Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe


bohusz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Janu***
Witam.

 

Słuchaj, tu reklamując się na FM bez płatnego profilu wypadało by miast fotek betonu pokazać czy to to twoje nie szkodzi ludziskom.Nie rozumiesz tego???Ludzie wklejają rozmaite pozwolenie certyfikaty zgodności z dopuszczeniem do obrotu ,a ty tu siejesz wolną amerykankę.Odszczekam i przeproszę ale pokaż to.

Weż proszę leki bo znowu zapomniałeś... A jeśli tak już chcesz sprawdzić czy presbeton szkodzi ludziom to proszę sobie wpisać w google i mi d...... nie zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż proszę leki bo znowu zapomniałeś... A jeśli tak już chcesz sprawdzić czy presbeton szkodzi ludziom to proszę sobie wpisać w google i mi d...... nie zawracać.

 

Witam.

 

nie rozumiesz.Patrzący na twoje prace musisz być pewny ,że materiał z którego to robisz jest zgodny z PN.Nic nie będę wpisywał wujka Google bo robisz to nielegalnie i Redakcja powinna to zamknąć.Powtarzam byś zrozumiał..Reklamujesz się bezpodstawnie,co z tego wynika ,że na fotkach wygląda to ok.Ale nie masz prawnego pozwoleństwa by się tym rozporządzać.Nie możesz się reklamować.Rozumiesz to czy dalej będziesz strugał głupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Ty wszystkowiedzący, udzielając rad typu gaszenie ognia pod wędzarnią wodą bądź dorzucanie moczonego drewna też powinieneś być pewien że innym nie szkodzisz ale ty masz to w d... kręci cię czepianie się innych:no:
Podejrzewam że go to nawet podnieca. I mać nie zaśnie teraz... ;) Odpuszczam dalszą z nim przepychankę. Próbuje zdyskredytować ale sam sobie krzywdę czyni.

Taki już ten typ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wszystkowiedzący, udzielając rad typu gaszenie ognia pod wędzarnią wodą bądź dorzucanie moczonego drewna też powinieneś być pewien że innym nie szkodzisz ale ty masz to w d... kręci cię czepianie się innych:no:

 

Witam.

 

Musisz ostygnąć z emocji którym się poddałeś.Zabierasz głos by mi ....................argumenty.Pamiętaj jak bohunio zakładał ten topik to chciał by ludziska pokazali swoje urządzenia w swoich domach.Ty kręcisz jakiegoś loda i mi ubliżasz.Temat jest temat.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Musisz ostygnąć z emocji którym się poddałeś.Zabierasz głos by mi ....................argumenty.Pamiętaj jak bohunio zakładał ten topik to chciał by ludziska pokazali swoje urządzenia w swoich domach.Ty kręcisz jakiegoś loda i mi ubliżasz.Temat jest temat.:cool:

Jakich emocji?? Ależ ja się dobrze bawię:D Ubliżanie to raczej twoja domena. Tak masz rację temat jest temat, piszesz głupoty to ja właśnie piszę że to głupoty do tego szkodzące innym, choć po twoich wypowiedziach myślę że nikt poważnie teko nie weźmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Remcio bądź obiektywny.Nie będę cie nakręcał i skoro dobrze się bawisz patrząc na głupoty tu pisane pokaż Waść swoje sprawdzone urządzenie w którym to dokonujesz prób wędzenia,wypieków ,grillowania itp.Nie gadaj ciągle po próżnicy ,że ja jestem głupi ,a ty mniej.Nudny się robisz.Wypowiedz się na temat wiodącego tu spamera,który cichaczem raz po raz prezentuje swoje dzieła tłumacząc się j/w.Powiedz czy takie monstra są według ciebie zgodne z normami ,a ich idea powstania nie jest szkodliwa dla użytkownika.Co z tego ,że zrobi , zabarwi przecież musi być na to stosowny dokument , gdy robi to dla ludzi i na tym zarabia. Insza inszość bo tak chyba myślał Bohunio w mojej subiektywnej ocenie chodzi o urządzenia w naszych domach i ich użytkowanie na domowych warunkach ,a nie marketing darmowy bez PP.Miał swój temat -topik i ma dlaczego tam nie chwali się swymi osiągnięciami.Już tyle razy odchodził z tego miejsca by powrócić.Wiesz dlaczego ja wiem.Dla mnie to spamer i już.Zapytaj kogokolwiek z PP czy ma uprawnienia-dokumenty by ze swoim profilem coś komuś dedykować.Tyle.Miłej zabawy.:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś nie ty jesteś od tego by mnie sprawdzać, sam tutaj nic nie opublikowałeś więc masz żadne prawo do żądania tego od innych. Naczytałeś się o normach i głupa palisz, powiedz czy kafelkarz jak u ciebie coś robił miał na wszystkie wyroby certyfikaty? A może masz certyfikat na blaty kuchenne? Konstrukcje Rosińskiego to w większości obudowy, wątpię by używał presbetonu w komorze wędzarniczej czy w palenisku.

Co sądzę o konstrukcjach Rosińskiego to kiedyś pisałem, osobiście mi się nie podobają ale to mój gust i nic mi do tego jeśli to komuś się podoba. A czy to spam i próba darmowej reklamy niezgodnej z regulaminem forum to już właściciel forum powinien ocenić.

A dedykować to można utwór muzyczny, literacki, komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***

Remiks po co ... Sam się przerazi przed lustrem jak kiedyś bazyliszek i skamienieje. ;)

Wiewiórek dziękuję za radę. Dziś kupuję grubą teczkę na certyfikaty i będę zadał od sprzedawców takowych i nie zacznę nic jak nie będę miał kompletu certyfikatów na śrubki i inne ustrojstwa i nie zacznę póki nie dostanę na piśmie pozwolenia na ich używanie. Dołączę jeszcze kopię ż chrztu, bierzmowania i akt małżeński. Do tego patent sternika, pływaka i kajakarza... aaaa jeszcze mam legitymację sportowe ze zdjęcia i dyplomy za osiągnięcia ze zdjęciem ;) Powinno być wsio ;)Tak na wszelki wypadek gdybym na drodze spotkał takiego jegomościa jak wiewórek. Wewiórek jeszcze jedno pyt. Na narzędzia też muszę mieć certyfikaty? Na kielnie np? Bo jeśli uważasz że to nie bezpieczne to nie będę ryzykował. Jeszcze mi kiedy taka kielenka z pressbetonem urwie dłoń... Ajjj wolę nie ryzykować. Pośmiali się teraz poważnie. Wewórek jeśli właściciel napisze mi że ma kończyć wątek to zastosuje sie i nie w tym twój interes. Jak narazie takiej informacji nie mam. Łamie mnie jakaś grypa ale nic ...Kończyc trzeba a pogoda nie łaskawa. ;( Bar... Z kłody będą zwisać półeczki na łańcuchach . Za chwilkę wklejam formatkę z reliefem i zabieram na obrobienie baru. DSCF9073.jpgDSCF9072.jpgDSCF9071.jpgDSCF9070.jpgDSCF9068.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***

Remiks po co ... Sam się przerazi przed lustrem jak kiedyś bazyliszek i skamienieje. ;)

Wiewiórek dziękuję za radę. Dziś kupuję grubą teczkę na certyfikaty i będę zadał od sprzedawców takowych i nie zacznę nic jak nie będę miał kompletu certyfikatów na śrubki i inne ustrojstwa i nie zacznę póki nie dostanę na piśmie pozwolenia na ich używanie. Dołączę jeszcze kopię ż chrztu, bierzmowania i akt małżeński. Do tego patent sternika, pływaka i kajakarza... aaaa jeszcze mam legitymację sportowe ze zdjęcia i dyplomy za osiągnięcia ze zdjęciem ;) Powinno być wsio ;)Tak na wszelki wypadek gdybym na drodze spotkał takiego jegomościa jak wiewórek. Wewiórek jeszcze jedno pyt. Na narzędzia też muszę mieć certyfikaty? Na kielnie np? Bo jeśli uważasz że to nie bezpieczne to nie będę ryzykował. Jeszcze mi kiedy taka kielenka z pressbetonem urwie dłoń... Ajjj wolę nie ryzykować. Pośmiali się teraz poważnie. Wewórek jeśli właściciel napisze mi że ma kończyć wątek to zastosuje sie i nie w tym twój interes. Jak narazie takiej informacji nie mam. Łamie mnie jakaś grypa ale nic ...Kończyc trzeba a pogoda nie łaskawa. ;( Bar... Z kłody będą zwisać półeczki na łańcuchach . Za chwilkę wklejam formatkę z reliefem i zabieram na obrobienie baru. [ATTACH=CONFIG]371218[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]371219[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]371220[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]371221[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]371222[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Remcio bądź obiektywny.Nie będę cie nakręcał i skoro dobrze się bawisz patrząc na głupoty tu pisane pokaż Waść swoje sprawdzone urządzenie w którym to dokonujesz prób wędzenia,wypieków ,grillowania itp.Nie gadaj ciągle po próżnicy ,że ja jestem głupi ,a ty mniej.Nudny się robisz.Wypowiedz się na temat wiodącego tu spamera,który cichaczem raz po raz prezentuje swoje dzieła tłumacząc się j/w.Powiedz czy takie monstra są według ciebie zgodne z normami ,a ich idea powstania nie jest szkodliwa dla użytkownika.Co z tego ,że zrobi , zabarwi przecież musi być na to stosowny dokument , gdy robi to dla ludzi i na tym zarabia. Insza inszość bo tak chyba myślał Bohunio w mojej subiektywnej ocenie chodzi o urządzenia w naszych domach i ich użytkowanie na domowych warunkach ,a nie marketing darmowy bez PP.Miał swój temat -topik i ma dlaczego tam nie chwali się swymi osiągnięciami.Już tyle razy odchodził z tego miejsca by powrócić.Wiesz dlaczego ja wiem.Dla mnie to spamer i już.Zapytaj kogokolwiek z PP czy ma uprawnienia-dokumenty by ze swoim profilem coś komuś dedykować.Tyle.Miłej zabawy.:no:

 

Tu Ty jesteś jakiś YNSPEKTOR cichociemny, że tak "ścigasz" kontrabandę???? A tego to nie wiedzieliśmy, żeś tak wszechstronny. Tylko pozazdrościć!

A tak nawiasem to może nie wyrywaj chleba inspektorowi forumowemu bo go zwolnią jak będziesz za niego całą robotę odwalał. To chyba nie Twoja BROCHA. A może Ty po prostu już troszeczkę robisz się upierdziuszek smoluszek nawiedzony spamerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Ty jesteś jakiś YNSPEKTOR cichociemny, że tak "ścigasz" kontrabandę???? A tego to nie wiedzieliśmy, żeś tak wszechstronny. Tylko pozazdrościć!

A tak nawiasem to może nie wyrywaj chleba inspektorowi forumowemu bo go zwolnią jak będziesz za niego całą robotę odwalał. To chyba nie Twoja BROCHA. A może Ty po prostu już troszeczkę robisz się upierdziuszek smoluszek nawiedzony spamerkami.

 

Witam.

 

Nie lubię cię ......ale on jest typowym spamerem.Jego nie cierpię bo nie ma dowodów by takie cuda swoje wdrażać w eter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Witam.

 

Nie lubię cię ......ale on jest typowym spamerem.Jego nie cierpię bo nie ma dowodów by takie cuda swoje wdrażać w eter.

To że kogoś nie cierpisz to nie powód żeby blokować wątek swoimi frustracjami i ogłaszać na cały świat. Załóż wątek np"Nie cierpie Was" i tam się onanizuj. Co do jakiegoś udowadniania to nie muszę nic udowadniać. Masz jakieś omamy lub psychozę i po nie przespanych nocach twój stan się pogarsza. Co do tekstów jakie piszesz kolego to nadaje się do zgłoszenia na policję. Słowa że ktoś "znowu pije" i tym podobne, narusza jego godność itp. Zastanów się za nim ktoś nie wytrzyma. Wówczas licz sie że twój portfel sie uszczupli za język i hardość jaka tu reprezentujesz. Jeśli nie zauważyłeś to ci napiszę że jest to miejsce publiczne. Co do fobii i frustracji to nikt nie jest Ci tu wstanie pomóc. Musisz skorzystać ze specjalisty. My sa proste chłopaki i nie znamy . się na leczeniu depresji, fobii i omamów. Być może jesteś rozpuszczony jak małe dziecko i wystarczył by dobry klaps od mamy. Ale sądzę że za duży już z Ciebie chłopiec i nawet klaps czy postawienie do kąta nic nie poradzi. Włóż paluszka w buźkę i sie najlepiej za fochaj. Zadaj sobie pytanie ...czy Ciebie ktoś lubi... Od tego zacznij. Bo czy mnie lubisz czy nie to już twój problem. Z którym widzę nie możesz sobie poradzić. Edytowane przez Janu***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...