Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe


bohusz

Recommended Posts

ок. przygotuję chleb i pizzę, jutro przyjeżdża klienci z Litwy będzie kupować tandoory, oto i przygotujemy wszystkie potrawy.... :smile:

 

p.s.a jeżeli niektórzy nie rozumie, lepiej zobaczy film

No to czekam .Ale uważaj z tą reklama bo mod ci ją możne ciachnąć.;):)

 

Skorygowałem. i czekam.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Będę się starał aby stół był pełny w nowe dania aż Wielki Brat Mod nie zwinie mi obrusu jak to już miało miejsce. Hej

 

To jest bardzo zdrowa prezentacja czegoś co powstało przy pomocy twych rąk.Na stół obfitości i wyrobów z tych urządzeń można czekać.Ja czekam i pozdrawiam.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę go zjeść oczami, krytykowanie Tobie pozostawię ;)

 

Ja krytykuję tylko złych ludzi i tych co szkodzą FM.Nienawidzę przemocy słownej i prowokacji.Ubliżanie zdzierżę bo to tylko puste słowa wypowiedziane niepotrzebnie.Tandoor przecież ma swą stronę i opcjonalny kontakt ,jak ci tak zależy możesz pytać go na innym gruncie.:yes:;):D.Tam go pożresz.;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja krytykuję tylko złych ludzi i tych co szkodzą FM.Nienawidzę przemocy słownej i prowokacji.Ubliżanie zdzierżę bo to tylko puste słowa wypowiedziane niepotrzebnie.Tandoor przecież ma swą stronę i opcjonalny kontakt ,jak ci tak zależy możesz pytać go na innym gruncie.:yes:;):D.Tam go pożresz.;):D

 

Wzruszyłem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Ja krytykuję tylko złych ludzi i tych co szkodzą FM.Nienawidzę przemocy słownej i prowokacji.Ubliżanie zdzierżę bo to tylko puste słowa wypowiedziane niepotrzebnie.:D

Strażnik Teksasu :)

 

Wilcze zęby, oczy siwe,

Groźnie garść obuszkiem furczy,

Gniew w zawody z wichru zrywem,

Dzika radość - lot jaskółczy,

Czyn - to czyn: zapadła klamka

Puścić kura po zaściankach:

Hej, kto szlachta - za Kmicicem!

Hajda na Wołmontowicze

 

Już więcej zepsuć sie nie da wątku Panie Strażniku jak już zepsułeś. Wątek jest ... Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe. Zrobiłeś sobie galerię "obrazy wyszukane w sieci" Jak cyganeczka na jarmarku.... I to ładne i tamto o i to też ... reszta wynocha. Nawet nie uszanowałeś gospodarza wątku... Oj zły z Ciebie człowiek ... Ktoś Ci po łapkach powinien strzelić... Wszędzie Cię pełno... znawca wszelakich gustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnik Teksasu :)

 

Wilcze zęby, oczy siwe,

Groźnie garść obuszkiem furczy,

Gniew w zawody z wichru zrywem,

Dzika radość - lot jaskółczy,

Czyn - to czyn: zapadła klamka

Puścić kura po zaściankach:

Hej, kto szlachta - za Kmicicem!

Hajda na Wołmontowicze

 

Już więcej zepsuć sie nie da wątku Panie Strażniku jak już zepsułeś. Wątek jest ... Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe. Zrobiłeś sobie galerię "obrazy wyszukane w sieci" Jak cyganeczka na jarmarku.... I to ładne i tamto o i to też ... reszta wynocha. Nawet nie uszanowałeś gospodarza wątku... Oj zły z Ciebie człowiek ... Ktoś Ci po łapkach powinien strzelić... Wszędzie Cię pełno... znawca wszelakich gustów.

Wszechstronnym trza być .

 

Eeeeeee tam biadolisz ,że cie tu nie ma bo i po co.Bądź twardy ,badź kimś i wreszcie bądź konsekwentny.Napisałeś w tym watku :

 

Masz rację.... lepiej debilowi zejść z drogi. Założyłem wątek i tam będę pisał. Sądzę że tam sobie z Tobą poradzę i takiego pasożyta szybko wyeliminuje ... Pozdrawiam i żyj wiecznie..........

 

Troll-ujesz Waćpan a wątku nima.:D

 

Bijcie teraz w tarabany

Przyszedł znowu ukarany

 

Jego mina niezbyt tęga

Miała być taka potęga

 

Waćpan zajrzał tu o brzasku

no i znalazł się w potrzasku

 

Ni wędzarni ani pieca

to dopiero z niego heca

 

Tanoor teraz zapanował

Waść to źle se porachował.

 

Trollowanie Waćpan siejesz

Idź ku swemu tam zmądrzejesz

 

By nie było ambarasu

Mówił ci Strażnik Teksasu

 

Moje własne dla ciebie.:yes::D;)

 

Przepraszam za zbyt długą odp.Napisałem z serca temu Panu by rudość w topiku zapanowała.:D

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osłody

 

http://i.ytimg.com/vi/pd7aFPC1rrU/maxresdefault.jpg

 

No inspiracja jak tralala.:D.Proszę zwrócić uwagę na tą prosta otoczkę bez nóg słonia.

 

Jest pomysł

http://www.wedzarnie.ovh/images/ogrod/steki_z_pieca_chlebowego_1.jpg

 

http://pdpod.blox.pl/resource/IMG_0983.JPG

 

http://img.projektoskop.pl/174piecdochleba.jpg

Fajnie to wygląda .

Albo ten piec chlebowy ile w tym przekazie smaku nic tak naprawdę nie widać ale widać dużo.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***

A żeś pojechał Pan ;) Poeta Waść .. wypisz wymaluj :) Jak Jasio w pierwszej klasie ;)

 

Co do wątku to dawno istnieje i nie jestem goło słowny ;) Ale jak już opanowałeś ten wątek to siedź w nim waść i rób co chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...