Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie odnośnie drzwi do łazienki z szybami po całości. Jak to się sprawdza w użytkowaniu, czy nie śladów po tym jak szyby zaparują po gorącej kąpieli? Można się przyzwyczaić jesli wcześniej miało sie całe drzwi pełne?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie drzwi do łazienki z szybami po całości. Jak to się sprawdza w użytkowaniu, czy nie śladów po tym jak szyby zaparują po gorącej kąpieli? Można się przyzwyczaić jesli wcześniej miało sie całe drzwi pełne?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
od tygodnia jestem posiadaczem nowych drzwi wewnętrznych firmy AFB Kraków. Wykonanie śliczne, firma maluje proszkowo z palety NCS. Ja wybrałem białe i sa śliczne :)

 

Jakiś czas temu trafiłam na te drzwi i bardzo mi się spodobał jeden z wzorów. Zresztą do tej pory mi się podoba, podobnie jak ceny :) Jednak robią drzwi jedynie malowane na jakiś konkretny kolor, a nie "drewnopodobne". Trudno mi było zdecydować się na jakiś jeden kolor pasujący do wszystkich pomieszczeń w całym domu, podłóg, okien, mebli, itd. Dlatego z nich zrezygnowałam. Chociaż łazi mi po głowie pomysł, żeby na poddaszu zrobić inne drzwi niż na parterze: właśnie jakieś kolorowe, pastelowe, "sypialniane", bo przecież poddasze będzie u nas taką właśnie częścią domu. Zobaczymy...

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to zależy od wystroju wnętrz. Zdecydowaliśmy się na białe drzwi ponieważ mamy białe okna, biały osprzęt elektryczny oraz białą kuchnię.

co do drzwi to naprawdę są wykończone rewelacyjnie, firma zrealizuje praktycznie każde życzenie klienta. No i cena, za 9 sztuk w tym dwie na sysytemie przesuwnym zapłaciliśmy 7800.

Jak się nauczę albo ktoś mi podpowie jak to zrobić to wkleję zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na rady co do drzwi wewnętrznych. Chodzi mi o takie aby z tej samej serii były do pokoi (z szybami), pelne, łazienkowe i do garderoby.

Opiszcie swoje dobre i złe doświadczenia z drzwiami. Co byście zmienili w drzwiach jakbyście kupowali powtórnie?

Czy do garderoby jeżeli jest pozostawiony otwór drzwiowy można wstawić drzwi takie jak do szaf garderobianych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi Lutostańskiego były dla mnie natchnieniem.Model zewnętrznych jest u nas wewnętrznym z pełnego drewna.Jest kamienicznie może ,ale ok.Wszystkie sš pełne nie ma rozróżnień-i jest dfobrze.Dzieci zapowiedziały ,że nie chcš oszklonych i miały rację -sš dzikusami jeszcze ,no i chciały uniknšć œwiatła z bawialni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczka, mam ogromną prośbę do Ciebie - czy mogłabyś wysłać mi na priv cenę skrzydła wraz z ościeżnicą ?? Byłąbym bardzo wdzięczna bo drzwi bardzo mi się podobają i co najważniejsze mają kolor wenge a nigdzie indziej nie mogłam tego znależć. Z góry dziękuję i pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos drzwi do łazienki mam wątpliwość co będzie praktyczniejsze: tuleje czy podciecie?

 

A może ma ktoś szybę mleczną bezpieczną. Czy rzeczywiście mniej się brudzi i jest zupełnie nie przezroczysta? Ja do sypialni chciałabym drzwi które wpuszczą trochę światła na korytarz ale jednocześnie nie zmniejszą intymności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos drzwi do łazienki mam wątpliwość co będzie praktyczniejsze: tuleje czy podciecie?

 

A może ma ktoś szybę mleczną bezpieczną. Czy rzeczywiście mniej się brudzi i jest zupełnie nie przezroczysta? Ja do sypialni chciałabym drzwi które wpuszczą trochę światła na korytarz ale jednocześnie nie zmniejszą intymności.

 

Mam taka szybe w drzwiach Avanti z Wolomina. Szyba jest gładka jak to kazda szyba, mycie bezproblemowe i szybkie.

 

A co do przezroczystosci- to ja mam te drzwi zalozone w łazience i toalecie i nic a nic nie widac. Najwyzej cień.

 

A po wizycie w sklepei w ostatni weekend i obejrzeniu szyb piaskowanych - stwierdzam ze szyba klejona ezpieczna to jest to co powinno byc montowane anie zadne tam piaskowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o drzwiach firmy Lutostański? Jestem przed wyborem drzwi wewnętrznych. Zależy mi na kolorze Mahoń Meranti. SKłaniam się ku fornirowanym. Proszę o wasze doświadczenia z drzwiami wewnętrznymi. Liczę na wskazówki gdzie kupować i czego unikać.

 

Ja mam drzwi Lutostańskiego. Są bardzo solidne i dobrze wykonane.

http://foto.onet.pl/upload/30/66/_604933_n.jpg

http://foto.onet.pl/upload/2/31/_604932_n.jpg

Szczerze polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...