Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Poprawność polityczna mnie przeraża. Raz na jednym forum podczytywałam jak jedna dziewczyna mieszkająca w Niemczech pisała o swoich obawach i strachu jak siedzi sama w sklepie, w radio mówią o kolejnym ataku a do sklepu wchodzi okutana od stóp do głowy osoba. Któraś moderatorka ją zablokowała właśnie za głoszenie mowy nienawiści. Jeszcze parę lat i Europę czapką nakryją ;)

http://detektywprawdy.pl/2016/01/22/uchodzcy-w-szwecji-moga-jezdzic-bez-prawa-jazdy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo ładną łazienka Maniu i płytki z wzorkiem wyeksponowane jak trzeba.

 

Joanna kominek na tej ścianie tylko na środku, teraz stoi tam telewizor.

 

Pestko, mam parę typów kominków, jak będę miała chwilę to przejrzę pintresta i podeślę ci. Przeczytałam kiedyś cały kominkowy i wiem sporo o kominkach dlatego chcę ciepły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poprawność polityczna nie istnieje. To blaga, pod którą ukrywa się pragnienie władzy. A skoro tak, to sięgając głębiej oznacza to brak poszanowania dla człowieczeństwa i dążenie do osiągnięcia własnego celu najczęściej po trupach.

 

Doriko, super. Wątek czasem denerwujący i wartościowe informacje zakamuflowane. Poczytaj wątek Brzezińskiego. Tam jest opisane dokładnie, step by step jak obudować wkład. Wprawdzie to narożny, ale to tylko oznacza, że bardziej skomplikowany. Wątek krótki.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie jest żywa:)

Pamiętam czasy jak za zakupy w Ikea dostawało się żywą choinkę, przed sklepem były wystawione.

A tak serio, to kiedyś tutaj pisałam, rok po roku byłam późną jesienią w Szwecji i za pierwszym razem zachwycałam się pięknymi dekoracjami świątecznymi w największym sklepie w takim małym miasteczku, rok później były już upchane po koszach między ubraniami. Wtedy już działał w niedalekiej miejscowości hotel dla uchodźców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sztuczna choinka nazywa się protezą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika, tak i nie.

sprawa do sadu poszla o kradziez, pomowienia i skladanie falszywych zeznan. Za to w co chca Mlodego wkopac - za falszywe zeznania - idzie sie siedziec.

Jeszcze nie wiedza co ich czeka. Na szczescie mamy mase dowodow. No i okazalo sie ze nie jestesmy jedynymi co ich sadza. Zaszli za skore wielu ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moga wszystko Mika powiedziec, narazie powiedzieli dwie wersje - ze sie Mlody juz dawno wyprowadzil i zabral wszystko, potem zmienili wersje ze oni mu dali wszystko :rolleyes: Nawet wymysleli ze komputer ktory kupil i przyszedl tego samego dnia nalezy do nich i oni placa . Ciekawe co na tableta wymysla, ktory Mlody wzial razem z telefonem na kontrakt?? Ze im dal? Jasne. Dla swojego szefa wzial komputer za 4 tysiace i tableta i szefowi splaca? To sie kupy nie trzyma i kazdy sedzia ich wysmieje. Na szczescie zanim tablet padl Mlody ma IP ze byl wlaczony jak juz go tam nie bylo, pus rachunki ze kupil sam na siebie. Ja mu kilka rachunkow znalazlam , nawet za material na fotel. Za wszystko ich ciagniemy, wlacznie za nowe zeczy ktore musielismy my kupic, wliczajac w to ciuchy, buty, nowy komputer, tv , 3 nowe kamery itd itp. Nie wygrzebia sie. Na dodatek beda mieli sprawe o pomowienia i falszywe oskarzenia na co tez mamy dowody. Adwokata dobrego mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z domowych spraw - M i Mlody w weekend mi dach zrobili nad wejsciem na ogrod. W koncu mam tam sucho - a snieg ,i pada juz od dwoch tygodni, latam non stop z lopata i chlpaki z maszyna ;) W sniegu i mrozie odlaczali pompe z fontanny - jej jeszcze nie przykrylam ale to sie nie spieszy. Mrozu juz mialam -21C o 8 rano, ile w nocy bylo nie wiem.

Na swieta kupilam jak to sie nazywa? wieniec, choinkowy ze swiatelkami, nag garaz. Ostatni w sklepie byl, ponad 1.5 metra ma. Chociaz to bo moje slupy nadal nie stanely i pewno juz nie stana w tym roku, wiec stoja w garazu juz 2 lata;)

 

z ploteczek....w zeszly weekend bylismy u Heather & Nigel. Okazalo sie ze i oni sie sami przejechali na Ricku i Kathy - wlascicielka do nich przyszla i im powiedziala. Powiedziala im tez ze zaluje ze mysmy z parku poszli. No, nic nie musialam robic, sami sie po kolei przekonuja. Heather tak sie upila winem ze na siedzaco usnela na barowym stolku - bez oparcia. :p Mialam ubaw. A potem sie obudzila i zglodniala, pizze robila o 1 w nocy :lol2:

 

No i na koniec kot. Nadal sie boi, ale wczoraj nabrala odwagi i przyszla za mna do lazienki i dwa razy mi do pokoju weszla jak film ogladalam. Manius jak ja uslyszy szaleje na dole. Kicia zadzi na gorze, pies na dole. Jedno nie zejdzie bo sie boi , drugie nie wyjdzie bo nie umie po schodach chodzic :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania.. a co to śnieg?;) Dziś zastanawiałam się czy nie trzeba jeszcze trawy skosić, ale mężaty jakoś mało chętnie podszedł do tej myśli ;)

 

Trzymam kciuki za dobre rozwiązanie spraw Młodego.

 

Kot jak się oswoi pewnie się z maniusiem zaprzyjaźni (na zasadzie ja tu rządzę:lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, mialam ktoregos roku tak ze trawe w grudniu kosilam bo urosla i zero zimy, w tym roku bardzo wczesnie :sick:

 

IMG-1549.jpg

 

woda dalej leciala ale przez mrozy gora zaczela zamarzac, a oni musieli tam lapy wsadzac, przyszli do domu ze skostnialymi dloniami. Kulki dwie zostaly zamarzniete w lodzie

 

 

a to zrobiam przed chwilka

 

 

IMG-1610.jpg

 

IMG-1613.jpg

 

 

na froncie dopiero co odsniezali , 15min temu?? :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...