Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

no i dobrze, we wszystkich 3 pokojach sa, dobrze mowilam to grawitacyjne.

szambo puste.

woda w oborze ze studni.

 

 

jak M w lecie byl kazalam wlasnie grzyba szukac - nie bylo nigdzie zadnego.

 

za to u tesciowej mojej Mlodej w Polsce - nowy dom postawiony - nie zrobli zadnej wentylacji - ZADNEJ. Grzyb jest w pokoju gdzie Mloda spi i w lazience.

 

ostatnie godziny podrygow M w Polsce przed snem i ostatnia noc. Wystarczy tego dobrego , do domu pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elfi szkoda ze nie mozna narysowac wykresu moich nerwow. Tak jakbym malo ich miala, doszlo jeszcze to.

Mam czas do konca sierpnia. Jesli cos - to przeczekamy tutaj - to jest oczywiste.

patrzylam na mape i do granicy z Ukraina i Bialorusia jest niecale 80km. Po lini prostej i dwie granice naraz. I dwoch szalencow.

Dzis M wraca, za niecale 4 hr, bedziemy rozmawiac o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfi kula badz ciezki pocisk nie wybiera. Nie mowiac o nuklearnej.

Za blisko bede duzych miast zeby - jakby cos tfu tfu - mnie to obeszlo bokiem. Nie zapominaj jakie sa Ruskie. Od 39 roku nic sie nie zmien ili co udowodnili to teraz. I niestey w czasie "marszu" plona wsie. Za kazdej wojny tak bylo i nigdy sie nie zmieni - bardzo latwo wytlumaczyc - na wsiach jest jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik - cala kuchnia do rozwalenia i dwa wiatrolapy, tu masz wyrysowane jak jest a jak ma byc - znaczy jak ja chce zeby bylo :lol2:

a jak bedzie wyjdzie w praniu :cool:

 

zdjecia potem wkleje

 

 

New-project-Home-By-Me-4.png

 

nad stara czescia ze dwa pokoje dla dzieci jak przyjada, a nad nowa czescia bedzie krolestwo mojego M, sypialnia, , jakis salon i lazienka. Gory nie rysowalam nawet nie zaczelam bo tam wyjdzie co wyjdzie, na dole mi najbardziej zalezy.

 

 

Czyli jeszcze troche formalności związanych z rozbudowa przed Tobą - pozwolenie na rozbudowę mam nadzieję, że skoro to siedlisko, to urząd nie będzie się czepiał.

 

A dzisiaj ja też pomyślałam o Tobie, że ja bałabym się teraz tam przeprowadzać... Mam w pracy koleżankę z Ukrainy, ona przyjechała do Polski w 2000 roku , tu urodziła swoje dziecko i nie myśli o powrocie ale za granicą zostali rodzice i brat, więc na bieżąco zdają jej relację jak to wszystko tam wygląda a ona przekazuje wiadomości nam na przerwach... i nie wygląda to dobrze a co będzie dalej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana dzis o tym myslalam ze jakbym juz tam mieszkala tobym kogos przygarnela.

Poki co musze obserwowac bo Mloda z dziecmi tam jest, ma plany wyjechac do UK pod koniec marca a potem przyjechac spowrotem tu, ale nie wiem czy nie bedzie musiala predzej.

Bo jak zle pojdzie to zamkna i cala przestrzen nad Polska i zwykle samoloty nawet latac nie beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dobrej mysli, dla nas to tez jest wazne by ukraina pozostala niezalezna, ale to nie nasza rozgrywka, ci co maja kase po cichu pociagaja za sznurki.

putin to dyktator a widzielismy juz nie raz i nie dwa jak dyktatorzy koncza. oby szybciej niz pozniej. na pewno pomoc ukrainie jest potrzebna a smierdzace ruskie onuce niech wracaja do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza sankjcami jak kazdy inny kraj - u nas znikaja z polek wszystkie ruskie wodki i inne ichnie produkty pitne wyskokowe, zaczelo sie u nas w Ontario, rozeszlo na reszte canady a teraz i US to robi. Niby nic, ale zawsze jakis maly protest. Canada jest jednym z najwiekszym importerem ich %. HU, nie dostana naszych dularow.

 

nowe gwiazdki docchodza w zycie : ***** Putina

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek przychodzi nasz agent i stager'ka, bedziemy decydowac co i jak ustawic, przestawic - i wystawiamy dom. Poczekamy tylko az tamten drugi zejdzie (ponizej napisane) bo dobrze zeby tylko jeden byl.

 

na dzien dzisiejszy na moim osiedlu jest tylko jeden dom na sprzedaz......sprzedaja Polacy. Ale to nie wszystko - sprzedaja bo tez wracaja do Polski.

wiecej takich wariatow jak my - same widzicie.

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...