Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe


bohusz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cena 900zl

 

Dobra zapodaj możliwości tego Ali baby ......przed skasowaniem tej krypto reklamy widziałem fotki .To były fotki z czyich realizacji ??? 900 zyla za gliniany garnek ??? ,a pozostałe opłaty za ............nazwijmy to to gadżety??? .To to można postawić w ogrodzie i wędzić ryby,piec kiełbasę o smaku jak z ogniska karczek jak z grilla ,upiec pizzę jak w piecu chlebowym ,uwędzić każdy rodzaj mięsa jak z wędzarni ............ które z wymienionych spełnia ten Ali baba ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z moich realizacji tandoorow od klientów, które kupiły tandoor, mogę jeszcze przysłać ich; wystarcza u mnie.

Komplet

1. Tandoor - 1 szt.

2. Siatka – 1 szt.

3. Szpady – 4szt.

4. Szufelka - 1szt i pogrzebacz – 1szt.

5. Podstawka pod patelnię- 1szt.

 

Tandoor- można postawić w ogrodzie i wędzić ryby,piec kiełbasę o smaku jak z ogniska karczek jak z grilla ,upiec pizzę jak w piecu chlebowym ,uwędzić każdy rodzaj mięsa jak z wędzarni.Tandoor uniwersalny piec-grill, który może służyć do użytku domowego, jak również do ogrodu, restauracji czy kawiarni. Może być również niezbędny dla wędkarzy, myśliwych, oraz wszystkich imprez plenerowych.

Podczas gotowania nie będzie przeszkodą wiatr, deszcz i mróz. Piece są zamykane co zawsze daje stałą temperatura wewnątrz kotła.Potrawy mogą być gotowane, pieczone i grillowane, wysoka temperatura wewnątrz pieca daje ogromne możliwości każdemu pasjonatowi kuchni. W związku z brakiem bezpośredniego oddziaływania na jedzenie ognia, potrawy są bardziej soczyste.Tandoor daje szereg możliwość kulinarnych a jednocześnie skraca czas przygotowania potraw, do kilkunastu minut. Przygotowywane potrawy nie są narażone na działanie dymu, powstającego w skutek spalania wytopionego tłuszczu, tak przygotowane jedzenie jest znacznie zdrowsze

Sekret wspaniałego jedzenia złożonego w Tandoor! Tandoor daje możliwość szybkiego i równomiernego gotowania co przyczynia się do ochrony mineralnych pierwiastków, przygotowane potrawy pozostają soczyste i nie są narażone na utratę objętości jak również wagi.

 

Tandoor jest niewątpliwie nową rzeczą w Polsce.

Staram się aby przybliżyć Wszystkim działanie pieca i jego walory. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nowym smakiem z tandoora zapraszam do Włocławka, gdzie będzie można posmakować Waszego nowego smaku podziwiając urokliwe zakątki Kujaw. W razie pytań pozostaję do dyspozycji i proszę o wcześniejszą informację o przyjeździe.

 

a chleb i pizza ??? .Reklamujesz się dobrze,przedstawiasz osiągi tego Ali baby jasno.Ale jak dla mnie nie spełnia moich oczekiwań.Tu w tym wątku trzeba zdrowy rozsadek dzielić z założeniem a potem praktyką.U ciebie to gdzieś iskrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moda proszę by nie kasował tego reklamiarza czyli ciebie bo kuźwa jak na razie fajnie to wygląda................ale powiedz i odpowiedz mojej Pani.Pizza i chleb bo fotki fotkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi dziękujesz i nie za rozumienie tylko zrozumienie.

i po raz trzeci i ostatni ................czy ono gliniane Ali baba, zrobi pizze i chleb tak jak z pieca chlebowego.Jeśli zrobi .Jako pierwszy klient z FM kupię go i publicznie pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwałkować, posypać dodatkami i wstawić do środka na siatkę

http://f5.s.qip.ru/188zyAHRo.jpg

na 10 minut - gotowe.

 

:wtf:

 

I wyjdzie "makaron" pieczony.

Jeśli już, to na siatkę odpowiedni krążek "ceramiczny" i dopiero na to pizzę i chleb przy czym oba te "wypieki" raczej z tego pieca chlebowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...