Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O ile pamiętam to Nero Absoluto, ale muszę sprawdzić w wątku Basi (Barbara74) jak był wykańczany.

 

edit:

Blaty były rozważane 2. Oba w opcji „...3 cm granitowy czarny, struktura płomień szczotkowany”.

Stanęło zdaje się „...na Indiana Black szczotka po "trakcie" tak go określiła pani z Hodera (TU), czyli mają granit poler i go sami szczotkują.

Drugi to był numer 61 Zimbabwe – „...jest już gotowy szczotka jest ładniejszy, ale 2 tys. droższy...”

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie do końca tak było :) Basia rozważała dwa granity i dwa rodzaje wykończenia powierzchni. Trochę pomogłam w podjęciu decyzji.

 

Wygląda u Ciebie znakomicie, Radku :)

Najważniejsze jest to, ze właśnie Hoder to jedyna firma podczas mojej budowy która całkowicie zachowała się profesjonalnie.

Od samego początku podczas pomiaru gdy pan zauważył na podłodze drewno olejowane bez mojej sugestii ściągnął obuwie.

Cena dobra terminy dotrzymane montaż bezproblemowy.

 

O ile pamiętam to Nero Absoluto, ale muszę sprawdzić w wątku Basi (Barbara74) jak był wykańczany.

 

edit:

Blaty były rozważane 2. Oba w opcji „...3 cm granitowy czarny, struktura płomień szczotkowany”.

Stanęło zdaje się „...na Indiana Black szczotka po "trakcie" tak go określiła pani z Hodera (TU), czyli mają granit poler i go sami szczotkują.

Drugi to był numer 61 Zimbabwe – „...jest już gotowy szczotka jest ładniejszy, ale 2 tys. droższy...”

Przyznam się ze nawet nie wiem jaki wybrałem blat coś mi świta że juz gotowy Zimbabwe kosztował pól ceny kuchni notabene.

U Autorusa blacik będzia miał zacną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fornir kamienny na blaty się nie nadaje (tak samo na podłogi nie), bo jest wrażliwy na ścieranie. Spieki kwarcowe tak. Z forniru można piękne ściany wewnętrzne i zewnętrzne zrobić, można go kleić na meblach, ale nigdy na blaty kuchenne i podłogi. On ma 3 mm grubości.

Też myślałam, że fornir kamienny jest pancerny tak jak Łupek z którego się go robi. Ale figa kamieniarze sprowadzili mnie na ziemię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wkleić post naszego kolegi forumowego. Chodzi o nowa taryfę antysmogową. Ubawiłem się jak norka :)

 

"Witam

 

Mnie ta taryfa też się podoba.

 

Oczywiście nie do grzania domu.

Niektóre uprawy, z powodów fiskalnych lub prawnokarnych, nie lubią światła dziennego.

 

G12as zapewni dużo światła i ciepła niezbędnego dla tych upraw.

Co więcej, nagły przyrost zużycia energii, będący dotychczas przesłanką dla podjęcia obserwacji odbiorcy energii przez pewne organy, obecnie nie będzie budził żadnego zdziwienia.

Wystarczy wstawić do domu np.15 farelek po 2 kW lub więcej.

 

To się nazywa "ułatwienie dla małego biznesu".

Zioło stanieje.

 

Z zielarskim pozdrowieniem

 

Pratchawiec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma (Mapstone) robiła u mnie zabudowę kominka (Basaltina).

Dość trudny projekt, ze względu na podwieszenie jednej półki (druga leżąca na podłodze).

Ale z całości prac (jako kamieniarz + montaż) jestem zadowolony.

Z ceny mniej (ale to chyba norma) ;-)

Edytowane przez marcin.o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...