Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

no nerwica mnie zlapala i mam jakies sercowe przeboje....:bash:

zawsze wiedzialam ze sciany sa krzywe, ale nigdy nie sprawdzalam - bylam pewna ze M to robil. Wiem jak walczylismy z kuchnia. Nie tylko sciany - sufit tez. Ale jak pisze - sama osobiscie nie sprawdzalam....pojechali, zabrali forme, zostawili katownice wiec przylozylam...patrzcie

 

 

IMG-1766-2.jpg

 

 

normalnie ZGROZA.....to ta sciana z oknem, ta co tak chodzila, co wlasnie z tym starym starym blatem z dupka w zimie mialam takie wielkie szpary. Pdejrzewam ze krzywizna swoja droga a to ze zima i sciana znow sie "wygla" od roznicy temoeratury swoje robi.

 

najgorsze jest nie to ze sciana krzywa - najgorsze jest to ze blat jest juz wyciety i obfrezowany! qfa mac.....

nie wiem czy cos da sie zrobic i co. Nie wiem czy bylo zle wymierzone czy sciana od czasu mierzenia sie wygiela bardziej bo teraz te kilka dni ostatnich bylo -12 & -15C w nocy.

 

zostawili mnie i pojechali, bede teraz siedziala i sie martwila i denerwowala. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak Elfi, nie tylko mi. To jest normalne w szkieletowkach. W srodku jest bardzo cieplo, nie mam przewiewow ale sciany chidza w zimie. Ocieplenie jest no jasne, jak sciaglismy sciany nad blatami i widzialas takie rozowe cos to wlasnie ocieplenie. Za nim scianka cienka i ceglowka, ot i wsio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaty przywiezli. paul przyjechal, tak wqur byl ze mnie nie zauwazyl przez 15min.

ale cos tam uradzili, Paul zabral jeden blat czy dwa i wrocil do shopy. Mieli ciac na plyte w shopie ale ze taka siupa ze scianami beda ciac tu na podjezdzie.

Wnosili w 3, potem wynosili w 4, Mika zobaczysz jak, znaczy normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam granitowy blat, ściana rzeczywiście lekko odbiega w jednym narożniku pod kątem (o kilka mm), ale nie pracuje! Blat został dopasowany, uwzględniając to lekkie odchylenie.

Zastanawiam się jak takie kanadyjskie budownictwo wypadłoby w UE, z jej restrykcyjnymi przepisami termicznymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfi ale masz puste sciany jak ja?

tu chodza zewnetrzne, a jak juz jedna sie ruszy to na reszcie widac - jak pisalam o moich listwach i framugach. Ze zmiana temperatury dziala jak z liniami wysokiego napiecia - w lecie zwisaja, w zimie sie kurcza i naciagaja.

Mimo to mam bardzo cieplo w domu.

nie wiem ale jak jestem w Polsce to mi w domach zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendi sytuacja wyglada tak - jestem juz prawie na haju :lol2: od kleju!

sklejaja blaty, smierdz to niesamowicie!

blaty sa PIIIEEEEKKKNNEEEEE

jeszcze daleko do konca, teraz sklejaja blat kolo zlewu, trzeba jeszcze kuchenke usadzic i zlew przykleic i dziure na kran wywiercic i nie wiem co jeszcze.

biedny Manius siedzi na gorze - taki nieszczesliwy!

 

do kurzu naszego doszedl kurz z blatow, tu i tam musza spilowac, usiekac itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ledwo zyje, robili prawie 9hr. Bylam glodna. Nie szlam nawet do lodowki bo nie chcialam przeszkadzac. Pilam tylko czarna gorzka kawe, juz mi sie chcialo z mlekiem i slodkiej troche bo tak glodna bylam. Potem jak pojechali zrywane papierow z podlogi i wielkie odkurzanie bo pelno opilkow z granitu zeby nie zrysowaly. Sie rozumie do kona sprzatania daaaaallleeeekkkkooo...no ale - blaciki sa!!

 

TAK - wyglaskalam, TAK - wycalowalam (serio:lol2:)

najpierw M a potem blaty. Nie dalo sie inaczej taka szczesliwa jestem.

 

sluchajcie, jest juz weczor wiec fotki ciemne, nie mam oswietlenia pod szafkami bo sciagniete - za dnia nie mam duzo zrobie co jak wstane, ale ze bedziecie czekac to pokaze jak teraz jest.

 

 

IMG-1930.jpg

 

IMG-1933.jpg

 

IMG-1932.jpg

 

IMG-1934.jpg

 

IMG-1935.jpg

 

IMG-1941.jpg

 

IMG-1947.jpgimg photos

 

IMG-1939.jpgscreenshot software for windows

 

 

swieci sie swieci :lol2: az kazdy krysztalek z kominkowego abazuru sie odbil :lol2:

 

a tu mam jedno za dnia jak wniesli

 

 

IMG-1806.jpg

 

 

zlew narazie podwieszony jakby go zeby bolaly - przykleja sie

 

 

IMG-1940.jpg

 

 

musi se powisiec 24hr i kazali nam podczepy metalowe badz drewniane zrobic bo zlew jest baaaardzo ciezki. M jutro zrobi.

tak wiec nadal nie mam wody i dalej zapylam do lazienki, ale co tam, tyle przezyje.

 

i ohhhh ten stukot filizanki o kamien - bossskie.

no tak wiem - durna jestem, ale 5 lat czekalam wiec sie cholernie ciesze z tych moich zylek, wezykow i innych jaszczurek :lol2: wybaczcie wiec moja eforie i skakanie pod sufit jak male dziecko, bo jeszcze jakis czas bede orgazmow dostawac na ich widoki i dotyk a potem sie przyzwyczaje i zwracac uwagi nie bede jak w lazienkach

 

i ooo taaaak ogee bylo strzalem w 10tke!

 

aha, nie wiem co zrobili ale jakos cos zrobili i blat lezy OK, jest mala szparka ktora i tak zniknie pod kaflami. Pikus! ale co tu sie dzialo, wlasciciel przyjechal, bluzgi lecialy, on sie zdenerwowal - ale widac ze sie znal bo powiedzial ze bedzie dobrze, zabral blat pojechal do shopy i jak wrocil z nim - pasowalo - a ja kurna juz wlosy z glowy rwac chcialam ze bede miala paskudie z dupka :lol2:

 

deseczek nie mam bo nie zdazyli wypolerowac. Niestety - pytalam - nie dalo sie deseczek obrobic jak blatow :sick: oni tego recznie nie robia a wielka maszyna, te kawalki za male na ich maszyne. Oh well, trudno. Wazne ze sa i beda.

 

jeszcze cos wspominali ze oni maja te granity na kominek zakladac? mialo byc bez instalacji, czyzbym instalacje za friko wyrwala tez?? bo blaty sa za free bo duze i wiela kasy ale takie male kawalki co innego...hmmm zobaczymy.

poki co ide cos zjesc bo padne zaraz a jutro wkleje jak wnosili i co robili.

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak!! Też bym całowała :):)

Dziewczyny mają rację jest luksusowo!

 

Mmika, ja dzisiaj płaszcze swoje sprawdziłam pod kątem składu, bo dla ciepłości kurtki mam, a dla wyglądu płaszcze :) I nigdy nie zwracałam uwagi , serio, tylko wygląd i cena :) I faktycznie jeden co niby taki gruby, to ciągnie w nim jak diabli, a on 40% wełny. Za to dwa inne, niby takie fiflaczki a ciepło w nich, no i dziwne nie jest jeden 80 drugi 60% wełny.

 

Dziewczyny muszę się puknąć mocno w głowę:bash::bash::bash: Byłam dzisiaj w sklepach kupić coś dla takiej małej bzdziągwy, dopiero co urodzonej mc temu. Weszłam do tkmaxxa i normalnie utknęłam na tych dzieciowych. Córki mi się chce. :bash::bash:, jak dobrze ,ze taka stara jestem, bo jak bym młodsza była to kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sie wyspalam ale chyba nie, za to padlam jak zdechla. Wstalam niedawno i sie dobudzam. Weszlam do kuchni jednak uchachana ale zaraz mi mina zrzedla jak do okna podeszlam - znow pelno bialego gofna napadalo i co odsniezylam - zniklo. Wszystkie tunele dla psa - wyrownaly sie, ale widze ze manius wstal z M i dzielnie sie sam przekopywal bo slady sa. No i znow bede z loapata dzialac ehhh.

 

M mnie namawia do powieszenia szafki, pamietacie, ta moja co stoi z kratkami?

z jednej strony czemu nie - wiecej blatu odslonietego, z drugiej - szkoda mi tej szafki no i nie wiem jak bedzie wygladac jedna wiszaca z szybami?

sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana zawsze jak idziemy cos dla Natki kupowac mowie ze dziewczynki to maja raj teraz - tyle ciuchow, zabawek itd. Nie to co mialam swoja, bylo duzo wtedy ale nie tyle. Tak ze Natki zawsze odpicowana.

Mam dluga kurtke do kolan z puchu i pierza, jest taka ciepla ze mi za goraco czasem i nie jest super gruba i ciezka. Kiedys myslalam zeby parke kupic, wiecie te Canada goose parka, ale nie widzialo mi sie dawac 900$ + za kurtke, no i jak ja przymierzalam - nie roznila sie niczym od mojej w cieplosci i mi sie te parki nie podobaja zbytnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...