Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lodówka side by side czy jednodrzwiowa?


mrowkaania

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

Obecnie mam Mastercooka wielką 2m wysokości z 105 litrową zamrażarką - trudno znaleźć na rynku większą i często brakuje mi miejsca! Zwłaszcza w zamrażarce. Wiem, można kupić dodatkową zamrażarkę - mam. Teraz chcę kupić SBS dlatego, bo jest rzeczywiście większa, można bardzej sensownie rozłożyć żywność. Patelni nigdy w życiu nie wstawiałam do lodówki, ale garnki owszem. Duży gar i tak tylko jeden wejdzie i na nic innego już nie ma miejsca. W ciągu roku lodówa zapełniona, światło panuje, jak są dzieci na wakacjach. A SBSa można kupić praktycznie w cenie lodówki combi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem uszczypliwość niektórych osób.

Ot taka mentalność, ktoś coś ma, mi wydaje się to zbędne (albo mnie nie stać) to mu dowalę, że wieśniak, że idiota, niech sobie nie myśli że mu wszystko wolno mieć.

 

Mnie nie stać, ani mi się nie podoba SBS bo nie da się jej ładnie zabudować, ja kupuję lodówkę z dolnym zamrażalnikiem do zabudowy, bez kostkarki i dystrybutora wody.

 

A tym słomiarzom, co to u wszystkich drzazgi widzą radzę się w głowę stuknąć.

Słoma wystaje?

Bo kogoś stać i tak chce?

Buractwo i typowa polaczkowość - nie mam, kto inny ma to go wyśmieję i obgadam, chama jednego, co pewnie ma bo nakradł.

 

 

 

Ot dwa buraki sie spotkały i se pogadały ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad roku czekam na swoja SBSes 7165, z winiarka.Jest przepiekna,mam nadzieje,ze nie bedzie awaryjna.Mam osobna winiarke,ale wstawie ja do garazu bo nie bedzie mi pasowac a w spizarni zajmie za duzo miejsca.Tam stanie zamrazala.

Ma ktos ta lodowke Liebherra czy tylko sie klocicie tutaj?

 

Tylko się kłócą bo nic więcej nie potrafią powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad roku czekam na swoja SBSes 7165, z winiarka.Jest przepiekna,mam nadzieje,ze nie bedzie awaryjna.Mam osobna winiarke,ale wstawie ja do garazu bo nie bedzie mi pasowac a w spizarni zajmie za duzo miejsca.Tam stanie zamrazala.

Ma ktos ta lodowke Liebherra czy tylko sie klocicie tutaj?

 

A czemu czekasz aż rok czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lodówkę sbs samsunga rodzinka 2+2. Lodówka sprawdza się świetnie , nie swieci pustkami bo nie chce mi się codziennie jeździć do sklepu i zakupy robie raz na pare dni. Z kostkarki zrezygnowaliśmy z powodu awaryjnosco tego ustrojstwa , ale za to mamy barek bardzo przydatna rzecz nie trzeba za każdym razem otwierać drzi gdy ktos chce napić się soku czy wziąc mleko do kawy. No i zamrażalnik bajka wreszcie widzę wszystko jak na dłoni zamiast grzebac po szufladach w poszukiwaniu schabu zgięta w pałąk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Gdybym tylko miała większą kuchnię to na pewno wybrałabym wersję side by side ponieważ wyglądają one o wiele ciekawiej

Czyli nie jest potrzebna taka duża lodówka ale że jest modna to czemu nie...Można i tak. Ja za zaoszczędzoną kasę najpierw przy kupnie a później przy użytkowaniu wolałbym zabrać rodzinę na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to co mu sie podoba , jest w jego mniemaniu praktyczne i na co go stać. Dla mnie sbs to strzał a dziesiątkę. Zużycie prądu nie jest wcale duże przy klasie A+, Królik do zamrażarki w całości wchodzi leciutko nawet z rodziną i znajomymi. No i żeby go potem wyciagnąć nie muszę kucać ani klękać i grzebać w szufladach bo wszystko jest przejrzyście poukładane na półeczkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak odnosnie tego stac czy nie stac....stac to pewnie duzo ludzi jednak wiekszosc mysli racjonalnie

To że ty masz jakieś ale do tego typu lodówek , nie znaczy jeszcze że wszyscy którzy je wybrali myśli nieracjonalnie. Masz tradycyjną chłodziarko zamrażarkę? Super , jeśli ci wystarcza i jesteś zadowolony. Ja zadowolona nie byłam mimo że moja poprzednia lodówka miała 180 cm(więc sporo miejsca w środku). Teraz rozmiar mojej kuchni pozwolił na postawienie sbs więc taka lodówkę mam i dopiero ta jest dla mnie wystarczająca i spełnia moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zwrócić uwagę, że są różne szerokości lodówek SBS, od 80cm, do której naprawdę nie wejdzie nawet średni garnek, do 1m szerokości i spokojnie wchodzącego pojemnika na tort i wielkiego gara.

Nigdy bym nie kupiła czegokolwiek, żadnego mebla z tego powodu, ze modne. Po prostu muszę mieć dużo miejsca. I tak mam jeszcze osobną zamrażarkę (na świniaka :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję zwykłą lodówkę z zamrażarką. Jest nas dwoje. W tej chwili często nasza mała lodóweczka podblatowa świeci pustkami, bo zakupy robimy na bieżąco. Tylko latem brakuje miejsca w niej na duże butle mineralne lub Coli. Jedyne czego mi rzeczywiście brak to większego zamrażalnika, bo do mojego nie wejdzie nawet duża paczka frytek :)

Myślę, że lodówka z zamrażarką o wys. 1,6-1,7 m spokojnie wystarczy dla nas.

 

Na pewno wygodnie jest otwierać zamrażarkę jak lodówkę a nie grzebać w szufladach, więc gdybym miała większa kuchnię po prostu kupiłabym podblatową zamrażarkę i podblatową lodówkę bez zamrażarki i ustawiła w zabudowie na wysokości 70 cm obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...