Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak wiadomo łatwo jest wybudować piękny dom za duże pieniądze. Natomist za małe pieniądze.... to jest coś!

Może się ktoś pochwali w jakiej cenie udało mu się zamknąc całą inwestycję budowlaną (pod klucz). Zapraszam. Jeśli jest ktoś taki to proszę niech się pochwali, a napewno jest czym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 539
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piotrku co prawda ni eskończyłem jeszcze swojego domku ale jednego czego sie nauczyłem na etapie budowy to to by do teoretycznej ceny jakiegos etapu budowy dodac kilka procent na dziwne i nieprzewidywalne wydatki...zawsze sie coś urodzi, druga rada to targowac sie ile da w hurtowniach..jak już mas zupatrzoną hurtownie to wjechac do niech spytac ile dadza rabatu jak powiedza ze 10 % to ty powiedz ee to firma X daje 15% i transport gratis. a przy zapłacie jeszce sie spytać o upust bo płacisz gotówką !!! a jak nie beda chcieli dac to powiesz ze zapłacisz kartą (wtedy operator kart bierze od hurtowni chyba 3% od kwoty)i będa w plecy ...

Powodzenia na nowej budowniczej dordze życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Chciałabym prosić forumowiczów o podanie mi stron internetowych z ciekawymi projektami małych domków (niedrogich w budowie) o powierzchnii użytkowej do 120m2.Przejrzałam już chyba z tysiąc stron i wciąż nie znalazłam tego jedynego.Może ktoś z was budował jakieś zgrabne"maleństwo" ze strony której jeszcze nie widzialam.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe i sprawdzone projekty ma Murator:

http://www.projekty.murator.pl/wyniki.htm?offset=0&nazwa=&powierzchnia=150&technologia=0&bryla=0&szerokosc=A&imageField.x=26&imageField.y=7, ja wybrałem

http://www.projekty.murator.pl/Panel/pliki/d53-front-300.jpg http://www.projekty.murator.pl/Panel/pliki/d53-tyl-300.jpg

 

polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miku99

 

juz go nawet trochę mam - co prawda jutro dopiero wstawiają okna, ale mury i dach juz jest. Śmieszne jest to , że wygląda identycznie jak w katalogu - białe ściany i czerwony dach. tylko okna będą prawie białe.

 

Dla mnie też jest bomba, no może taka mała bombka, bombeczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu99 jak pewnie zauważyłaś ja również pałacu nie buduję. Wychodziłem z założenia, zę lepiej mały zbudować i ładnie wykończyć niż latami na budowy placu... mieszkać. Zresztą sytacja ekonomiczna i tak dużego manewru mi nie dawała.

 

Chetnie poznałbym Cię... gdybyś kiedyś przypadkiem do Wawy... to mój dom (mieszkanie) i rodzina stoi otworem dla Takich...(cyt.)Gitarą i Piórem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...