Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mika za adwokata 7.5-8 tys, z tym ze w pozwie jest ze jak przegraja to pokrywaja wiekszosc (wszystkiego sie nie da). Dzisiaj akurat adwokat przyslal nam kilka stron ktora najpierw do nich idzie i jak po dobroci nie oddadza to idzie do sadu. Jest wszystko podane i napisane ze adwokat ma dowody na kazda zecz, jest tez opisana cala zadyma i ich zachowanie, ich klamstwa i oskarzenia - w sadzie bedzie jeszcze lepiej bo wyciagi z policji beda.

Tak czy siak, jak czytalam dzisiaj wypiske i list od adwokata musze powiedziec - naprawde dobry jest. Pociagnal po nich niezle.

Adwokat to Kanadol, a dokladnie Zyd. Nie wiem po co M najpierw do Polakow poszedl, kazalam mu uciekac daleko - 2x tyle bylo.

Jakkkolwiek to glupio brzmi - nie chce Polakow.

 

choinke w tym roku wyciagam, chociaz swieta takie sobie beda. Mloda wpada tylko na Wigilie (czytac:zgarnac prezenty) z dziecmi, jej maz idzie z bratem do swojej rodziny. Wraca do domu tego samego dnia badz nastepnego. Ale choinke stawiam.

Do ikei bedziemy jechac bo Mlody powiedzial ze chce stamtad biurko, wiec w czwartek jedziemy, chce kupic swiecace gwazdy na okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać fotki. Chyba link niekompletny.

Doriko, moja wina z dostępem do tablicy ze zdjęciami https://pl.pinterest.com/pestka56/secret-obudowa-kominka-brzezi%C5%84ski/ Źle udostępniłam. Spróbuj teraz.

 

Mania, u ciebie śnig, a u nas w południe +14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko chyba zartujesz, kwiaty masz jeszcze :eek:

a ja wczoraj spakowalam prezenty i choinke ubralam :D

 

serio???

matko, ja za przeproszeniem juz pawiam swietami przez te otoczke w sklepach, tv, radio - czlowiek z kazdej strony jest bombardowany swiateczna konsumpcja, az sie odechciewa. w zwiazku z tym u siebie w tym roku swiat nie robie i nigdzie nie jade, nie robie super jedzenia ani zadnych zakupow, potraktuje to jako dlugi weekend na odpoczynek z bliskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, ja kosiłam 15,11. Musiałam, bo na jesień robiliśmy wertykulacje i dosiewaliśmy, rosła jak głupia. A raz zostawiliśmy na zimę dłuższą i tragedia na wiosnę była. Mam nadzieję, że to było ostatnie koszenie w tym roku. U mnie dziś 12. Poziomki ciągle kwitną!

 

Doriko, a tv zostawisz na tej samej ścianie? Zazdroszczę Ci tak wyeksponowanego miejsca na kominek. Łączkę twoją widziałam na ogrodowisku, nawet sobie zapisałam nazwę nasion :) i pomyśleć ,żeśmy wdepli w nią po przyjeżdzie :)

 

Mania, trzymam kciuki za sprawę.

 

A co do świąt, robię listę co mam zrobić i zacznę już od poniedziałku, pierogi, uszka, krokiety do zamrożenia, bigos w słoiki. Dzięki temu, nie jestem zajechana na święta. A w tym przed samymi świętami, mam masę wizyt lekarskich, więc też w domu na spokojnie chcemy spędzić. Wczoraj ze starszym rozmawiałam, czy będą, raczej nie, bo już się z ojcem umówił, mi to pasuje, mniej gęb do potraw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna aleś ty wyrodna matka, cieszyć się że dzieciaka nie będzie no wiesz, żartuje oczywiście.

 

W łączkę nie wdepliście, tamtej rabaty nie obsiałam, na wiosnę tam będzie dalszy ciąg łączki. Podglądasz cichaczem czy tylko nie wiem że ty to ty?

 

Telewizor pójdzie w kąt w stronę okna, bez sensu trochę ale tam mamy wyjście antenowe. Nigdzie mi on nie pasuje szczególnie że dla mnie mogło by go nie być ale sama nie mieszkam:-\

 

Ze świąt to lubię pierogi mojej mamy

Ogólnie to świąt nigdy nie lubiłam no może tylko jako małe dziecko, kojarzą mi się ze sprzątaniem i garami. Na szczęście sama szykować nie muszę bo do mnie nikt nie przyjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem, jestem wyrodna :)

 

Już chyba kiedyś pisałam, rozwiedliśmy się jak młody miał 8 lat, przez dwa lata jeszcze były wspólne wigilie, a potem, jeździł od jednego do drugiego, co roku na dwóch. Co roku umawianie, o której ty robisz, o której ja, u kogo śpi przed, u kogo po. itp :) On by najchętniej w domu sam ze swoją został w cale mu się nie dziwię.

 

doriko :lol2::lol2: podglądam i podziwiam zapał. Z tv, masz podobnie jak ja, też sama nie mieszkam, ale już wolę tak jak u Ciebie na jednej ścianie z kominkiem , niż jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie swieta moga trwac tylko pare godzin - na czas Wigilii i to tylko jako "zebranie rodzinne". Rozdac prezenty i koniec. Zwykla galazka z choinki by mi starczyla. W zeszlym roku nawet choinki nie wyciagalam. Tak prawde mowiac robie wszystko dla M - on lubi choinki, swiatelka, ozdobki i cala ta atmosfere.

Sklepy mnie nie przerzaja bo prezenty juz kupilam i nie jezdze nigdzie oprocz spozywczaka :lol2:

Bylismy wczoraj w Ikea Mlodemu po biurko. Nie wiem dlaczego chcial stamtad biurko, znalazlam mu lepsze, solidniejsze, ale podejzewam ze mu bardzo glupio bo wszystko mu kupilismy a Ikea najtansza :cool: Tak czy siak, dlugiego zywota temu biurku nie daje, no ale kupilam sobie gwiazdy do okien i....

pisalyscie ze juz nie sprzedaja w Polsce w Ikei zywych??

 

IMG-1672.jpg

 

 

u mnie nadal sa (juz sa) , za 25$ i jak sie kupi to daja kupon na 25$, czyli choinka za darmo bo 25$ sie wyda w ikei. A tam zawsze cos sie do lap przylepi - lubie ich pierdolki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta na marginesie....100km odemnie sniegu nie ma :cool:

u mnie dzis znowu sypie, ale wczoraj padal deszcz to stopnialo prawie wszystko.

 

zrobilam awanture mojemu M..........kolumny stoja dwa lata w garazu nie zainstalowane. Obiecal ze zrobi teraz na weekend.

nie wiem czy mam wierzyc? :cool:

 

Pan Dyskoteka juz od paru tygodni pracuje nad swoimi swiatlami, cos nowego doszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, przejrzałam, dziękuję. Niestety nie ma tam rozprowadzenia ale poza tym mam już jako takie wyobrażenie. Wkład trzeba kupić i tu mam problem bo totalnie nie wiem na co patrzeć. bez bajerów ma być byle dobry jakościowo ale i niedrogi a to trudne zestawienie.

 

W zeszłym roku byliśmy na dwóch wigiliach jedna na śniadanie druga na kolację a pomiędzy około 4h jazdy samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej rodzinie święta się celebruje na całego. Od wielu lat wynajmujemy jakiś wielki dom, który by nas pomieścił, z wielką jadalnią.

Świętujemy całe 3 dni. Każde "gospodarstwo domowe" przygotowuje jedną potrawę, przekąskę lub ciasto, więc gotowanie jest symboliczne.

22 dorosłe osoby i wielka grupa dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też około 20 osób dorosłych i około 10 dzieci. W zależności u kogo jest i czy zapraszają rodzinę z drugiej strony i ile tego mają. Tylko u nas musimy się pomieścić w salonach około 25 metrowych 4 domy na zmiane. U mnie było by najwięcej miejsca ale za daleko mieszkam. Jedzenie też każdy coś przynosi. Mama zawsze poszaleje i więcej niż jedno danie naszykuje. Ja czasem wpadam, jak w zeszłym roku prosto z drogi i na tak zwany krzywy ryj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...