Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe


bohusz

Recommended Posts

A to mój piec chlebowy oraz wypieki ;) Nie ma jeszcze kolorków ale niebawem będą ;) [ATTACH=CONFIG]311956[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311957[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311958[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311959[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311960[/ATTACH]

 

Zaiste ileż w tym uroku.Betonowy ,utrzymany w stylu z nutą ekstra nowoczesności bijącej w elementy tak nie pozorne ale jakie zarazem wymowne.Efekt - opis końcowy wspomniany wyżej nieprzekoloryzowany,lapidarny.Pozazdrościć.:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to mój piec chlebowy oraz wypieki ;) Nie ma jeszcze kolorków ale niebawem będą ;) [ATTACH=CONFIG]311956[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311957[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311958[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311959[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]311960[/ATTACH]

 

Jak dla mnie wzór (nieszablonowy) godny naśladowania. Wypieki również OK a to najistotniejsze zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***

Wiewiórek niczego konstruktywnego się po Tobie nie spodziewałem ;) Czyli niczym nowym mnie nie zaskoczyłeś ;)

Bohusz dziękuję...

A tak wygląda całość bez kolorków.DSCF6220.jpgDSCF6221.jpgDSCF6222.jpgDSCF6083.jpg Wrzuciłem mały akcencik z młodości ;) na pniu drzewa mały symbol ;)DSCF6161.jpg

Edytowane przez Janu***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórek niczego konstruktywnego się po Tobie nie spodziewałem ;) Czyli niczym nowym mnie nie zaskoczyłeś ;)

Bohusz dziękuję...

A tak wygląda całość bez kolorków.[ATTACH=CONFIG]312187[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312188[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312189[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312190[/ATTACH] Wrzuciłem mały akcencik z młodości ;) na pniu drzewa mały symbol ;)[ATTACH=CONFIG]312191[/ATTACH]

 

Nie pisze po to by się z tobą drażnić,a konstruktywnego tu nic nie widzę.Szukając inspiracji co widzę,szarość ,szarość,Jasia-Małgosię szafkę na $,itp.Piszę co widzę.Przede wszystkim gdzie to to stoi???. Jaki tam panuje klimat???Co można tam pitrasić???. Jakieś dane techniczne a nie stoi ,postawiłem i tak ma być.Piszesz o kolorach.Gdzie jakie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tu gdzieś różnice???Może to twoje dzieło???:D

Ta prostota mnie poraża ale funkcjonalność,miejsce, klimat sposób na kombo zajebisty.Nie ma tu niepotrzebnego rozgardiaszu technicznego ,przerostu wizji budujacego.To doskonale komponuje się z otoczeniem.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tu gdzieś różnice???

Ta prostota mnie poraża ale funkcjonalność,miejsce, klimat sposób na kombo zajebisty.Nie ma tu niepotrzebnego rozgardiaszu technicznego ,przerostu wizji budujacego.To doskonale komponuje się z otoczeniem.

 

No i tu się z Tobą zgodzę - przedstawione kombo pasuje tam, nie trzeba nic zmieniać, sposób wykonania bardzo pomysłowy, a efekt końcowy - doskonały.

Kombo Janusza Rosinskiego tak jak napisałem, efektowne,jednak teraz otoczenie musi się do niego dostosować, bo jako samodzielna budowla jest niespójna i tam nie pasuje.

Ale wydaje mi się, że to jest tak jak z gustami ludzi, każdy przecież ma jako takie wyobrażenie o tym jaki ma być efekt końcowy i jeśli mu to odpowiada to ktoś kto takie rzeczy wykonuje.- Trzeba przyznać, że pomysłowość kształtów, jak i samo wykonanie jest efektowne, a materiał użyty uwidacznia swoje możliwości.

Sam będę w tym roku robił coś takiego(piec i suszarnię), aż przeraża mnie to co planuję, a co faktycznie wyjdzie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Nie pisze po to by się z tobą drażnić,a konstruktywnego tu nic nie widzę.Szukając inspiracji co widzę,szarość ,szarość,Jasia-Małgosię szafkę na $,itp.Piszę co widzę.Przede wszystkim gdzie to to stoi???. Jaki tam panuje klimat???Co można tam pitrasić???. Jakieś dane techniczne a nie stoi ,postawiłem i tak ma być.Piszesz o kolorach.Gdzie jakie ???
Żal mi Ciebie.... krzywdę zrobiła Ci natura że jesteś ślepcem i pustym zgorzkniałym człowiekiem.... to drugie wypielęgnowałeś w sobie sam.

Co do tematu następnego... nadal ślepota... widzisz jak się pali w piecu.... czytasz ze jest napisane że to piec chlebowy,.... widzisz chleb upieczony ?

Więc odpowiem boś ślepy i ułomny inaczej... Mimo pisania i wstawienia zdjęć nadal pytasz się co można w tym ze czymś robić.... Ano można piec chleb jak sama nazwa wskazuje. Mam nadzieje że Cię to już przekona. Obok jest wędzarnia i mam nadzieję że wiesz co sie robi w wędzarni... Wędzi się.. ;) Co do gustów ....fakt z nimi sie nie dyskutuje ;) Co do danych technicznych to przepraszam ale za mały jesteś aby to objąć... więc odpuszczę sobie. ;)

Edytowane przez Janu***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi Ciebie.... krzywdę zrobiła Ci natura że jesteś ślepcem i pustym zgorzkniałym człowiekiem.... to drugie wypielęgnowałeś w sobie sam.

Co do tematu następnego... nadal ślepota... widzisz jak się pali w piecu.... czytasz ze jest napisane że to piec chlebowy,.... widzisz chleb upieczony ?

Więc odpowiem boś ślepy i ułomny inaczej... Mimo pisania i wstawienia zdjęć nadal pytasz się co można w tym ze czymś robić.... Ano można piec chleb jak sama nazwa wskazuje. Mam nadzieje że Cię to już przekona. Obok jest wędzarnia i mam nadzieję że wiesz co sie robi w wędzarni... Wędzi się.. ;) Co do gustów ....fakt z nimi sie nie dyskutuje ;) Co do danych technicznych to przepraszam ale za mały jesteś aby to objąć... więc odpuszczę sobie. ;)

 

Obraziłeś mnie ale widać taka twoja natura jak na przedstawiane argumenta reagujesz jak prosty pozbawiony zasad moralnych człowieczek.Trzeba stawiać ci pytania inaczej bo z tymi prosto formułowanymi masz kłopot.Nie ogarniasz przekazów właśnie dla tych co mają coś do powiedzenie.Technicznie jesteś zdecydowanie w tym co pokazujesz ubogi w wiedze albo wstydzisz się to oznajmiać czyli nic tak na prawdę nie pokazujesz.Zaskocz bo na razie lipa.:cool:

Jak widzisz nie tylko ja to na razie zauważam.Nie tego szukamy.To nie sa gusta i pliss nie wprowadzaj opinii w błąd.Z tobą jak widzisz sie nie dyskutuje ponieważ sprowadzasz to do jednego.Powiedział by Linda"co ty ku....a wiesz o kombo":D

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***

Nie dam radę :jawdrop: A żeś się mnie uczepił :bash: Dochodzę do wniosku że potrzebny Ci specjalista... Piszę że nie ma kolorów a Ty mi odpisujesz gdzie te kolory , nigdzie bo ich pisze nie ma :) Pytasz się co można piec w piecu chlebowym bo napisałem ze to piec chlebowy. Więc znaczy że znaczy sie ma rozumieć chleb ;) Więc uważam że nie wszystko halo . Daj mi Panie spokój... nie podoba się nie oglądaj :) A jeśli Cię to podnieca i rozładowujesz w ten sposób swoje emocje i dzięki temu masz lepszy sex to ok... Pisz do woli... zdrowie najważniejsze niż jakieś tam Combo. Życzę powrotu do zdrowia.

 

Co do Twoich wstawek o na pierwszym zdjęciu masz blaty betonowe wykonane techniką w jakiej ja swoje prace robię a na ostatnim idea fajna ale partacz robił. Spoiny byle jakie, źle rozmierzone wysokości w cegle i jeszcze więcej by można wymienić. Budowla powoli się sypie... I ze złośliwości wstawiasz zdjęcia w niedobrym formacie licząc się z tym ze nie dostrzegę błędów. Szyderca ;) Popraw się przyjacielu...

Edytowane przez Janu***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórek niczego konstruktywnego się po Tobie nie spodziewałem ;) Czyli niczym nowym mnie nie zaskoczyłeś ;)

Bohusz dziękuję...

A tak wygląda całość bez kolorków.[ATTACH=CONFIG]312187[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312188[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312189[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]312190[/ATTACH] Wrzuciłem mały akcencik z młodości ;) na pniu drzewa mały symbol ;)[ATTACH=CONFIG]312191[/ATTACH]

 

To serduszko jakieś nie takie....

Reszta zdecydowanie ciekawsza od tego co zwykle widuje u zachwyconych właścicieli ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
To serduszko jakieś nie takie....

Reszta zdecydowanie ciekawsza od tego co zwykle widuje u zachwyconych właścicieli ..

 

Pewnie przybyło Ci sporo wiosen i nie rozumiesz zewu ;) albo pamięć zawodzi jak to się było młodym i zakochanym ;) Choć co do miłości nigdy nie jest za późno. Choć dziś serduszek bym nie bazgrał na drzewach. Z szacunku dla przyrody i nie tylko :) ... Ale kto wie na ile bym był zakochany :rolleyes: moze i całe drzewo bym zwalił tyle serduszek wystrugał :);) A reszta to gusta.... Ehhh czego to sie nie robi z serca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłużę się terminologią z twej sfery.To ty leczysz swe kompleksy na tak niegrzecznych opiniach.Zajrzyj i ty do specjalisty bo złą diagnozę postawił.Nazywa się to niezrozumienie.Pisze jak to zauważasz w pierwszej prezentacji
Nawet tu masz swoje elementy ale jak wymownie wpięte w konstrukcje.
Przecież nie obrażam i nie pisze ,że jesteś głupi.Podkreślam tym samym ,że w tym twoim betonowym świecie są także inni co też mają coś podobnego.Nie zauważasz.Przykre jest to ,że karmisz tych co może by chcieli coś takiego mieć jakimiś budowlami bez końca,Jakieś twoje monstra niedokończone.Pokazujesz jakieś serduszka a monstra straszą.Bohunio zakładał ten topik w innej idei jeśli dobrze go zrozumiałem.Uprawiasz proceder, coś w postaci, jestem malućki.Zmień to.Nie tego szukamy.I pamiętaj jeśli zarzucasz komuś nieprawdę tu musisz być prawdomówny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Posłużę się terminologią z twej sfery.To ty leczysz swe kompleksy na tak niegrzecznych opiniach.Zajrzyj i ty do specjalisty bo złą diagnozę postawił.Nazywa się to niezrozumienie.Pisze jak to zauważasz w pierwszej prezentacji Przecież nie obrażam i nie pisze ,że jesteś głupi.Podkreślam tym samym ,że w tym twoim betonowym świecie są także inni co też mają coś podobnego.Nie zauważasz.Przykre jest to ,że karmisz tych co może by chcieli coś takiego mieć jakimiś budowlami bez końca,Jakieś twoje monstra niedokończone.Pokazujesz jakieś serduszka a monstra straszą.Bohunio zakładał ten topik w innej idei jeśli dobrze go zrozumiałem.Uprawiasz proceder, coś w postaci, jestem malućki.Zmień to.Nie tego szukamy.I pamiętaj jeśli zarzucasz komuś nieprawdę tu musisz być prawdomówny.

 

"A ja nadal będę czytał kryminały " a Ty ich nie musisz lubić. ;)

 

KONIEC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłużę się terminologią z twej sfery.To ty leczysz swe kompleksy na tak niegrzecznych opiniach.Zajrzyj i ty do specjalisty bo złą diagnozę postawił.Nazywa się to niezrozumienie.Pisze jak to zauważasz w pierwszej prezentacji Przecież nie obrażam i nie pisze ,że jesteś głupi.Podkreślam tym samym ,że w tym twoim betonowym świecie są także inni co też mają coś podobnego.Nie zauważasz.Przykre jest to ,że karmisz tych co może by chcieli coś takiego mieć jakimiś budowlami bez końca,Jakieś twoje monstra niedokończone.Pokazujesz jakieś serduszka a monstra straszą.Bohunio zakładał ten topik w innej idei jeśli dobrze go zrozumiałem.Uprawiasz proceder, coś w postaci, jestem malućki.Zmień to.Nie tego szukamy.I pamiętaj jeśli zarzucasz komuś nieprawdę tu musisz być prawdomówny.

 

WEEKEND

To odbijanie piłeczki, po co?

Ciekawe czy realu byłoby tak samo? ... A rozumiem, internet daje wrażeni anonimowości... łatwiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...