Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe


bohusz

Recommended Posts

rozbudowa, unowocześnienie, kupno nowego domu itp.....

... ale nowe żony mogą mieć inne wizje ogrodowych kuchni :)

 

Witam Chef .

 

Przepraszam nie zauważyłem ,że odpowiedziałeś.Widzisz Rosiński nie pokazuje ,ani rozbudowy, ani unowocześnienia ani coś nowego w swoim innym domu li tylko swój prywatny interes u ludzi którym to wykonuje.Nijak ma się to do tematu wątku i nawet tych spraw o których piszesz i poruszasz.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Janu***
Wiesz co Wewórek ...Szarpię się z Tobą kilkanaście miesiecy i szczerze... to za jakie grzechy? Jesteś inteligentny i bystry facet. Wykazuje się wszechstronnością pomysłów. Wykazujesz się pomysłowością. dzielisz się wiedzą i uczysz innych. Ostoja forum. Co świadczą posty na twoim koncie. Bochusza już dawno wyeliminowałeś i zniechęciłeś. Masz wiecej do powiedzenia w każdej kwestii Umiesz być Architektem, projektantem i krytykiem. Czemu do tej pory siedzisz w domku a nie gdzieś na uniwersytecie wykładasz. Twoje wirtualne pomysły oraz mrzonki o tym co jeszcze lub czego to ty nie zrobisz kladą na łopatki innych wykonawców. Jesteś przodownikiem w tworzeniu wizii oraz projektów. Więc mi małemu ludzikowi nie przystoi nawet popadać z tobą w jaką kolwiek dyskusję na temat projektu i wizjonerstwa. Alfa i omega... Do setna... Ustępuję Ci pola. Prowadz wątek ... Zapewne wniesiesz w niego więcej kolorów, wizji oraz życia. Zapytanie. Jak mogę usunąć konto z forum? Jeśli nie ma możliwości samemu to proszę administratora o taka czynność. Czyli usuniecie mojego profilu z forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Wewórek ...Szarpię się z Tobą kilkanaście miesiecy i szczerze... to za jakie grzechy? Jesteś inteligentny i bystry facet. Wykazuje się wszechstronnością pomysłów. Wykazujesz się pomysłowością. dzielisz się wiedzą i uczysz innych. Ostoja forum. Co świadczą posty na twoim koncie. Bochusza już dawno wyeliminowałeś i zniechęciłeś. Masz wiecej do powiedzenia w każdej kwestii Umiesz być Architektem, projektantem i krytykiem. Czemu do tej pory siedzisz w domku a nie gdzieś na uniwersytecie wykładasz. Twoje wirtualne pomysły oraz mrzonki o tym co jeszcze lub czego to ty nie zrobisz kladą na łopatki innych wykonawców. Jesteś przodownikiem w tworzeniu wizii oraz projektów. Więc mi małemu ludzikowi nie przystoi nawet popadać z tobą w jaką kolwiek dyskusję na temat projektu i wizjonerstwa. Alfa i omega... Do setna... Ustępuję Ci pola. Prowadz wątek ... Zapewne wniesiesz w niego więcej kolorów, wizji oraz życia. Zapytanie. Jak mogę usunąć konto z forum? Jeśli nie ma możliwości samemu to proszę administratora o taka czynność. Czyli usuniecie mojego profilu z forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Witam.

 

Widzisz nie zrozumiałeś i obraziłeś się na mnie.Bez potrzeby.Przede wszystkim to nie jest mój wątek i nie mojego autorstwa ,a pola mi nie ustępujesz tylko mocno filozofujesz.Wątek jest o naszych urządzonkach w ogrodzie, naszych , a nie o twoich pracach u innych ludzi.Nie rozumiesz tego???.Popatrz ile twego jest tutaj.Wszystko na jedno kopyto z tego samego materiału.Wszyscy to znają oczywiście mówię za siebie i to w mojej subiektywnej ocenie.Cały czas kazano mi założyć sobie bloga z kulinarnymi przepisami i wiesz co założyłem go.razem z synem .Mam wątek kulinarny pt. wariacje kulinarne NS ale to z innego powodu.Załóż taki podobny ale przecież ty go zakładałeś.Ten wątek mówi zupełnie o czym innym.Na koniec powiedz czy widzisz tu różnicę:

 

http://kalkuluj.pl/useruploads/gallery/galeria_produktu_grill_betonowy_barbakan/oryginal/8237115.jpg

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=372758&d=1478892699

 

Ja widzę.Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 4 weeks później...
Gość Konto usunięte_1*
Jak już tak fajnie tu piszecie to powiedzcie czy to da rady , chcę zbudować taką hybrydę czyli wędzarnia plus grill z blatem ale grill chcę grzać piecem tak zwanym rakietowym , czy to jest realne i czy to się sprawdzi ? rożen grilla oczywiście regulowany na wysokość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą piłkę można rozpołowić i położyć ruszt do grilla....:)

 

http://blog.kominki-batura.pl/wp-content/uploads/2017/05/IMG_6630-e1495490250818-200x300.jpghttp://blog.kominki-batura.pl/wp-content/uploads/2017/05/IMG_6657-300x200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak fajnie tu piszecie to powiedzcie czy to da rady , chcę zbudować taką hybrydę czyli wędzarnia plus grill z blatem ale grill chcę grzać piecem tak zwanym rakietowym , czy to jest realne i czy to się sprawdzi ? rożen grilla oczywiście regulowany na wysokość

Moim zdaniem średnio. Palenisko rakietowe daje punktowo idealnie dopalone spaliny o bardzo wysokiej temperaturze. Do grilowania musiał byś je jakoś rozproszyć deflektorem, albo zrobić grill płytowy z szamotu, albo jakiegoś kamienia. Na wędzarnie to już w ogóle się nie nadaje, spalanie jest za czyste i "wędził" byś samą temperaturą bez dymu. Tylko, czy to było by jeszcze wędzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak fajnie tu piszecie to powiedzcie czy to da rady , chcę zbudować taką hybrydę czyli wędzarnia plus grill z blatem ale grill chcę grzać piecem tak zwanym rakietowym , czy to jest realne i czy to się sprawdzi ? rożen grilla oczywiście regulowany na wysokość

 

Ależ to forum szaleje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_1*
Moim zdaniem średnio. Palenisko rakietowe daje punktowo idealnie dopalone spaliny o bardzo wysokiej temperaturze. Do grilowania musiał byś je jakoś rozproszyć deflektorem, albo zrobić grill płytowy z szamotu, albo jakiegoś kamienia. Na wędzarnie to już w ogóle się nie nadaje, spalanie jest za czyste i "wędził" byś samą temperaturą bez dymu. Tylko, czy to było by jeszcze wędzenie?

 

Z rozproszeniem nie będzie problemu bo można dać jakieś sito a na nim położyć jakieś kamienie czy większe otoczaki a sam grill czyli ruszt zrobić ruchomy góra-dół , co do wędzarni to oczywiste że tradycyjne kiszenie drewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Witam... Wiewiórek nie miałem zamiaru niepokoić Cię ale dziś pomyślałem a czemu nie... Mam nadzieje że na frustrację ze złości nie zejdziesz z tego świata....

 

Daje Ci nową pożywkę do samo-istnienia i byś znowu miał sens życia ;) Realizacja... Grill, wędzarnia oraz piec chlebowy pod własnie też bajkową wiatą ;) z Panem Kominem oraz z aroganckim motylem jeszcze w ciele pełzacza ;) DSCF0165.jpgDSCF0166.jpgDSCF0171.jpgDSCF0172.jpgDSCF0173.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...