Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a nie pisalam Wam - stracilam Ciapata :( w zeszlym tyg, nie wychodzila jesc i nie jadla a zawsze do rurki leciala :( rano ja znalazlam na piasku :(

plakac mi sie chcialo, moja ulubiuona rybka i na dodatek najdrozsza w moim akwarium :( nie ze ryba najdrozsza, ale za taka wielkosc ryby to kupa kasy :(

moj M musi mnie naoprawde kochac - kupil mi druga wczoraj i kupil mi drugiego Pana Samochodzika zeby siedzial na derugim koncu bo mowilam ze chce :cool:

 

 

 

 

zobaczccie jak Watchman warczy - od dwoch dni sie blaka sam bidulek - chyba Pistol mu zdechl :cool: czekam jeszcze 2-3 dni i jak sie nie zmienim nic musze nastepnego pistola kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu Pan Samochodzik - ten nowy, poki nie wzial i nie znikl za kamieniami - bardzo wstydliwe Wrassy, chowaja sie przewaznie w kamieniach, szkoda bo smieszne sa , tamtego drugiego sprawdzam codziennie czy jest - no nie wylazi

ten zaraz po wypuszczeniu, stalam z gotowym telefonem bo wiedzialam ze zaraz da noge, zreszta tak jak Ciapata bo ona wnorach ciemnych siedzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania co mam pokazac? Kuchnie jutro bede ogarniac, musi wyschnac porzadnie, i tasmy trzeba posciagac, lampy zawiesic i takie dam duperele. Apodobna sofa jaka widzialam to modalto victor light, tylko podlokietniki troche inne. ale siedzialam na niej, mega wygodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pisalam, ale zdanie tylko krowa nie zmienia :lol2:

jak zobaczylam pierwsze bebiko to ciezko zdania nie bylo zmienic, nie ze chce rozmnazac - same sie rozmnazaja - nie mialam tego w planie, ale serce by mi sie zlamalo jakbym zobaczyla ze jakas wieksza ryba je pozarla na zywca:cool: no i sledzilam od poczatku, ciezko sie nie przywiazac.

teraz sie udalo je uratowac i zgarnac, ale co bedzie nastepnym razem nie wiem. Moze je wypuscic jak spac bede, rano rybek moze juz nie byc :D

jedne zdychaja bez powodu, drugie sie urodzily, jakas rekonpesata za stracone :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 lampa w sypialni zamontowana i zaraz byla zdjeta. niestety zwracam je. sa bardzo ladne ale nie odpowiada mi sposob swiecenia, za mocno, bez tych efektow jak na zdjeciach. znowu bede szukac pol roku kolejnych:bash: jest jedna ktora mi sie podoba ale zakup wiazalby sie z pruciem sciany i przedluzaniem kabli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ta z ikei :( dalam mala ledowa edisona a i tak swieci za mocno. musialabym dac zwykla zarowke edisona a one sie nie mieszcza. i za bardzo grzalyby sie w tym szkle. musze pomyslec nad innymi lampami. za to ta klatka na drewnianej sciane - zaje....cie wyglada, chociaz mezaty troche za wysoko ja powiesil ale niech juz wisi, nie chce by kolejne dziury robil i zamieszanie. w kuchni wymyslilam, ze powiesze szyne z doniczkami, tablice z menu i korkołapa a na drugiej czesci 1 lub 2 obrazki z mchem, tam jest wiekszy cien i slonce bezposrednio nie pada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mech jest zaimregnowany, nie wymaga zadnej pielegnacji. mam 2 pomysly na sciany zrobie sobie wizki i zobacze ktore mi bardzij pasuja. mysle czy by takich klatek ale złotych nie zamontowac, tez by pasowaly. chociaz ja bym cos kulowego chciala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...