Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

a jak juz mowa o samochodach. W planie bylo pojezdzic jeszcze q7 ze dwa lata i dopiero kupic pick up'a. No ale za szybko poszedl. A teraz finansowo nie wyrobimy, za drogie pick up'y :mad:

ale bylismy obejrzec co maja wczoraj w Fordzie i musze to pokazac....

 

cudo!!!!

 

 

IMG-2439.jpg

 

IMG-2436.jpg

 

IMG-2437.jpg

 

IMG-2435.jpgpopular baby names 1959

 

IMG-2433.jpgfull size image hosting

 

IMG-2432.jpg

 

 

 

cena??? "jedyne" .............650 000 tys $

(plus 13% vatu)

 

 

to ile to na polskie??

 

zzucimy sie? bedziemy po kolei jezdzic :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Samochody, dziwna rzecz, mój M mówi, że gdyby naszego grata chciał sprzedać, to za cały byłoby mniej, niż gdyby na części go sprzedawał.

 

Mania, co widzę tych dwóch śmieszków, to głośno się śmieję. Wiesz, że oni mi mało do ciebie pasują? Mam jednego pajaca i też dupę na kominku grzeje :lol2:

Poduszka bardzo mi się podoba, nawet nie podejrzewałam, że tak ze skórą się zgra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika masz racje w obu wypadkach :lol2: sorry w 3!

 

o wiekszej kasie z czesci niz za calosc tez nam nasz mechanik powiedzial. mamy dwie opcje - on szuka kogos co na czesci kupic, zebysmy chociaz za kola i hamulce odzyskali to sie bede cieszyc, to duza kasa, albo moja Mloda chce go wziasc, mowila ze jak cos to sobie wsadzi nowy silnik. Zobaczymy, zalezy ile ich mechanik zawola za robote - kazdy ma inne ceny.

 

 

pajace tez masz racje, to nie moja bajka ale kurna takie fajne byly :p zauwazylam jak je posadzilam z to nie ja i je bede dawac Mlodej :lol2:

 

z poduszka tez masz racje, jak pisalam wyzej miala isc na moje lozko a sie pieknie wpasowala na skorze wiec zostaje.

 

M kladzie plyty, a ja pomagam jak trzeba i rzne glupa.

 

dzis ma jeszcze Chris przyjechac, pamietacie, nasz kumpel elektryk. Cos nie tak zaczelo sie dziac z kablami na scianie gdzie okno nad zlewem :mad: Kabel od swiatla nad zlewem odloczone zupelnie, kael odlaczony...wyobrazcie sobie ze sie swiatlo swieci. Gdzies pobiera w gniazdku ktoryms obok i po kablu leci. A jak wlaczylam na zewnatrz przedluzacz to sie rozswiecilo super jasno.

jak nie urok to sraka. Na szczescie mamy jego i sie chlopk poswieca, po pracy przyjedzie z Toronto :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez nie kreca takie sportowe nizinne, wole wysokie i wieksze :D

 

znowu kolorystyke na forumie zmieniaja? i zamiast komunikatow edycji sa ikonki? nowy techniczny w redakcji ulepsza?

czytalam o systemie reputacyjnym - glupota, jak w przedszkolu system gwiazdek i serduszek:lol2: kolejny punkt by sie wyautowac z tego forum:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez nie kreca takie sportowe nizinne, wole wysokie i wieksze :D

 

znowu kolorystyke na forumie zmieniaja? i zamiast komunikatow edycji sa ikonki? nowy techniczny w redakcji ulepsza?

czytalam o systemie reputacyjnym - glupota, jak w przedszkolu system gwiazdek i serduszek:lol2: kolejny punkt by sie wyautowac z tego forum:cool:

 

Będzie najprawdopodobniej bardzo duża rewolucja na forum.

Dyskutujemy nad tym z Administracją.

Pierwszy temat rewolucji to punkty reputacji. W uwagach o naszym forum trwa dyskusja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski co sie dzieje?? pokazuje cos fajnego i sie odrazu wam wlosy jeza i stajecie okoniem??

przeciez to nie jest samochod ktorym sie jedzie po kilo ziemniakow do warzywniaka.

Nie mowimy tez o super drogim samochodzie typu Astin martin, McLaren czy Lykan czy Bugatti chiron zeby tylko pierwsze z brzegu wziasc ktore kosztuja kilka milionow dolcow, albo chociazby Rolls Royce gdzie jeden mozna kupic za 1.2 miliona $ a drugi prawie 13 milionow dolarow.

mowimy o zwyklym starym poczciwym Fordzie, o fordzie ktory jest stara marka, gdzie nikt by sie nie spodziewal ze robi takie cudo , gdzie ford sie kojarzy ze zwyklymi samochodami , a tu czlowiek wchodzi do salonu i mu szczena opada bo sie nie wie ze takie cos produkuja i na dodatek u mnie na wsi w salonie stoi i sobie mozna go kupic. Owszem, cena zaporowa - jak na Forda, ale sie ma nijak do samochodow ktore wymienilam wyzej.

Po co to odrazu sie jezyc? samo to jak moiw Mika - zobaczyc jak daleko Ford zaszedl.

ja tez nie lubie niskich samochodow. Przez moje plecy nie moge nawet dlugo jezdzic w normalnych samochodach, mielismy BMW i M mnie wyciagal po paru godzinach bo wysiasc nie moglam i siedzialam jakby na asfalcie, teraz z jego Jetty tez mam prpblem jak juz caly dzien gdzies jezdzimy, dlatego zawsze moj samochod zawsze byl duzy i wysoki.

co nie zienia faktu ze ten Ford jest piekny i zdania nie zmienie i go nadal podziwiam a jak bym go na ulicy zbaczyla to juz wogole szczena na ziemi - bo jest piekny, jak cukierek. Jak kazde sportowe auto.

To jest tak samo jak z domami - mozna sbie ogladac i podziwiac wielkie i piekne i urzadzone za kilka workow kasy ale samemu by sie takiego nie chcialo. Bo sie bardziej podziwia jako cudo budowlane a nie cos co by czlowiek zbudowal.

 

Elfi nie ma bezpiecznych samochodow. Zaden samchod nie jest bezpieczny. Jazda samochodem to jak gra w ruletke, nigdy sie nie wie czy sie wroci do domu. Bo zaden samochod nie ma szans z trukiem, pociagiem czy drugim rozpedzonym duzym samochodem. Takie sa fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się auto podoba, nawet bym do niego wsiadła, ale już bym nie dała rady się wyturlać:)

 

MMika, którym jeżdziłaś? tym czerwonym?

Pierwsze nasze auto , mówię tu jeszcze o byłym małżonku :) to był Opel Manta, złoty :lol2::lol2::lol2:

A mój syn jeżdzi starą mazdą sportową bez dachu, nie pytajcie, nie wiem jaki to model. Leciutko mu się sypie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfi no wez :sick: nie o to chodzi. po co te obrazy?

komentowac mozna ale nie o to chodzilo, pokazalam cos ladnego bo ladne jest - a nie jest???? a w zyciu realnym sa inne potrzeby i dla kazdego sie liczy inna wygoda ale nie o to chodzilo wiec nie rozumiem odrazu krytyki czegos co jakby nie patrzac - jest dla nas tylko do podziwiania techniki i ksztaltow a nie codziennego uzytku. Pokazalam z ciekawostki co Ford robi bo pewno tez nie widzialsycie. To tak jakby Syrenka czy Warszawa nagle z takim futurystycznym samochodem wyskoczyla.

Swoja droga czy Warszawa nie miala jakiegos nowego prototypu? czy to sie rozeszlo po kosciach? beda robic czy nie?

 

no wlasnie, faceci lubia niskie samochody, ale nie ma co, sportowe samochody wygladaja fajnie na ulicy i nikt glowy nie odwraca jak jakis smignie.

Joana ja tez bym z checia sie nim przejechala, dla samej frajdy i pewno mnie by tez dzwigiem wyciagali :lol2: Ale tak samo bym sie przejechala tym Bat Mobilem co ostatnio na stacji spotkalam.

Stare samochody uwielbiam i Mika szczerze zazdroszcze ze taki masz. im wlasnie starszy sprzed wojny - tym lepiej. Maja to "cos" w sobie i tak jak za sportowymi tak za starymi sie glowy odwracaja.

Mika ktory sprzedal i beczalas, czerwony???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...