Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaguś - to kombinuj dziewczyno gdzie te cegłe i szklane drzwi u siebie wkomponowac ;) Trzymam kciuki i będę zagladać . Tylko pisz nam tu na bieżąco i pracu w wolnych chwilach nad pisklakiem bo ja czekam jak ten pies na swego pana. I czekac bede !!! No !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja rczej z innej beczki , jestem tu od niedawna i szukam iformacji na tematpomp ciepla , w czytalem twoj wpis ktory dodalas juz bardzo dawno temu , prosze powiedz jaktam pompa dziala czymasz z nia jakies problemy , cotoza firma instalacje kladla i czy masz jakis do nich kontakt , jestem z Wroclawia wiec sam nie wiem juz gdzie szukac . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosica - wstyd mi strasznie, bo wybieram się do Ciebie już od miesięcy i jakoś ciągle nie dotarłam.... Ale zajrzę na pewno! A za dobre słowo dziękuję, kochana!

Pinacolada - nad cegłą ciągle się zastanawiam, a szklane drzwi u Ciebie są booooskie, ale w moich planowanych wiejskich klimatach, to nijak ich nie widzę :no: Co nie zmienia faktu, że są cudne.

Luca32 - montowała u nas firma PPC Pompy, ale nie wiem czy oni działają na terenie całej Polski, czy tylko w mazowieckim. Sama pompa Ecopower sprawuje się dobrze, w sensie, że jest bezawaryjna a w domku jest ciepło. Ale nie wiem czy wiesz, że u nas na razie do ogrzania jest tylko kawałek domu, więc wszelkie pomiary i koszty są zupełnie niemiarodajne.

Nazwa - dzięki serdeczne :wiggle: Działamy jak najszybciej, żeby zdążyć zrobić jak najwięcej i mamy nadzieję, że zima jeszcze trochę się spóźni. Najlepiej to tak niech się spóźnia aż do wiosny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luca - na tym chyba polega urok budowania: adrenalinka, wybory, zastanawianie się nad wyborami.... Polecam nie czytać po dokonaniu wyboru, bo inni mogli wybrać lepiej i na cholerę się dodatkowo denerwować.:D Ale warto budować. Naprawdę warto. A skoro trafiłeś tutaj, to będzie Ci o wiele łatwiej :yes:

Osica - wirtualnie byłam i się zachwyciłam, o czym wiesz :)

Nazwa - właśnie dzisiaj na "twojapogoda", którą sprawdzam kilka razy dziennie, pojawiła się tragiczna dla mnie informacja: za tydzień potężne mrozy do -11 w nocy! Jak to się sprawdzi, to nawet fundamentów nie dokończymy!!! :bash::mad::bash: Zróóób coooooś! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAGNA , wielkie dzieki za slowa pociechy , jak narazie nerwowka przy samych papierach a co dopiero bedzie przy budowie , ciesze sie ze tu trafilem mam nadzieje ze znajde tu pomoc w kazdym temacie . Pozdrawiam wszystkich muratorow ! :D:lol2:

 

Bo do budowania to trzeba jeszcze mieć duuuuużo poczucia humoru. Jak w to się uzbroisz, to nagle dojdziesz do wniosku, że świat budowlany jest bardzo śmieszny. A tu na początek link do czegoś, co znacznie ułatwi Ci życie na forum: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?87924-nowa-wyszukiwarka-forumowa-100-że-znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośka, dzięki kochana, bo ja mam naprawdę wrażenie, że piszę za dużo i nikomu nie będzie się chciało tych wynurzeń czytać. A ja wpadłam w szał muratorowy znowu i chcę się wszystkim z Wami dzielić, bez opamiętania. Twoje słowa pozwalają mi wierzyć (ojej, patetycznie się zaczyna), że jesteście tak zajebiście kochani i mnie znosicie cierpliwie :)

Gosieczek - naprawdę tak uważasz? To ekstra, bo ja też tak uważam. Raz zapłacę a cieszyć się większą działką będę już do końca życia. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośka, dzięki kochana, bo ja mam naprawdę wrażenie, że piszę za dużo i nikomu nie będzie się chciało tych wynurzeń czytać. A ja wpadłam w szał muratorowy znowu i chcę się wszystkim z Wami dzielić, bez opamiętania. Twoje słowa pozwalają mi wierzyć (ojej, patetycznie się zaczyna), że jesteście tak zajebiście kochani i mnie znosicie cierpliwie :)

Gosieczek - naprawdę tak uważasz? To ekstra, bo ja też tak uważam. Raz zapłacę a cieszyć się większą działką będę już do końca życia. :lol2:

 

 

Przeca uwielbiamy Cię czytać a znosimy Cię... z niecierpliwością :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...