Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe


bohusz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odpuszczam ;) Pisz wklejaj i się ciesz ;) Biorę się za pracę bo szkoda czasu ;)

 

Nareszcie uspokoiłeś me wołanie........................................nic nie wkleję bo czas mnie trzyma i inspiracje ,które spędzają sen z oczu.

 

Dziwę się autor wątku tu się nie pojawia co zbudował.Jak to mu działa, wszak szukał inspiracji.

Zresztą zrobiłem to również dlatego bo planuję budowę u siebie i szukam jakiś fajnych inspiracji.
Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mar-wil.pl/images/grille/thumbs/grill9.jpghttp://www.mar-wil.pl/images/grille/thumbs/grill10.jpghttp://www.mar-wil.pl/images/grille/thumbs/grill17.jpghttp://www.mar-wil.pl/images/grille/thumbs/grill15.jpghttp://www.mar-wil.pl/images/grille/thumbs/grill20.jpg

Popatrz jakie to proste ale jakie praktyczne i wymowne.Wiesz z czego to jest zrobione???.Tylko uważaj bo dzwoniłem i pytałem.To nie jest beton;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Nareszcie uspokoiłeś me wołanie........................................nic nie wkleję bo czas mnie trzyma i inspiracje ,które spędzają sen z oczu.

 

Dziwę się autor wątku tu się nie pojawia co zbudował.Jak to mu działa, wszak szukał inspiracji.

 

Wewiórek Szelma z Ciebie łokropny, szydziciel i przeniewierca straśnisty. Z grobu byś podniósł by napić się zakrzepłej krwi i zaspokoić żądzę zdobywcy. Jak kanibal żyjąc w odosobnieniu nie rozumie że nie można konsumować swego gospodarza który Ci kąta udostępnił, dał nakrycie i ogrzał.

 

Wewiór pokarz Ty mi choć karmnik w ogrodzie który żeś sam zbudował ? Czy aż tak wiele chcę JA no Ten co Love Beton ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewiórek Szelma z Ciebie łokropny, szydziciel i przeniewierca straśnisty. Z grobu byś podniósł by napić się zakrzepłej krwi i zaspokoić żądzę zdobywcy. Jak kanibal żyjąc w odosobnieniu nie rozumie że nie można konsumować swego gospodarza który Ci kąta udostępnił, dał nakrycie i ogrzał.

 

Wewiór pokarz Ty mi choć karmnik w ogrodzie który żeś sam zbudował ? Czy aż tak wiele chcę JA no Ten co Love Beton ;)

 

To ty jesteś ...chcesz być prekursorem wiedzy swej tak niechlujnie prezentowanej.Musisz szukać cały czas szukać i uczyć się rzemiosła.Już ci to powiedziano a jeśli nie to ja powiem.Zacznij na FM od PP.Potem Realizacje i krytyka,następnie swoje wnioski i na koniec akceptacja ogółu FM.Zmierz się z tym a nie z wołaniem o pomstę do nieba.Wybacz ale nie przedstawiasz dla mnie żadnej wartości jako ,jako nawet nie wiadomo jak cie nazwać.Branżysta.nie,hobbysta także ,miłośnik wędzarni...czyli combo także nie ...to kto może nieudacznik podejmujący próbę wprowadzenia czegoś na rynek za pośrednictwem taniej tandetnej bez kasy reklamy.:yes:.Myślę ,że to trzecie.Dojdzie obrażanie i wywyższanie się ponad przeciętną.Wychodzi jak ni trzecie.;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
To ty jesteś ...chcesz być prekursorem wiedzy swej tak niechlujnie prezentowanej.Musisz szukać cały czas szukać i uczyć się rzemiosła.Już ci to powiedziano a jeśli nie to ja powiem.Zacznij na FM od PP.Potem Realizacje i krytyka,następnie swoje wnioski i na koniec akceptacja ogółu FM.Zmierz się z tym a nie z wołaniem o pomstę do nieba.Wybacz ale nie przedstawiasz dla mnie żadnej wartości jako ,jako nawet nie wiadomo jak cie nazwać.Branżysta.nie,hobbysta także ,miłośnik wędzarni...czyli combo także nie ...to kto może nieudacznik podejmujący próbę wprowadzenia czegoś na rynek za pośrednictwem taniej tandetnej bez kasy reklamy.:yes:.Myślę ,że to trzecie.Dojdzie obrażanie i wywyższanie się ponad przeciętną.Wychodzi jak ni trzecie.;):D

 

Nie frustruj się Pan tak bo gorączki dostaniesz .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie frustruj się Pan tak bo gorączki dostaniesz .... ;)

 

Jeszcze cie boli luzik trochę tej ohydnej prezentacji i jesteś na piedestale.;););).Moszna kulturalnie porozmawiać.Moszna mówiłem.;).Nic nie wklejasz aparat ci się zepsuł???Nie już wiem nie możesz sczytać z twardego realizacji bo nie to rozszerzenie.Ok rozumiem problem.Ale jakby się poprawiło to wklejaj do skutku bo kiedyś to może odniesie wymierny skutek.No boli ............poboli i przestanie jak przestaniesz być ponad wszystkimi.

:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Był u nas Pan od budowy w/w na wstępnym pomiarze.Drugi Pan po rozmowie tel.i oglądnięciu fotek z altanka zrobił wstępny kosztorys.Pierwszy zaproponował 4 w 1 drugi 3 w 1 a nawet 2 w 1 + 1.Pierwszy to wędzarnia,grill,piec chlebowy i palenisko na kociołek.Drugi wędzarnia i grill w jednym i piec chlebowy.Pierwszy z piaskowca drugi z cegły w kolorze elewacji.W pierwszym żeliwo górna półka bo w tandetę się nie bawi w drugim możliwość negocjacji nawet do 2000 zł.Pierwszy Pan nie bawi się w podłogę,drugi robi ją kompleksowo.Wstępnie pierwszy wycenił się 17 000 zł.Drugi 9000-11000 zł.Pierwszy nie chce już nic bo ma do mnie niedaleko,drugi 3 zł z km dla przewoźnika i nocleg dla 3 os.Kolegów np. Foreścik ,Bohusz,Baturka.Jak cenowo to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Wybacz.Czytanie i rozumienie.Tym razom :) zabrakło tobie.Ale nie ty jesteś tu priorytetem;):).W chińczyka grałem w szkole podstawowej.:).Nie pytaj dlaczego bo znowu wyjdzie ,że rozumiesz tylko ,że w bardziej zrozumiały dla siebie sposób.:rolleyes:

 

Potwierdza się przysłowie... " krowa która dużo ryczy mało mleka daje" tak i z Tobą Panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...