Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Red Flame Scallop

 

IMG-2393.jpg

 

IMG-2523.jpg

 

 

wiedzialam ze jak sie jej nie spodoba - a przewaznie sie nie podoba - to sie jej miejsce nie zpodoba. Snilo mi sie ze plynela :rolleyes: no i rano wstalam i juz znalazla sobie nowe miejsce i sie przyczepila.

Filmik jest kijowy bo w jaskini - one lubia w ciemnym miejscu siedziec, ale cos tam widac - one wygladaja jakby elektrycznosc produkowaly, to sa tylko faldki skory mimo dla oka czlowieka jak prad.

Jak wypuszcze ryby z wiezienia na weekend to sprobuje gorna skalke inaczej ustawic zeby ja bylo widac. Niech sie zadomowi i zdecyduje ze chce byc w tym miejscu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestka, zobaczymy na weekend jak skalke inaczej postawie, jak sie uda powinno ja widac.

 

Elfi - mozna, jak uridzi rodzielic je , on mial jeszcze dzieci w buzi jak ona sie podstawiala. Problem w tym ze musialabym wstawic kratke w akwarium, rozdzielic akwarium - i nie bedzie to ladnie wygladalo. Mam nadzieje ze polknie jajka, bo serca nie mam zeby pozwolic dzieciom byc zzartym na zywca. Mam 3 tyg na zastanowienie sie co zrobic.

 

poki co musze jedna rybe wylowic i oddac komus - u M taka sama spokojna, u mnie druga Homolka :cool: goni mi jedna rybe na ktorej mi zalezy. Zielony wrasse goni tego w kropki wrassa, a ten w kropki to jedna z najspokojniejszych ryb. Cholery blazny tez moga wyjazd zrobic - czarne sa ok ale pomaranczowe wredne i agresywne do mojej Ciapatej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety :cool:

u M te same ryby spokojne u mnie wojna, na dodatek zielony jest jako spokojna ryba - u mnie nie jest. U M obie takie same i zero zainteresowania. U niego nadal Sixline jest i nic sie nie dzieje, moj poszedl zadyme u kogos innego robic :rolleyes:

za to M nie ma szczescia do zadnedgo Goby co ma z pistolem byc. Dzis nastepna znalazlam - kilka dni temu kupilismy - lezala na gorze na siatce. :cool: to juz 3 u niego ze padl i drugi ze wyskoczyl, jeden wskoczyl do skarpety i tez dentka. No ale musial byc niezly artysta ten dzisiaj zeby sie przez siatke przecisnac :cool:

no i pistol znow sam :cool:

 

 

pojuyrze moge w koncu cos na ogrodzie porobic - bedzie cieeeeeplo, czyli 15-17 a w nocy tez na plusie. W koncu wychyle sie z domu na powietrze. Dzis tez na plusie ale pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to to pomarańczowe, coś mnie ostatnio ten kolor przyciąga. Nawet bratki do donic kupiłam pomarańczowe.

 

A ja dziś była zapłacić za płyty na ścieżkę do domu, bo facetowi ktoś palety od dwóch lat nie odebrał i zamiast 35 to zapłaciłam 15 za szt. I już wybrałam chłopaka do roboty. Tylko mój powiedział że musi być przy tym, więc najpierw podbudowa, a jak on wróci to reszta.

 

Tym samym na ogrodzie tylko sprzątanie, i jedna rabata do przerobienia, tzn najpierw muszę wszystko z niej zabrać. Ale już mi brakuje ciepelka i ogrodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję rady. W pewnym domu jest piwnica pod podłogą kuchni. Wymurowana z kamienia. W fundamencie domu jest malutki otwór "strzeliniczy" może 30x40cm.

Jak przygotować same szyby żeby przykleić je na silikon czy jakiś inny klej bezpośrednio do muru. Jedna gruba szyba czy 2-3 skleić i tak wstawić? Chodzi o to żeby było w miarę ciepło i żeby parą i brudem te sklejone nie zachodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika, nie wiem co doradzic, ale powiem Ci z doswiadczenia :

mojego M jaskinia wlasnie w "piwnicy" jest. Sciany, podloga - beton. Podloga podniesiona - debowa. Wszystko jest ocieplone wata pod folia plus plyty sie rozumie. Jest 5 okien z podwojnymi szybami, okna sa super szczelne , sa 3 nawiewy od ogrzewania - mimo to nadal potrafi byc zimno i M dogrzewa kominkiem. Tak wiec obojetnie ile szyb zalozy nadal bedzie zimno. Mozna dwie szyby skleic brzegami zeby przerwy nie bylo i calosc na otwor, ale prawde mowiac - jedna czy dwie szyby nie dadza zadnej roznicy. Bedzie nadal ciaglo od ziemi i kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilam obchod na pogrodku - znalazlam nastepnego krzaka do wykopkow obgryzionego przez nornice :mad: zamilowanie ma do iglastych :mad: wazne ze hortensji nie ruszyla a o reszte sie bede martwic na wiosne czy korzeni nie obzarla - judaszowca i dwie wisterie :sick:

 

a tymaczes jak to na wiosne....:p

milosc w akwarium :p

 

 

IMG-2956.jpg

 

 

 

 

a co tab bedzie sie certolil, zasadzil jej od tylca i bara bara na calego :lol2:

 

w akwarium byl jeden 3 dni a drugi jeden, okazalo sie ze trafilam znow jak z rybami - na parke :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...