Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe


bohusz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[ATTACH=CONFIG]319778[/ATTACH]

Może to nie to co Wasze potężne budowle ale też daje radę.

Mój własnoręcznie zrobiony gril.

Pozdrawiam.

 

Przypomina mi raczej zbiornik na sprężone powietrze(sprężarka).

Zapomniany już (gdzieś go mam)

http://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/017/610/17610332_800.0.jpg/jakby-sie-ktos-pytal-to-pomoge.jpg

Ileż on wytrzymywał :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ha ... klasyka ... bęben z pralki ...

Porządny, z grubej nierdzewki ... delicje dla majsterkowicza ...

U mnie w piwnicy mam dwa ... czekają już kilkanaście lat chyba (przynajmniej jeden z nich) - nie pozwoliłem wyrzucić, co o mały włos skończyło by się rozwodem ...

Podobnież nie pozwoliłem wywieźć na złom starej wanny ... mam piekny reportaż jak z niej można zrobić zarąbisty gril ogrodowy z piecem chlebowym ...

No i stare felgi ... z dwóch felg też grila da się eleganckiego wykonać ...

Żona mówi że jestem jeb ... ęty ... a ja że mamy przecież dużą piwnicę ... :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wizja... Wewiórek będziesz miał pole do popisu ;) Wędzarnia z BBQ [ATTACH=CONFIG]320641[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]320642[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]320643[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]320644[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]320645[/ATTACH]

 

Widzisz ,a właśnie nie.Ponieważ gdyż coś w tym beton-ku jest i mi się podoba.Życzyłbym sobie innej oprawy kolorystycznej i tej w miejscu.Moja subiektywna ocena.z przewagą na plus.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Widzisz ,a właśnie nie.Ponieważ gdyż coś w tym beton-ku jest i mi się podoba.Życzyłbym sobie innej oprawy kolorystycznej i tej w miejscu.Moja subiektywna ocena.z przewagą na plus.:yes:

 

To mnie powaliłeś na kolana ;) Okaże się ze są z Ciebie ludzie i będziesz najlepszy funfel w dechę ;) Co do kolorystyki to jeszcze będzie naniesiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie powaliłeś na kolana ;) Okaże się ze są z Ciebie ludzie i będziesz najlepszy funfel w dechę ;) Co do kolorystyki to jeszcze będzie naniesiona ;)

 

Jancio ...........bardzo mnię się podoba.Bez niepotrzebnego przesadyzmu.Jest teraz ok.Jeśli jest betonik i ma on wygląd to choćbym cie nie lubił ,powiem ,że podoba mi się.

 

 

Bardzo ładne rysy ,które chciałeś pokazać.Brawo.Kupuję to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wam to już nikt nie dogodzi :D,ten bęben przedni pomysł :p,poczekam aż mi się automat popsuje :D,ale jest wytrzymały skurkowany,ma 9 lat na puklu z tego ostatnie 7 w ekstremalnie twardej wodzie i tylko raz grzałka padła :(,za 120 zeta z robocizną.No ale urządzenie proste w porównaniu do dzisiejszych :cool:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grilowanie w przerwie prania ?

 

Daariusz nie tylko patrz.

 

http://zycierzeczy.pl/zdjecia/lampa-z-odzysku.jpg

 

Zastosowanie zanim został dokładnie oczyszczony miał jak widać różne.Wierzch służył do smażenia na patelni

http://zycierzeczy.pl/zdjecia/grill-z-bebna-pralki.jpg

 

http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/eWMAAOSwstxVAyY1/$_35.JPG

Otwierał się w 3/4 części z podnoszonym dachem płaskim bez kominka w mym przypadku. i miał aż 5 rusztów.Można było w nim upiec nawet pizzę:lol2:.Miał rożen z silniczkiem od wycieraczek z fiata.:wiggle: a to jego następca

http://plejady24.pl/media/catalog/product/cache/1/image/800x700/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/2/2/2236135600.jpg

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Naprawdę ludzie sobie stawiają takie betonowe potwory w ogrodach? Chyba, że to u króla cyganów.
Pochwal się swoim potworem jeśli chcesz sie wypowiadać jako krytyk ;)

 

Jak widzisz chcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam.

Ha ... klasyka ... bęben z pralki ...

Porządny, z grubej nierdzewki ... delicje dla majsterkowicza ...

U mnie w piwnicy mam dwa ... czekają już kilkanaście lat chyba (przynajmniej jeden z nich) - nie pozwoliłem wyrzucić, co o mały włos skończyło by się rozwodem ...

Podobnież nie pozwoliłem wywieźć na złom starej wanny ... mam piekny reportaż jak z niej można zrobić zarąbisty gril ogrodowy z piecem chlebowym ...

No i stare felgi ... z dwóch felg też grila da się eleganckiego wykonać ...

Żona mówi że jestem jeb ... ęty ... a ja że mamy przecież dużą piwnicę ... :D

Pozdrawiam.

 

Witam Jeśli możesz podeślij jakiegoś linka do tego reportażu z piecem chlebowym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...