Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kochac nie kocham hahah, nie jest to moj ulubiony element dekoracji, ale jestem dywanowiec fakt. Nie lubie lysych podlog. Nie pasuje u mnie (probowalam).

Ale za to nigdy przenigdy zadnego chodniczka u mnie w kuchni nie zobaczysz :D Kuchnia zawsze lysa, czy to kafle czy drzewo na podlodze :D Tak samo jak zadnych wstawek typu szczoteczki czy kremy w lazience :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalam wycene ;)

jest wiecej niz niz za blat - wyspy nie licze. I blat w kuchni ma 3cm a na sciane by poszlo 2cm i bez brzegow itp. Ehhh musze tam jechac pogadac.

Tak czy siak wezmiemy ale moze uda sie cos taniej??? poki co drozej o 100$ co nie jest duzo calosciowo ale granit cienszy wiec z jakiej paki??

I'm not a happy camper :cool:

ale jak chce byc happy camper to musze zabulic :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam napisac, po zalatwieniu kuchni pojechalsmy gdzie schody robilismy - zamowic dwie extra trelki, bo jedna M zepsul a jedna na zas na zapas jakby cos :cool:

M marudzil ze nie da rady a ja powiedzialam ze sie da bo to stolarz robil im - okazalo sie ze nie tylko moze nam wyciac deski ale i zrobic ta polke nad kominek. Zobaczymy jaka cena, wezmie wycene od stolarza na same deski i na zrobiona polke. Tylko go upewnilam ze ma byc solidny dab a nie jakies obklejki bo by "zepsulo" sie nad kominkiem od goraca.

nie bede tej belki kupwac, powiedzialam M ze nie chce starej belki bo mi pasowac nie bedzie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie te maziajowate nie podobaja, pamietasz - znalazla mi takie slaby i ich nie chcialam. Moj z bliska jak na zdjeciach sie patrzy wyglada ze jest ciemny, ale tak naprawde nie jest, jest bardzo bialy jak sie calosciowo patrzy. Niestety nie wiem co na scianie bede miala bo mial ten kawalek slaba odwrocony. Zadzwonia jak beda brali sie do ciecia. Bedzie co bedzie, wole te 5 stowek zaoszczedzic niz zamawiac nowego slaba i placic bajonska cene. I tak mnie tanio policzyl za te 3cm.

 

Mika Twoja deska duzo bielsza od mojej

 

 

IMG-2047.jpg

 

 

a tu moa reszta zbieranki

 

moja lazienka z moim salcesonem

 

 

IMG-2052.jpghow to use print screen

 

 

duza lazienka - to jedyny kamien ktory jest niepolerowany i jak kocham jego wzor - super bialy - tak nie cierpie wykonczenia i kiedys go zmienie na polerwoany, masakra czyscic, nigdy wiecej matowych kamieni.

 

 

IMG-2048.jpg

 

 

w jaskini w lazience jest granit - zielony. Jest na brazowej szafce, sciany sa kremowe kafle, jak sie wchodzi nie widac zielonego, calosciowo jak sie patrzy wydaje sie brazowy i wyglada genialnie

 

 

IMG-2055.jpg

 

 

tu jest lawa w jaskini Black Galaxy

 

 

IMG-2058.jpg

 

 

a tu jest kwarcowka w sraczyku na pierwszej podlodze

 

 

IMG-2061.jpg

 

 

tutaj wsadzimy te kafle co mialy isc do kuchni na sciane z marmuru. Tylko dokupic jeszcze musimy wiekszy format bo caly dol beda proste a gora pojda te paseczkowate.

 

kazdy z nich uwielbiam, zaden mi sie nie znudzil. I nie zaluje ze sciaglam wszystkie laminowate blaty i zamianke na kamyki zrobilam.

Mam zadyme za oknem, jest ciemno, kolory wyszly duzo ciemniejsze niz sa na tych bialych.

A dzis bede miala -26C z wiatrem :mad:

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze to mam z marmuru, ciezkie jak cholera, na sery, duze jest, ale nie uzywam na sery. Jako dekoracja. Sama tacke mozna uzywac, nadawalaby sie pod czajnik tez

 

 

IMG-2062.jpg

 

IMG-2065.jpg

 

 

a to musze jechac obadac, na zlewie w kuchni nie mam normalnej butelki z plynem tylko jak w lazience pojemniczek, musze zobaczyc czy mi spod wejdzie gdzie szklanka, bo czasem ten plyn lubi sobie sciekac

 

 

Screenshot-2018-11-21-Camarillo-Marble-Tumbler.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blat z twojej ławy, jako mój blat kuchenny bardzo by mi pasował :yes:

Moja duża decha ma mało żył, o taką prosiłam Pana jak ją zamawiałam. Kiedyś mój M kupił mi też wałek do ciasta marmurowy, a wcześniej metalowy :lol2:

Te szklane kopuły bardzo mi się podobają, pod swoją ciągle zmieniam dekoracje. Nie mam do niej podstawy, czasami daję talerzyk, w zależności co tam upcham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny tez myslalam w kuchni, ale jasne blaty wygraly

 

wiesz moja marmurowa deska nie jest robiona, kupiona juz gotowa wiec wzorki szly jakie szly.

 

takie szlkane kopuly jak mowisz - sa jeszcze na ciasto, z noga, sa wieksze wtedy, albo z metalowymi nogami mniejsze.

walek tez mialam, z podstawka. Nawet nie pamietam komu oddalam? Za duzo juz na blacie mialam a taki walek to jak wystawka. Kupilam z KA ktory jest nie mniej ciezki ale genialny.

oj juz wiem, dalam Mlodej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pomierzeniu okazalo sie ze stojaca szafka musi zawisnac - za bardzo by od sciany odstawala. Trudno. A jak mi sie nie bedzie wiszaca przeszklona podobac to zmienie drzwi na cale jak w reszcie. Ta z gory sie sprzyda, najwyzej dokupie jeszcze jedna - do pralni jak poprzestawiamy.

nie wytrzymalam, podkleilam - tasma bo szyny zdjete - stare swiatelka nad blatem , teraz blacik pieknie widac :yes:

 

Mlody przyjezdza jutro. Znow sie oblowi. daje mu ten szary fotel co w kominkowym byl, moje pasiaste krzeselko, drukarke i waski stolik, ohhhh i moj tv zabiera ze Zlotego pokoju bo i tak nie ogladam. Odgraci mi troche dom aaaaa bo mi sie nie chce bawic w sprzedawanie na lokalnych!

za kare zniesie mi wszystkie marmurki do jaskini bo dla mnie za ciezkie a M ma lenia i tak rok moga mi lezec tu za fotelem a lazienke diabli wiedza kiedy bedziemy robic i zniesie z M szafke ze zlewem do pralni, bo stoi w garazu, juz zimnica straszna, nie moze tam stac w zimie bo sie rozlezie.

Pralnie jasna tez robie wiec kawalek blatu tez pewno z kamienia zrobie. Musze rozrysowac i zobaczyc ile tego bedzie, strasznie mala mam ta pralnie :sick:

 

 

Mika - plastykowa stolnica????????? jak to wyglada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jeździ:) Odkąd mam tę dużą deskę na blacie, to jeden bok maty wsuwam pod deskę. Wcześniej stawiałam słoik z mąką czy cukrem na 2 górnych brzegach.

Wodę ciepłą można wlać jak wałkuje się ciasto drożdżowe a zimną przy kruchym. Zimnej nigdy nie lałam. Łatwo pod prysznicem się myje :lol2: W zlewie moim nie lubię, bo zalewam blat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze do tej ikei w koncu podjechac , wybieram sie jak sojka za morze, cos tam chcialam zobaczyc i stolik pod tv do lasu dla M kupic zanim zniknie ze sprzedazy, obejrze te maty. Chociaz jak mowie pewno nie dla mnie bo zaraz nabrudze. Do grnitu pewno by sie dobrze przykleila, ale na male wyroby ze nie ma kupy maki moze by sie nadalo? Np na gotowe wyrobione ciasto ze wyciagam z KA i zucam na blat, z kruchym gprzej bo maki pelno.

 

Mika a ta woda w walku dziala?? i co ona robi dokladnie? ze sie nie skleja czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepła woda podgrzewa ciasto drożdżowe, wałek jest ciepły. Nie wiem czy to działa, nieraz wałkowałam zimnym metalowym i też makowiec się udawał.

Wałka nie lubię, jest duży i dla mnie mało poręczny.

Stolnicę mam ją z 7 lat i bardzo dobrze wygląda, nieraz bałam się, że ją nożem pociacham, ale nic złego się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...