Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DOWCIPY są wieczne


basiah2

Recommended Posts

coś tu cicho :)

 

Po mszy z kościoła wychodzą dwie staruszki i zaczynają rozmowę: -

-Pani, ta dzisiejsza młodzież taka niewychowana. A jak się ubierają, co

na głowach mają! Z jednej strony czerwone, z drugiej zielone.

Straszne! Na to druga:

-Pani, to jeszcze nic. Wczoraj wieczorem wracam od wnuczki, wchodzę do

windy, a tam para młodych. Ona mówi do niego: "Jak wykręcisz żarówkę,

to wezmę do buzi". Pani, SZKŁO ŻRĄ, SZKŁO ŻRĄ!!!

 

*******************************************************************************

Siedzą trzy bociany i rozmawiają: pierwszy mówi, latałem nad Kowalskimi tydzień i mają teraz syna, drugi mówi, a ja latałem dwa tygodnie nad Zielińskimi i mają bliźniaki a trzeci...to nic ja latałem trzy tygodnie nad plebanią - ale się k.... bali

 

*******************************************************************************

Penis jest jak pies:

-lubi jak się go głaszcze,

-plącze się między nogami,

-cieszy się razem z panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szef najbogatszego banku na świecie zainwestował w system alarmowy najnowszej technologii. "Nikt mu nie da rady. Nie ma możliwości aby dostać się do sejfu" - zapewniał instalator a dyrektor banku postanowił to sprawdzić. Poprosił najbardziej znanego amerykańskiego włamywacza aby przetestował system i spróbował włamać się do sejfu. Alarm zaczął wyć po 5 sekundach. Dyrektor banku zadowolony ale słyszał o jeszcze jednym znakomitym włamywaczu, pochodzenia francuskiego. Włamywacz zgodził się na testy - alarm zaczął wyć po 5 sekundach. Dyrektor banku szczęśliwy. Za namową personelu poprosił jeszcze o włamanie się do sejfu dwóch przypadkowych Polaków. Polakom w to graj. Weszli do banku, poszli w stronę sejfu. Mija 5 sekund, 10, 15, 30, minuta i dwie i nic się nie dzieje. Dyrektor zdenerwowany biegnie do skarbca. W oddali ciemność i słychać tylko głos: Zdzichu daj spokój. Tyle tu złota -na ch*j żarówki jeszcze wykręcasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jak sprzedawałam mieszkanie, to przyszedł kupiec, dla którego najważniejszą sprawą było to, czy układ mieszkania pozwala na zamurowanie jednego pokoju tak, aby wejście do niego było ukryte w szafie w przedpokoju. Różne ludzie mają potrzeby. :)

 

Spróbuj prześledzić żywot, niejakiego Mikołaja Reja, poniekąd co nieco znanego. I jego zamek w Przecławiu, gdzie spędził żywot.

Ale piękne schody (zaczynają się w szafie) prowadziły bezpośrednio do sypialni pani Rejowej! Cymesik!

Ponoć wtedy to był standard...

 

Spałem w tej sypialni, ale nikt nie przyszedł... :(

 

W tym zamku Hanna Suchocka podpisała umowę z Boeingiem o współpracy. Siedziałem w tym jej krześle, ale Amerykańcy się do mnie nie zlecieli... :(

Edytowane przez wykrot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak je sobie spokojnie śniadanie. Przysiada się do niego żujący gumę Amerykanin.

- To wy w Polsce jecie cały chleb? - pyta Amerykanin.

- No tak.

- Bo my w USA jemy tylko środek. Skorki odkrajamy, zbieramy do

specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na

croissanty i sprzedajemy do Polski - stwierdza pogardliwie Amerykanin, żując swoja gumę. Polak nic.

- A marmoladę jecie? - pyta dalej Amerykanin.

- No, tak.

- Bo my w USA jemy tylko swieże owoce. Skórki, pestki i tak dalej

zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na dżem i sprzedajemy do Polski - mówi i dalej żuje gumę.

- A seks w USA uprawiacie? - pyta Polak.

- No oczywiście.

- A z prezerwatywami co robicie?

- Wyrzucamy.

- Bo my w Polsce to swoje zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na gumę do żucia i sprzedajemy do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...