Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale patrzcie jak mozg pracuje, nie wiedzialam ze snie ale doskonale pamietalam ze okulary zostaly posiane na wycieczce i ze telefion nowy :lol2:

 

godzina 8 rano, temp na termometrze -25C, odczuwalna -31C

:sick:

 

3 elektroniczne termometry wysiadly, baterie zamarzly, tylko ten normalny dziala, ale az sprawdzilam na necie. ciekawe ile z samego rana bylo, musze M zapytac jak wyjezdzal do pracy. Dobrze ze nie padalo i nie ma zamiaru bo odsniezac az strach by bylo.

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, troszkę popołudniowego słońca dla ciebie :) (13 luty)

 

Kwitnie leszczyna i oczar. W reszcie go widać, odżył po przesadzeniu. 3 lata czekałam, aż pokaże co potrafi.

[ATTACH=CONFIG]440850[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]440851[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]440852[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja jestem. Znaczy jestem w domu :p

Nic sie w domu nie dzieje, nic sie nie robi, wiec zadnych nowinek. Zatopiona po uszy jestem w filmach i ksiazkach. Zabijam jakis ten paskudny czas do wiosny.

No i zalatiwanie odnowy hipoteki. Jutro jade papiery podpisac z bankiem, potem trzeba bedzie u adwokata podpisac. Grunt ze dali - odnowili. Duzo ludzi domu traci bo im odnawiac nie chca.

Jaka szkoda ze nie mozemy miec jak macie w Polsce z tym :sick:

 

co do zimy - zime mam. Bylo fajnie, na plusie, stopnialo sporo, gdzieniegdzie trawe widac bylo a tu sruuuu - zeszly tydzien - czwartek i piatek mielismy snowsquall . I nie chwile ale co chwile. Jak nas zasypalo to nie dala rady odsniezac lopata. Schody znikly mi - zrownalo sie z dolem - i z przodu i z tylu, a na chodniku mialam wielka zaspe jakby plug zgarnal snieg z ulicy na moj wjazd. Tragedia . Zajelo M troche to wyczyscic maszyna.

dzis za to na plusie i deszcz pada. Na nastepne 2 tyg zapowiada sie ok, wiecej na plusie niz na minusie ale tez bedzie lecialo troche tego bialego gowna.

Odechciewa sie zimy. Juz bym chciala siedziec na ogrodku.

 

A co do ogrodka, nie wiem co wyjdzie z planow ale Mika - bo pytalas kiedys - jednak chyba bedziemy fontanne rozwalac. I stawiac na srodku ogrodu, niziutka, prostokat badz dlugasny pasek. Myslec mi sie nie chce ile roboty bedzie to rozwalic ale jak ma lepiej wygladac? Poki co plan na tak.

I juz bez gumy. Wycementowane czy jak to sie nazywa i pomalowane specjalna farba. Taki mamy plan, a co wyjdzie nie wiem.

 

i wiecej sie nic nie dzieje.

 

wlasnie oba psy wypralam. Szczesliwe nie byly.

Maja od wczoraj nabrala odwagi i po rampie zaczela zlazic, kozysta z kazdego momentu. Urosla :p

W przyszlym miesiacu na przeoranie pipki idzie i chipa wsadzic na kark. Juz mam wycene no i cena taka sama jak za kota :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniedbujesz nas jak nic nie działasz w domu :(

 

U nas ciepło jak tę porę roku niby jest, choć nie tak, żeby się chciało dużo w ogrodzie robić. Trochę słońce świeci, ale mokro też jest. Na naszej bitej drodze kałuże nie wysychają.

Dziwna ta wiosna. Coś tak kwitnie w ogrodzie, ale w zaburzonej w stosunku do poprzednich lat kolejności i strasznie niemrawo.

 

Szpony mam od grudnia co 3-4 tygodnie robione. Bawi mnie to ogromnie, więc Ewa dokłada mi zawsze jakieś cudeńka na 2 pazurach na każdej ręce.

Ja mam miękkie paznokcie i sama hybryda trzymałaby się znacznie krócej. Dlatego Ewa kładzie mi na same końcówki żel. Dodaje to jakieś 1-2 mm długości. A potem to już klasyczna hybryda.

Poprzednie miałam z malunkiem robionym farbkami, które działają jak akwarela[ATTACH=CONFIG]441418[/ATTACH]. Na jeszcze poprzednich następlowała mi kotki i kocie łapki. Jeden kotek był z pierdnięciem :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...