Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe


bohusz

Recommended Posts

Uważasz że nie używasz kompozytów? To się mylisz... Co do moich materiałów to są te same materiały których i Ty używasz. Tylko ja muszę nadać im kształt od zera a Ty masz już pewne produkty przygotowane. Np cegła, zaprawy gotowe itp. Ja muszę sam to sklecić według moich potrzeba. Ty musisz zdać sie na producenta i to jest ograniczenie siebie. Ja nie muszę się ograniczać. Co w głowie to i się pnie do góry. Każdy kształt osiągnę... U Cebie już bidniej z tym.

Zawsze się buntowałem jak cos mnie ograniczało. Cegła np... kwadrat prostokąt i co i to już koniec? No mogę go ewentualnie przyciąć ale czy to już wszystko? Tak... Oczywiście tradycyjne budowle mają swoje uroki i owszem... jestem również za nimi. Ale mimo to dla mnie to za proste i łatwe. Nie znajduję sie w tym. Dlatego nie jestem dla Was w waszej wizji żadnym zagrożeniem ;) Każdy lepi co umi i dla każdego miejsce przy ognisku sie znajdzie. Wrzucam np. kominek który jest wykonany z cegły ale i to musiałem popsuć ;) powyginać itp. ;) Tak to widzę i czuję. Większości takich i innych prac jakim są gotowe elementy do składania. Odnoszę sie że większość fachowców jest monterami jak rzemieślnikami. Jedni lepsi drudzy gorsi. Jak to wżyciu. A co do pola ograniczeń to widzieć i rozdzielać budownictwo tradycyjne od np kosmosu. Odnoszę sie do swojego zajęcia to byśmy mieszkali dalej w ziemiance. Wrzucę później zdjęcia kominka o którym wspominam. Musze w plikach poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
  • 1 month później...
Znowu się realizujesz. Masz pasję tylko nie wiem czy tu reklamując się zdobędziesz klientelę do nazwę, to zakupu.

 

attachment.php?attachmentid=414044&d=1527684267

 

Ta lampa bardzo mi się podoba.

 

Wiewiórek ja się nie reklamuje bo nie mam takiej potrzeby. Co mam to nie przerobię. Po prostu lubię pokazać co robię i nic wiecej ;) Raczej mógł bym napisać ze takie prace wzbogacają taki portal bo są nietypowe i ponad standardów. Nie poczytuj tego jako pychy. Więc raczej ja mogę kogoś tu reklamować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórek ja się nie reklamuje bo nie mam takiej potrzeby. Co mam to nie przerobię. Po prostu lubię pokazać co robię i nic wiecej ;) Raczej mógł bym napisać ze takie prace wzbogacają taki portal bo są nietypowe i ponad standardów. Nie poczytuj tego jako pychy. Więc raczej ja mogę kogoś tu reklamować ;)

 

Ok bez urazy.

:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po targach. Pod wrażeniem wystawców i rzemieślników.

 

 

Spotkanie z przyjacielem i moim guru oraz mistrzem Eugeniuszem i jego synem Ernestem . Młody ..bardzo mądry człowiek. Przyszły architekt.

 

 

[ATTACH=CONFIG]419923[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]419924[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]419925[/ATTACH]

 

Jeśli już;) powiedz co tam ugrałeś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...