Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wisienkowy domek czyli jak się urządzamy...


Recommended Posts

hej, hej, obejrzalam wlasnie Twoj domek. Co do zewnatrz, co chcesz, bardzo fajny, prosty, nowoczesny i inny od wszystkich.:yes:

Co do poduszek. Nie wiem jak ta zebra, nie wiem czy dobrze widze - czy jest srebrnawa. Musi sie Tobie podobac. Poduszki to tez maly problem, jak nie podpasi zawsze mozesz wyniesc, schowac. Ja bym poszla za innym wzorkiem, ale to ja, kazdy lubi co innego. Ale kolor - jak najbardziej do tych sofek.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej, hej, obejrzalam wlasnie Twoj domek. Co do zewnatrz, co chcesz, bardzo fajny, prosty, nowoczesny i inny od wszystkich.:yes:

Co do poduszek. Nie wiem jak ta zebra, nie wiem czy dobrze widze - czy jest srebrnawa. Musi sie Tobie podobac. Poduszki to tez maly problem, jak nie podpasi zawsze mozesz wyniesc, schowac. Ja bym poszla za innym wzorkiem, ale to ja, kazdy lubi co innego. Ale kolor - jak najbardziej do tych sofek.

Pozdrawiam!

 

na zdjeciu wyszło, że jest srebrna, w rzeczywistosci to taki miły materiał, nie błyszczy si nawet i jest w kolorach szarobiałych. Chyba je kupie, przeciez zawsze zeberke można wykorzystac w innych pokojach

 

gdyby dało się te głośniki zawiesić wyżej, bardziej pod sufitem, można byłoby zrobić z płyt g-k obniżenie sufitu na głębokość głośnika i głośniki wbudować w niego.

 

no niestety na razie się tak nie da ;( może przy najblizszym remoncie coś się wymysli ;)

 

tak w ogóle upatrzyłam sobie lampe nad stół, no ale jak zwykle męzowi sie nie podoba :( no i w sumie nad kanape tez mam już jakieś typy, ale jak zwykle zupełnie inne niż TZ

Edytowane przez india83
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcia lampy nr 4 zrobione w sklepie, prawda, że lepiej sie prezentuje? ;) Nadal nie wiem na która się zdecydować, korci mnie nr1 (z postu powyżej), ale nie widziałam jej na żywo i nie chciałabym się rozczarować.

 

IMG_0543.jpgIMG_0544.jpg

 

Dziś porobiłam fotki naszej sypialni, jeszcze wiele w niej brakuje. Na razie wydaje się taka pusta i chłodna. Czas w końcu się zmobilizować, trzeba kupić jakieś rolety, dywanik... to tak w pierwszej kolejności ;) Ogólnie na górze panuje spory bałagan, tylko ta sypilania w miarę skończona, a reszta.... otynkowane ściany i nic więcej. W sypialni widoczne krzesła są tylko tymczasowo, po prostu na razie nie mamy ich gdzie trzymać. a i jeszcze tryptyk trzeba powiesić, ale najpierw zawieszki trzeba kupic, dwrzi wew. zamontowac od miesiecy na to czekają... ciagle brakuje czasu - czekamy na urlop :)

IMG_0544.jpg

IMG_0552.jpg

IMG_0547.jpg

IMG_0549.JPG

Edytowane przez india83
zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjęcia lampy nr 4 zrobione w sklepie, prawda, że lepiej sie prezentuje? ;) Nadal nie wiem na która się zdecydować, korci mnie nr1 (z postu powyżej), ale nie widziałam jej na żywo i nie chciałabym się rozczarować.

 

[ATTACH=CONFIG]63949[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]63948[/ATTACH]

 

Okropne jest takie 2w1 :( Jedynka z inspiracji powyżej jest neutralna, a dzięki temu elegancka. Jak wygląda na żywo? Tak jak 4, ale wnętrzności z niej nie bąblują :)

 

No i zadebiutowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta lampa nr 4 wcale się nie podoba. W sumie moim zdaniem, jakkolwiek te lampy sa ładne, żadna nie pasuje do salonu.

Masz ciepłą kolorystykę (drewno, ściany) i stal nie pasuje. Powinnaś poszukać czegoś w kolorze miedzi:

 

http://static1.bonluxat.com/cmsense/data/uploads/orig/tom-dixon-copper-shade-lamp_3nw.jpg

http://img.alibaba.com/wsphoto/v0/441730250/Free-shipping-modern-lamp-gold-Caboche-Pendant-Lamp-dia-50cm-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...