mieszał zaprawę, nosił, przycinał a ja tylko układałam... niestety ze względu na powierzchnię 26m2 i kształt podłogi trzeba stbyło kłaść kawałkami,żeby nie odciąć sobie drogi do wyjścia... stąd tyle czasu sie grzebiemy. Ale widać koniec, bo własnie dzisiaj położyliśmy ostatni kawałek, a jutro od rana fugujemy i przy odrobinie szczęścia może wieczorem przeniesiemy meble i ogłosimy koniec!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisa, przeszkolę cię i sama zrobisz co wymyślisz :wiggle:

 

Gosia, powinnaś powiedzieć, że staram się ogarniać. Staram się ;( najczęściej z gorszym skutkiem niż oczekuję. Dopiero po 10 latach tego „ogrodniczenia” wiem czego tak naprawdę chcę w ogrodzie. To dopiero osiągnięcie :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat i uważasz, że to dużo???

Ja w moim domu mieszkam praktycznie całe życie i od zawsze słyszałam że dom będzie mój a od 21 lat jest już formalnie mój a ogrodu nadal nie ogarnęłam, bo nadal nie wiem co gdzie chcę... jestem sknerą a do tego grzebanie w ziemi nie jest moją pasją a raczej obowiązkiem wynikającym z posiadania domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwalę')

Można powiedzieć, że skończyliśmy...

Górny hol połączony z mini salonikiem dla dzieciaków, w którym od ubiegłego roku mam też swoje miejsce do pracy, stąd konieczność wstawienia regału na książki i segregatory z moimi papierami...

Nowej podłodze zalanie już nie straszne, wybraliśmy kolekcję Willow, nie za ciemne, nie za jasne, myślę, że będą praktyczne:)

 

attachment.php?attachmentid=419903&d=1538925087

 

attachment.php?attachmentid=419902&d=1538925063

 

I coś co jeszcze pół roku temu byłoby niemożliwe, czyli białe listwy;)

 

Tak prezentuje się górny hol, prowadzący do pokoi dzieci i mojej sypialni....

 

attachment.php?attachmentid=419906&d=1538926834

 

... i w drugą stronę do łazienki i pralnii....

 

attachment.php?attachmentid=419907&d=1538926877

s4.jpg

s5.jpg

s3.jpg

s2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...