Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to sie bierta obie za lozka :wiggle: bede kibicowac !

 

wiecie co, myslalam zeby sobie lampy zmienic. Chcialam wyzsze. Tylko nie wiem jeszcze co mi sie podoba. Zeby byly wyzsze niz teraz zaglowek. Ale narazie zbieram kasiore na scianke w kominkowym (uzbieralam polowe, moze sie wyrobie do swiat bo ta sciana miala byc naszym jedynym prezentem na gwiazdke).

 

ale - jestem przyzwyczajona do wysokiego zaglowka. Teraz mam wrazenie ze jest za niski , moze to tylko kwestia przyzwyczajenia. Nie zrobilam jeszcze bokow. Bo trzeba dechy kupic. Juz wymierzone i material mam. Moze by go tak podniesc? wyzej. I wyzsze lampy i zostawic "wiekie nic" nad lozkiem?

M mowil ze chce shutters mi zmienic w oknach tez. Jak nie pamietacie to napisze - okno na gorze jest zaokraglone i trzeba na wymiar zaokraglonego shuttera. Jak mi tak zrobi to myslalam zeby powiesic zaslony z tego samego koloru co zaglowek. Tylko musze szybko myslec zanim material wykupia. Moze z zaslonami by sie przytulniej zrobilo? :confused:

 

tylko cholera teraz mysle ze podwyzszenie niezbyt wchodzi w gre bo tam jest na wymiar do materaca zrobione, materaz wchodzi na plaska czesc pod pikowanie i bedzie widac :sick: Kurna moglam wyzej zrobic od poczatku, eh, za pozno. Wiec moze same lampy. Bo te lampki chce do Granatowego dac, stolikowych mam dwie, jedna juz tam stoi .

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfi tak, takie srebrne ladne. Podoba mi sie. Ale ja srebrne lubie i mam wszedzie pelno :p

dobra, zostawie narazie, kupie najpierw lampy a potem zobacze czy co potrzeba, bo sie zaburzyc moze jak lampy wyzsze beda . I sie moze okazac ze wtedy cos brakuje.

ja wlasnie nie bylam pewna czy brakuje czy nie, spie tam to inaczej widze - sama spie :lol2: no z psem czasem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana schody z checia bym wkeila ale nie mam jeszcze listew i na gorze trzeba barierke od nowa wiec za jednym zamachem zrobie. M wczoraj juz podoklejal trelki to nie lataja. Ja dzisiaj poprawilam bejca gdzie widac bylo na barierce po cieciach i cacy jest.

 

strasznie lubie te moje nowe schody ale ze ciemne wiec musze cdziennie wycierac 2-3x na dzien - widac kazdy paproch :sick: mam nadzieje ze jak juz sie syf w domu skonczy, przestana smieci i kurz latac bedzie tego mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, pokazałam Ci o co mi chodziło, że taki nie krzykliwy obraz, ale też jestem za tym,żebyś przynajmniej na razie nic nie dawała nad łóżko. Mi wysokość się podoba zagłówka. Zasłony tak, byłoby przytulniej.

 

Tak sie zawsze po cichu zastanawiam, w której sypialni macie randki :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole sie ciesze ze sie podoba, cos tam wyszlo, jak na DIY to chyba dobrze - jestem zadowolona i bardzo lubie moja sypialnie.

Zeby jeszcze wisienke tam zucic - mam cos jeszcze, ale musze od Mlodej zabrac. Kupilam bardzo bardzo dawno temu w Polsce. Poki co szukala przez kilka dni, ale dzis znalazla, czekam na fotke. Bo juz w polowie zapomnialam jak wyglada. Powiedzialam ze zabieram bo moje, bo przestala uzywac i bo Kilo taki zboj ze mu nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futerko na lozko - spac pod tym nie bede bo bym sie ugotowala, ale dekoracyjnie

 

03-romantic-bedroom-decor-ideas-homebnc.jpg

 

c2c0e49cb2914323021bed50851eb77f.jpg

 

CO17-HOL-SS124-p064x065-V1.jpg

 

 

Edinburg-Bleached-Finn-Throw-Blanket.jpgscreenshot

 

 

to nie jest moje to wyzej, ale zeby pokazac wielkosc, to nizej jest moje, ale Mloda zrobila takie mi zdjecie ze hej :sick:

 

 

74208d12-3e27-4685-919d-65b588c698f8.jpg

 

 

roznica taka ze moje jest prawdziwe. I jest niesamowicie miekkie w dotyku. Nie wiem czy nie mieksze niz wlosy Maniusia a jak wiadomo Shih tzu maja przesuper miekkie wloski.

pamietam do dzis ze najpierw wzielam szare a potem zamienilam na to rudawe. Ale nie bylam w szarosciach wtedy i byl rok 2006, szkoda.

nie wiem wiec czy bedzie pasowal w kolorze ale jak nie pojdzie na fotel badz do Brazowego pokoju. W kazdym badz razie zabieram bo Kilo zalatwi, wszedzie wszystko znaczy w domu, Mloda go ma zaniesc na wyciecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaoszczedzilam sobie pare stowek - poki co - pogodzilam sie z moimi krysztalowymi lampami

 

 

IMG-1638.jpg

 

 

minimalnie wyzsze, nawet roznicy nie widac, ale lepiej wyglada z kwadratowymi abazurami. No i - najbardziej pasuja lampy ze szkla. No i - maja biale abazury a nie kremowe.

Te sa z krysztalu, przywiozlam sobie je lata swietlne temu z US, mam ich 3, bo kiedys mialam dwie na stolikach a trzecia na komodzie. Zanim znajde cos innego pasuja jak ulal i szkoda nie wykorzystac co juz mam, drogie france sa.

 

 

IMG-1649.jpg

 

 

a jak juz mowiac o krysztalach, MIKA - zegarek tez mam krysztalowy

 

 

IMG-1653.jpg

 

IMG-1655.jpg

 

wklad to seiko, obudowa Rosenthala. Mam gdzies jeszcze jeden inny w pudelku nadal a mam go chyba z 10 lat. ten zreszta tez bo w tym samym czasie kupowalam. Taki krysztal lubie, tak samo jak te lampy - nie jest rzniety, wiecie, jak kieliszki i szklanki.

 

 

przy okazji lusterkowych stolikow - pisalam ze M chcial zrobic u kobitki lustro ale sie czail i cyknelo mu szafke ze zlewem, nie jest wyrazne bo w locie robil, nie chcial zebyktos widzial, no ale cos tam widac....szafka jak widac wypasiona, ze zlotym zlewem, szkoda ze nie widac calego kranu bo tez jakis kasiasty

 

 

IMG-0981.jpg

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M dzis rano mi powiedzial ze na weekend skonczy gore, polslupek musi w Toronto kupic bo u mnie na wsi ostatnie dwa kupilismy - musi byc taki sam wiec do tego samego sklepu ma jechac. Ma dzis przywiezc zebym zdazyla jeszcze zabejcowac - jutro juz blaty zjezdzaja na dobre i ten z wyspy, maja podobno w piatek przyjsc granity klasc, dzwonilam wczoraj. Ale zobaczymy.

Juz mam dosc syfu, juz chce posprzatac i pochowac wszystko i te nieszczesne papiery z podlog sciagnac.

poki co wyglada tak - mimo ze ciagle wycieram gdzie sie da

 

 

IMG-1434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a TAK bylo tydzien temu......

 

 

DSC-0387.jpg

 

 

chipie i blujay razem. Wiewiory zaczely przylazic i wywalaly im miseczki musialam szufladke wsadzic zeby nie spadalo :lol2:

M ma dzis daszek na karmnik robic.

 

tak bylo u Mlodej za oknem

 

 

46b9c95c-6e7f-4798-ba06-73e9bbd123c0-2.jpgscreen shot pc

 

 

a tak u mnie

 

 

IMG-1150-2.jpg

 

 

no a dzis same widzialyscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...