Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

a co to jest uwiad???? :confused:

 

 

aha a na mojej "sliwie" po zimie nastepne raczysko wyroslo :sick:

 

juz dwie galezie obcielam w zeszlym roku, chyba nic z tego drzewa nie bedzie :sick: a tak go lubie bo ma bordowe liscie a nie zielone :mad:

i co teraz? jest cos kolumniastego z czerwonymi liscmi? Bo jak nie to jak bede musiala sciac to posadze tam dwa deby kolumniaste. Nie mam tam duzo miejsca bo plot i przejscie do bramki wiec nic rozlozystego nie moge zeby do sasiada nie wlazilo. Ale cos musi rosnac zeby sie od sasiada odslonic no bo ma ten taras wyzej od mojej kuchni i mi zaglada :sick:

 

dajcie jaki pomysl. Musi spore urosnac, a najlepiej zeby szybko. Jesli nie dab. Bo ja sie nie znam. Deby juz mam, ale troche im zabralo zanim urosly. I je bardzo lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O! Mam żółte forum. :D

Shih tzu siostry M też nie szczeka, warczy tylko jak ktoś chce mu zabrać zgwałconą maskotkę.

Miałam gdzieś w koszyku kulki, ostatecznie ich nie kupiłam, bo bałam się braku "zajączków". Na Swarovskiego żal mi kasy. Wczoraj kupiłam do ekspresu filtry + tabletki i kupa kasy poszła. Na dodatek zaszalałam i z palarni polskiej kupiłam świeżo paloną kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika troche zle rozumujesz z tymi kulkami. To ze swarovski nie znaczy ze nie bedzie zajaczkow. Jesli kupisz lyzke produkcji szwedzkiej i lyzke produkcji polskiej - to zupa wcale nie bedzie lepiej smakowac :lol2:

O ile pisze ze jest 30% lub 32% zajaczki beda. Wszystko zalezy od swiatla, pory dnia i pory roku. Tak samo z diamentem. Zauwaz ze w sklepach jubilerskich diamenty swieca jak wsciekle. Kupujesz, zakladasz, wychodzisz na dwor i zero blasku. Musisz poczekac az slonce wyjdzie albo jakies swiatlo ktore pada na na diament z gory, inaczej wyglada na zwykle szkielko, a w sklepach specjalnie sa oswietlenia zalozone przy suficie spotowki.

Najtansze sa K5 i K9 krysztalki ale one maja tylko 5% i 9% krysztalu, czyli mniej niz 24% krysztalowa kafarka czy szklanka, mimo to nadal swieca, zakldajac ze maja odpowiednie swiatlo. Zobacz sobie ze kafarki i szklanki wcale sie nie swieca. Ale jesli sa zrobione na ozdoby lampowe - wtedy tak. Bo chodzi o swiatlo.

Jak masz kupwac poprostu sie upewnij ile ma olowiu w srodku i najlepiej kupic jedna i sprawdzic jesli sie boisz.

Jakbys zobaczyla moj zyrandol w zyciu bys nie wiedziala ktore to Swarovskie a ktore Asfour'a , musialabym palcem pokazac -- nie ma roznicy w wygladzie ani w blasku, ani w zjaczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donica : 85 x 47 i wysoka na jakies 50cm. Bez dna, otwarta.

co proponujecie posadzic - chodzi mi o drzewko. Nie lubie kwiatkow, typowych kwiatkow.

W lesie nie bede sadzic ogrodkowych kwiatkow. narazie mam tam dwie, dowiezc musze trzecia jak poziomki wykopie.

Widzialam mase drzewek w donicach posadzone.

Zalezy mi na w donicach bo nie chce podkopywac ani kopac , przy samym tarasie.

pomysly??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pergoli. Wczoraj do wieczora na kuriera czekałam. Przyjechał, wieczorem jak z domu wychodziliśmy.

Jeszcze 3 muszę upilnować :cool: Zwłaszcza z 25 kg workiem nawozu do trawnika :lol2:

Te moje ołowiane kulki, wiszące na żyrandolu, to słońca nie widzą. Dupiasto dom stoi, ciemno jak w twojej jaskini mamy.

Z roślinami nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika no widzisz, wiec nawet jakby mialy 70% olowieu to nadal dupa blada, ale moja jadalnia tez slonca nie widzi, nigdy, jak sie zapali to zawsze cos tam mryga, mam tam tez dwa lustra to odbijaja nawzajem swiatla to pomaga. Ewentualnie zmien kiedys zyrandol :D W Granatowym gdzie tez malutko slonca zyrandol tez same kule, swiatla jednak zamiast na gore swieca w dol i wtedy sie swieca.

a masz moze abazurki ? to by moglo oswietlic w dol i pomoc, tylko wiem, za ladnie by nie bylo:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 i ostatnia to moje nr1 :)

 

Właśnie chodzę ostatnio koło dwóch puf w domu, są do kompletu z wersalką u mojego córki w pokoju. Tak na prawdę wędrują po całym domu, w tej chwili jedna w łazience, a druga w kuchni, młodemu służą. Zwykłe kwadratowe i myślę jak by je tu przerobić, ale to nie teraz teraz wiosna :wiggle::wiggle:

 

Kupiłam dziś opryskiwacz, trochę kory, kwaśnej ziemi, bo pod borówkami mi się zapadła lekko od jutra wychodzę z sekatorem i nożycami, pogodę muszę sprawdzić, jak nie będzie deszcze polecę miedzianem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z rabatek. Dupę mi wymroziło :rolleyes: W słońcu niby ciepło, ale ziemia zamarznięta. Wykopałam jedną doniczkę z cebulkami, Urosły z 5 cm nad ziemię, to nie bałam się, że je przez przypadek połamię. Piwonie i liliowce ruszyły, clematisy też mają zielone oczka. Patyczki borówki przetrwały, widać zielone pączki. Judaszowiec wygląda dalej jak wsadzony do doniczki patyk.Hortka ogrodowa przetrwała, podcinałam ją i żyje.

Joana miedzian, to tak na wszelki wypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...