Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

lampy ciekawe i pewno w odpowiednim wystroju beda ladnie wygladac - mi sobie to trudno wyobrazic jak bo widze tylko swoj dom, ale nie takie cuda widzialam.

TAR zamontowalas je, juz swieca? daja wystarczajaco swiatla? bo to szklo dosc grubawe sie zdaje. Kinkiety powinny dawac fajny cien na scianie w gwiazdke

 

dawno nie buszowalam po Ikei, nawet nie wiem co maja

 

no co Ty dzis przyszly, musza mocy nabrac, wiesz o czym pisze ;) podłaczylam je na krotko, daja przepiekne swiatlo delikatne, tylko podswietlaja sciane, szklo w takim wydaniu zostawia ladny wzorek na scianie. na zywo sa przepiekne. myslalam, ze beda tandetne ale jakosciowo niezle jak na ikee. na poczatku chcialam druciaki kupic ale juz oklepane a te przymierzylam i sie ładnie wpasowuja, na tapecie praktycznie bez swiecenia nie widac szkla a tylko troche złotego. klimatem pasuja do reszty. do tych komod retro ciezko dobrac sensowne oswietlenie. teraz jakby w jednym klimacie, te lampy tez cos maja z czasow retro.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kupy mam po zimie, jak snieg stopnial, u mnie psy czesto wychodza, a tak z 15x na dzien :cool: nie jestem w stanie latac kazdego razu. W lecie co innego bo 90% tam siedze, kupy mi nie leza nigdy zeby nie bylo :D

Chodzi mi o sikanie, bo sikaniem mi Manius trawe zalatwil - bardzo czesto sika jak baba i wtedy na prostym - czytli na trawie, bo jak cos ma obsikac to idzie pod krzaki. Ale Maja doszla wiec dwoje sikac na trawe nie pasi.

Mialam wypalone zolte kolka od Maniusia :mad:

 

 

TAR a co jak styl retro przeminie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Mania dobre a Ty co robisz jak cos Ci sie nudzi? niejedno podobienstwo widze w nas obu w tym zakresie:cool::lol2::lol2::lol2: nim styl retro minie to juz 2 kolejne remonty zrobie zapewne albo nowy dom postawie :D. ale o dziwo caly czas mi sie podobaja te komody wiec moze ze 2 lata wytrzymam, co najwyzej kolor zmienie komod, scian, tapete a lampy oddam. nie byly drogie wiec bez żalu.

 

moja trawa zielona, chociaz troche okregow wypalonych jest za to potem w tych miejscach bujniej. wole jak trawe osikuja jak krzaki, trawe troche bede redukowac zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

ale wiesz, sa meble ktore mozna dopasoiwac do kazdego stylu , wiec kto wie :D

 

trawa lepiej rosla? ja mialam wypalona i umarnieta, wiec albo mam kijowa trawe tutaj, albo siurki tak mocne jak kwas, bo nawet jak zauwazylam i polalam woda to nie pomoglo, po kilku dniach zolty placek sie pokazal :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalam to jak ma dosc to potrafi je polknac w ostatnich dniach :cool: wypluc moze jak zestresowany - np jakbym chciala go zlapac zeby przeniesc - co jest najbardziej sensowne ale niewykonalne. Inaczej chyba sam wie kiedy je wypuscic. Ten jeden ciekawe - ale pewno mu sam uciekl? Jest tak maly ze niestety nie wiem czy jadl czy nie, ale juz swiatla zgasly, oboje sie przeniesli na tyly gdzies, zobaczymy czy jakie nowe dojdzie rano. Ale chyba skumal ze te patyczki sa bezpiecznym miejscem i chyba temu tu warowal kilka godzin, na wypadek gdyby jakies samo ucieklo - bo szybki wskok. :D

 

ciekawe to :D i nawet jak nbic z tego nie wyjdzie to warto zobaczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały cykor :) A papcio mądrala.

 

Mania, myślę, że mogłabyś kolce jeżowca zrobić ze sztywnych drutów otulonych termoskurczką, żeby nie reagował metal z wodą. Można je nawtykać choćby w gąbkę florystyczną przyciętą pólkoliście. Kolce byłyby cieńsze, więc lepiej byłoby widać co się tam kręci między nimi. Poza tym można wtedy gęstość ustalić jak wygodnie. No, i wyglądałoby bardziej naturalnie. A może macie spreparowane jeżowce w sklepach?

 

TAR, i o to chodzi :) Mnie może się nie podobać, ale to twój dom i przecież każdemu coś innego pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka robilam z tego co moglam w sklepach znalezc, szukalam odkad sie sparowaly - niestety nic znalezc nie mozna, niestety nie ma sztuczmych - az dziwne, a jak sa sa z miekkiego silikonu ktory sie rusza wiec odpada i sa rozowe, zolte i inne swiecace kolory. Nie w glowie mialam czy to wyglada naturalnie czy nie, bo nawet jakby jakies przezyly bym je wylowila i w osobnym pudeleczku w akwarium trzymala - musza miec jakies 6 miesiecy zeby byly gotowe na oddanie do sklepu badz sprzedanie.

 

druty odpadaja, nawet jak sa obleczone koncowki by byly uciete, jedynie co to nierdzewka ale jest srebrna. W planie mam zrobic inne i juz znalazlam co chcialam, gabka nie moze byc bo podplynie zaraz do gory, teraz powbijalam w przecieta pileczke, trzyma sie w piasku.

 

nic nowego nie doszlo, a malucha tez chyba nie ma, wczoraj wieczorem wypadl z kolcow, na piasku byl, zaczelam skladac pudeleczko zeby go zlapac ale niestety zanim zlozylam to wrocil na swoje miejsce, ale dzis patrze i go nie widze :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoje w kuchni, patrze na ogrodek a tam ptaki w karmniku, nic nienormnalnego, po to stoi nie? ale to sa ptaki co na wiosne wracaja. No i co tak szybko? za dwa dni znow zima wraca :sick:

musialy dopiero co przyleciec bo strasznie glodne byly. Dwa byly, parka wrocila.

Pokazywalam je juz, czarne co maja pomaranczowe na skrzydlach. To zanim sie obejrze Robinki beda. I zacznie sie odliczanie do koliberkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej :D

wlasnie ptaki nr.3 siedzialy na moim klonie i skrzeczaly - czarne france co Robinkom jajka wyjadaja , strasznie ich nie lubie przez to, plus maja ohydny skrzek, no ale 3 rozne juz wrocily to musi isc wiosna :yes:

 

 

dziecko dalej zyje, karmie czym sie da, jedzenie nie wiem czy sie wyklulo, sprawdze za pare godzin jak minie 24hr, jak nie to jutro powinny byc juz, podobno 36hr godzin, ale czasem 24, tata nadal dzieci w japie ma - nie polknal ich, ale i nie wypuscil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, to ty nie wiesz co to jest termoskurczka :) Inaczej rurka termokurczliwa. Nasuwasz tąką na drut (jakikolwiek) i podgrzewasz, a ona go oblepia i nic nie wystaje metalowego, bo końce też się obkurcza. Te rurki termokurczliwe są w różnych kolorach i średnicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co napisalam ze ino patrzec jak Robinki wroca? no wychodze z psami na ogrodek a Robinka siedzi na dachu naprzeciwko i spiew, ile to bylo, 20 minut? :lol2:

co ona jesc bedzie nie wiem, ziemia zamarznieta i robali jeszcze niet :sick:

 

Kup w zoologicznym suszone robale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...