Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wisienkowy domek czyli jak się urządzamy...


Recommended Posts

Witam wszystkich ;)

 

W kwietniu 2010 rozpoczęliśmy budowe naszego domku, a od kwietnia 2011 już w nim mieszkamy :p

 

Już wcześniej robiłam podchody do utworzenia dziennika budowy, ale jakoś zabrakło mobilizacji

 

Z urządzaniem jesteśmy w połowie drogi, jeszcze sporo zostało...

 

Trochę wyrzeczeń za nami, straconych nerwów jeszcze więcej, ciekawe co nas jeszcze czeka :rolleyes:

 

zapraszam do oglądania i komentowania naszej galerii

 

 

Na początek nasza kuchnia, która jest użytkowana od 2 miesiecy

 

Jeszcze kilku drobiazgów brakuje, ale z tym sie nie spiesze po prostu czekam aż coś mi się spodoba

IMG_0521.JPG

IMG_0520.JPG

IMG_0523.jpg

IMG_0522.JPG

IMG_0524.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam serdecznie ;)

 

Domek 115m2, kostka, na zewnątrz bez rewelacji. Został dobudowany do istniejacego już domu teściów. Bez piwnicy i bez garażu. Na dole :

salon

aneks kuchenny

łazienka

mini pralnia ;)

 

góra:

3 sypilanie

łazienka

 

Sporo jeszcze w nim do zrobinia, na razie uporaliśmy się z dołem (choc i tak jeszcze nie do końca) a na górze zrobiona tylko jedna sypialnia.

 

W lipcu zamierzamy zrobić schody, a w sierpniu łazienkę u góry. mam nadzieje, że się uda :D

 

kolejne zdjecia przedstawiaja korytarz (widok z salonu) oraz łazienkę, która jak widać jeszcze nie jest skończona (brakuje drzwi do pralni oraz szafki pod zlew) . zdjęcia łazienki pochodzą ze wczesniejszego etapu, na chwile obena na połkach jest masa kosmetyków co wprowadza wielki chaos, a nie chce zostać przez to zlinczowana przez forumowiczów ;) póki nie mam szafki wystwka drogeryjna jest nieunikniona

IMG_0539.JPG

IMG_0253.jpg

IMG_0254.jpg

IMG_0256.jpg

IMG_0259.jpg

IMG_0539.JPG

IMG_0253.jpg

IMG_0254.jpg

IMG_0256.jpg

IMG_0259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie,teraz zostało najlepsze ;)

kochana to nie forum gazety wyborczej gdzie linczuja za bałagan na półkach czy w łazience ;) ale fakt półka w ktorej pochowasz ten burdelik jest niezastąpiona

łazienka spoko, taka basenowa :)

martwi mnie tylko zabudowa geberitu.........czy ja dobrze widze ze płytki połączone są na listwe

jezeli tak jest to koniecznie nie zrob tego bledu w gornej lazience

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesujące paski w kuchni, chociaż chyba niepotrzebnie poprowadzone od okna w kierunku salonu, bo są takie ucięte.

Może warto przynajmniej wymalować pionowy, szeroki pas w kolorze wenge na wysokości podciągu? I na tym tle dwa białe obrazki?

 

I chyba nie ma sensu wieszać tyle półeczek?

 

http://img707.imageshack.us/img707/7417/img0520w.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/7935/img0520mo.jpg

 

Nad komodą proponowałabym lustro - na rysunku poglądowym jest proste lustro kwadratowe, trawione w barokowe wzory. Na inspiracji, skąd go wzięłam, lustro jest weneckie i podświetlane od spodu.

 

http://img705.imageshack.us/img705/3278/img0520ft.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak się wtrącam, po prostu mnie zignoruj, ale mam nocną fazę na bawienie się w design i akurat masz dobre zdjęcia do zabawy.

 

Mniejsza komoda lepiej by wyglądała, gdyby była ustawiona albo pośrodku tej krótkiej ścianki (a nie w narożniku), albo przestawiona na ścianę z TV w tym przypadku mogłaby być w rogu).

Po obu stronach TV daj półeczki przeniesione z pozostałych ścian. Zostałabym przy bezowej ścianie zamiast szarej, natomiast na krótkiej dałabym tapetę

 

http://img196.imageshack.us/img196/5839/img0520j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie,teraz zostało najlepsze ;)

kochana to nie forum gazety wyborczej gdzie linczuja za bałagan na półkach czy w łazience ;) ale fakt półka w ktorej pochowasz ten burdelik jest niezastąpiona

łazienka spoko, taka basenowa :)

martwi mnie tylko zabudowa geberitu.........czy ja dobrze widze ze płytki połączone są na listwe

jezeli tak jest to koniecznie nie zrob tego bledu w gornej lazience

 

betib, ale teraz to nawet ja widzę, że te kosmetyki szczepca ;) ale musimy wytrwac do sierpnia. Niestety dobrze widzisz połaczenie listwa :( od górnej łazienki bedzie inny fachowiec ;)

 

interesujące paski w kuchni, chociaż chyba niepotrzebnie poprowadzone od okna w kierunku salonu, bo są takie ucięte.

Może warto przynajmniej wymalować pionowy, szeroki pas w kolorze wenge na wysokości podciągu? I na tym tle dwa białe obrazki?

 

I chyba nie ma sensu wieszać tyle półeczek?

 

 

Nad komodą proponowałabym lustro - na rysunku poglądowym jest proste lustro kwadratowe, trawione w barokowe wzory. Na inspiracji, skąd go wzięłam, lustro jest weneckie i podświetlane od spodu.

 

]

 

Witam u mnie ;)

 

Jezli chodzi o pasy w kierunku salonu były prowadzone na końcu i wersja z nimi bardziej przypadła mi do gustu, wiec to ze sie nagle urywaja w ogole mi nie przeszkadza. Podzielam Twoje zdanie, ze obecnosc półek jest zbedna, ale niestety uznałam, że sa koniecznoscia. Nie wiem czy zauwazyłas ale na srodku kazdej ze scian z pólkami wystaja obrzydliwe kable. to akurat pomysł mojego TZa, tam zawisna okropne glosniki od kina domowego- i te poki wydały mi sie jedynym sensownym rozwiazniem, aby te glosniki choc minimalnie ukryc, a tak samotnie wisiałyby na srodku ściany

 

Sorry, że tak się wtrącam, po prostu mnie zignoruj, ale mam nocną fazę na bawienie się w design i akurat masz dobre zdjęcia do zabawy.

 

Mniejsza komoda lepiej by wyglądała, gdyby była ustawiona albo pośrodku tej krótkiej ścianki (a nie w narożniku), albo przestawiona na ścianę z TV w tym przypadku mogłaby być w rogu).

Po obu stronach TV daj półeczki przeniesione z pozostałych ścian. Zostałabym przy bezowej ścianie zamiast szarej, natomiast na krótkiej dałabym tapetę

 

http://img196.imageshack.us/img196/5839/img0520j.jpg

 

Spoko mozesz sie wtracac ;) jak najbardziej z ciekawościa przyjze sie jak inni widza moj salon, co wcale nie znaczy, ze ze wszystkimi sugestiami co do zmian musze sie zgadzac. Z komodami juz różne rzeczy sie działy, ostatecznie maja wyznazone miejsca tak jak na zdjeciach powyzej, inaczej wg mnie dobrze to nie wyglada. nad komode gdzie dałas tapety ja w przyszłosci planuje obraz ;) TV bedzie zawieszony wyżej i tu sie zgadzamy, bo tez planowałam ozywic sciane takim pasem, ale slubny sie opiera ;) półek poki co tam żadnych nie planuje, juz wystarczajaco denerwuja mnie te po przeciwnej stronie. w przyszłości planuje tez inne poduchy na narożnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba nie ma sensu wieszać tyle półeczek?

 

]

 

już dokładniej wyjasniam skąd się wziął pomysł zawieszenia półek ;) popatrz co za okropieństwa wystają z tych ścian :sick: chyba nie muszę wyjaśniać kto wpadł na taki pomysł... no i wkrótce miejsce tych kabli zastąpią dwa równie okropne głośniki, więc aby nie rzucały się tak bardzo w oczy wymyśliłam takie rozwiazanie. no chyba , że macie inne pomysły? ;)

IMG_0446głos.jpg

IMG_0446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...