Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wisienkowy domek czyli jak się urządzamy...


Recommended Posts

Mnie ta lampa nr 4 wcale się nie podoba. W sumie moim zdaniem, jakkolwiek te lampy sa ładne, żadna nie pasuje do salonu.

Masz ciepłą kolorystykę (drewno, ściany) i stal nie pasuje. Powinnaś poszukać czegoś w kolorze miedzi:

 

http://static1.bonluxat.com/cmsense/data/uploads/orig/tom-dixon-copper-shade-lamp_3nw.jpg

http://img.alibaba.com/wsphoto/v0/441730250/Free-shipping-modern-lamp-gold-Caboche-Pendant-Lamp-dia-50cm-.jpg

 

 

no to teraz już całkiem zgłupiałam... taka kolorystyka zupełnie mi nie odpowiada i mówie poważnie jakoś nie widzę tego u siebie. kurcze, ale może juz nie potrafię być obiektywna ?? tym bardziej, ze salon jest otwarty na kuchnie i korytarz, gdzie sa srebrne dodatki, a tu nagle złoto,miedź?? no nie jakoś tego nie widzę... naprawde nie sadziłam, że moje wnetrza są az tak ciepłe.... zasnac teraz nie bede mogła :o

 

india, jak ta lampa Cię zainteresuje to zerknij do mnie. reni wkleiła dzisiaj link do super promocji na ten model właśnie. Cena bardzo, bardzo jak na tę lampę :yes:

 

niestety wersja złota jest dla mnie nie do przyjecia. srebrna mi się podoba, ale ta jest okropna

 

Jestem uparta jak osioł.... wrzucam fotke, naprawde nie pasuje???:(

IMG_0517llllcosmo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mnie ta lampa nr 4 wcale się nie podoba. W sumie moim zdaniem, jakkolwiek te lampy sa ładne, żadna nie pasuje do salonu.

Masz ciepłą kolorystykę (drewno, ściany) i stal nie pasuje. Powinnaś poszukać czegoś w kolorze miedzi:

 

http://static1.bonluxat.com/cmsense/data/uploads/orig/tom-dixon-copper-shade-lamp_3nw.jpg

http://img.alibaba.com/wsphoto/v0/441730250/Free-shipping-modern-lamp-gold-Caboche-Pendant-Lamp-dia-50cm-.jpg

 

india, jak ta lampa Cię zainteresuje to zerknij do mnie. reni wkleiła dzisiaj link do super promocji na ten model właśnie. Cena bardzo, bardzo jak na tę lampę :yes:

 

india, jaką masz odległość od ściany z telewizorem do pleców narożnika? Jaką powierzchnię zajmuje ten kącik TV?

 

2,7 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co masz jaśminowe ściany? Przecież to ciepły kolor.

Po prostu industrial nie pasuje do ciepłej kolorystyki.

 

Miałabyś stalowo szare lub czysto białe ściany i byłoby ok.

 

Chociaż wenge też ładniej łączy się z ciepłymi odcieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

india według mnie srebrna pasuje, ale ja też nie lubię kolorów żółtego złota, bursztynu i innych takich więc może to dlatego...

 

Naprawdę 2,70? To super... U mnie ma być 3,40 i zastanawialam się, czy to nie za mało...

 

no to mamy podobnie ;) co do odległości to uważam, ze minium to 3m, zeby było wygodnie. wiec u Ciebie bedzie OK, u mnie na razie taki układ zostanie do nastpnego remontu ;) dobrze, że TV nie oglądam :p

 

To po co masz jaśminowe ściany? Przecież to ciepły kolor.

Po prostu industrial nie pasuje do ciepłej kolorystyki.

 

Miałabyś stalowo szare lub czysto białe ściany i byłoby ok.

 

Chociaż wenge też ładniej łączy się z ciepłymi odcieniami.

 

ściany miały byc jaśniejsze, no ale stało sie inaczej i juz tak zostanie, a wenge zawsze mi sie podobał i stad ten wybór ;) dziekuję za wszelkie próby otwarcia mi oczy na to, że chce popełnić tak rażacy błąd i kupić dodatki srebrne zamiast złotych. Ale najwyraźniej mam zaburzenia percepcji, bo nadal mi bardziej pasuej srebrny ;) no ewentualnie cos z dodatkiem wenge . ech jak widać ciezko ze mnie przypadek

 

 

 

India,

zobacz raz jeszcze, jak wyglądają złote elementy wklejone przez Elfir i do tego złota gładka lampa :D

Łączenie srebra ze złotem jest na czasie...

 

sprawdziłam to nawet i nadal mi złoto nie pasuje

 

IMG_0517z zolta.jpgIMG_0517llllzzol.jpg

 

dziewczyny mam nadzieje, że mimo wszystko nadal bedziecie mnie odwiedzać :rolleyes:

 

Teraz głowkuje nad łazienką, facet wchodzi z robota 1.08. a ja jeszcze nawet płytek nie wybrałam :o możecie polecić jakiś program do aranzacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłaś do srebrnawego grafitu :)

 

Ze złotem zaproponowanym przez Elfir:

 

no tak sprawdziłam do mojego wystroju ;)

zgodze się, że z tymi dodatkami co wczesniej Elfir zaproponowała wyglądałoby to OK, ale ja nie planuje złotych dodatków i dlatego potrzebne mi lampy do wystroju , ktore mam teraz.

Czarna lampa ładna, ale boje się, że za bardzo by sciemniło mój salon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się ze mnie też, ale uważam, że najważniejsze by nam się ostatecznie podobało :)

 

dokładnie ;)

Ale zawsze zanim coś kupię najpierw wolałabym się zapoznać z opinia innych niezaangazowanych w sprawe osób ;) przekonałam się już kilka razy, że zakochiwałam się od pierwszego wejrzenia niestety na krótko, wiec juz wiem, że teraz jest lepiej odczekac, ochłonąć zanim cos sie nabedzie... no i wlansie jestem na tym etapie z lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był dzis stolarz no i wkoncu udało im sie dobrac taki kolor drewna jaki mi sie spodobał od razu:D no to niedługo beda nam robic schody, juz sie ciesze. na poczatku chciałam podstopnice z blachy, ale tak ja sobie przymierzłam i srednio mi sie widzi. chyba jendka zdecydujemy sie na lakierowany mdf- jutro jedziemy zobaczyc jakie kolory sa dostepne :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe poduszki do salonu ;) i juz bardzo je lubie- sa miłe w dotyku i bardzo mi sie podobaja, choc pewnie zaraz usłysze, ze do moejgo salonu nie pasuja ;)

 

IMG_0562.jpg

 

MDF na podstopnie wybrany... teraz tylko czekamy na realizacje zamówienia :D

 

decyzja jakie płytki do górnej łazienki podjeta - amanda/alex z Parazyza http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/amanda-alex

 

no i spodobała mi się wanna z koła clarissa, tylko cena mnie troszkę przeraza

 

wanna_asymetryczna_clarissa_marki_kolo_male.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z płytkami zaczynam zabawe od początku :( wczoraj byłam zdecydowana na amanda/alex z paradyza, ale po wizycie w sklepie zmieniłam zdanie - niestety te płytki na żywo mi się nie podobaja. Chyba pozostane przy nowej gali signum, choć jeszcze do końca nie jestesmy przekonani.

 

z dobrych wiadomosci, to dziś maż pojechał do sklepu i kupił mi bombkowe lampy nad stół :D (mimo, iż sam uważa, że są okropne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...