Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

robie podobnie ale jednak 15 minut obgotowuje, nie zawsze dobrze zlapie sloik i plesnieje. nie musze bigosu, bo mam jeszcze 4 sloiki z poprzedniego gotowania. jedno z bani. my w tym roku tez prawie wszystko gotowce, sama zrobie tylko salatke jarzynowa, tatara z łososia i schab ze sliwka no i sernik oczywiscie. reszte zamowilam tam gdzie co roku pierogi i karpia. nie chce mi sie nic robic. Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co. w zeszlym roku to nawet tyle zesmy nie zamawiali, bo nie eszlo i duzo do kosza poszlo, wlasnie to samo mamy - juz sie tyle nie je.

Mloda mi wlasnie pisala ze jej maz kazal jej nie gotowac ale zamowic, wiec dalam jej numer. I dobrze, Po co ma sie urabiac z 4 petajacych sie i wiecznie cos chcacych albo walczacych ze soba dziecmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam troche fotek

 

wspomniany wyczekany zegarek - nawet chodzi i czas trzyma

 

 

IMG-2332.jpgscreenshot studio

 

 

kudlata poduszka o ktorej pisalam, miala isc na moje lozko ale pasuje jak ulal na fotelu wiec tutaj zostaje, przynajmniej ja widac bedzie

 

 

IMG-2381.jpg100 cute baby boy names

 

IMG-2455.jpg

 

 

IMG-2382.jpgnew vegas red lucy

 

 

potem jeszcze cykne to na lozku

oba sa fajne i je lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano dzieje, syf kil i mogila :lol2:

 

niestety sciany nie bedzie robil teraz, moze jak czas bedzie po swietach przed sylwkiem, a tak juz bardzo pozno to po nowym rok. narazie bede miala betonowe plyty za ktore sie wlasnie zabral.

 

z planow do kominkowego jeszcze jedno jest - bede sie pozbywac mojego pieknego zyrandola. Nie chcialabym go sprzedawac, sa bardzo drogie bo prwdziwy krysztal i juz go nie kupie. Wymierze na gorze, najwyzej moj z kulkami z sypialni opyle - tez prawdziwy , ale wole ten, bardziej nowoczesny. Ale jak za duzy tez to trudno, na lokalne. A tam w kominkowym wsadzimy jak w kuchni w suficie ledowki. Bedzie cala scian widac i optycznie sie sufit wyzszy zrobi.

 

 

ale zle wiadomosci tez mam.....moje Q7 zdechlo. Ale tak na amen :mad: poszedl lamcuch od silnika. Caly silnik by trzeba zmieniac bo samych lancuchow nie zmieniaja, ja sie zle wsadzi to amen w pacierzu. Wymieniaja wiec calosc. Wiec jakies 5-7 tys. Dopiero co 4 wsadzilismy - nowe opony i nowe cale hamulce :mad:

juz nie dokladamy.

chodze i bucze po katach. Moj ukochany samochod .Juz go nie naprawiamy. Moze kto na czesci kupi. Tak ze poki co zostajemy z jednym malym samochodem :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...