Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Prostego (życia Jagny i Petera)


Jagna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiedy gwiazdka zabłyśnie na niebie

każdy złoży życzenia od siebie,

łamiąc się opłatkiem nawzajem

każdy wtedy ciepło podaje.

Tak prosto do serca słowami

ze świątecznymi życzeniami.

I siadamy do stołu wokoło

kolędy śpiewamy wesoło,

choinka migocze lampkami

przybrana kolorowymi bombkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję za życzenia Świąteczne. Ja się nie wyrobiłam na Święta z pisaniem, za co przepraszam, ale teraz....

Wszystkim budującym, szczęśliwie mieszkającym i tym planującym budowę, życzymy Wspaniałego Całego 2013 roku, żeby spełniły się Wasze wszystkie marzenia, żeby każdy dzień obfitował w same radości. Kochani, życzymy Wam Cudownego, Bogatego i bardzo Szczęśliwego Nowego Roku.

W tym roku upatrzyłam sobie taki obrazek. Niech symbolizuje moc, solidność i bezpieczeństwo.

 

http://images10.fotosik.pl/3115/8aad796d4c7ffeb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, w ostatni dzień starego roku, zadzwoniła Pani z Banku, żeby mi powiedzieć, że mam przyznany kredyt... Czyli mogę sobie marzyć, że za rok o tej porze będę pisała do Was z naszego nowiutkiego salonu przy palącym się kominku. Albo kuchni, jak mnie z kanapy wyeksmitują.... Eeee, to se indukcję na boosterze rozpalę.... ;)

 

:wave:

 

Właśnie tych marzeń spełnienia Ci życzę............................:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Rasia mnie ubiegła z życzeniami, To nic, jak się powtarza jak mantrę, to ma większe szanse spełniania ;)

 

tak więc Kochana, życzę Ci/ Wam byś za rok o tej porze pisała do nas z Waszego nowiutkiego salonu przy palącym się kominku. Albo kuchni, jak Cię z kanapy wyeksmitują.... Eeee, to se indukcję na boosterze rozpalisz.... ;)

 

Szczęśliwej 13-tki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...