Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a gdzie tu jest reklama? może nie przesadzajmy :)

 

Reklama była przez minutę i zawierała linka do mojego kulawego, firmowego fejsbuka, gdzie jest zdjęcie takich drzwi z podwyższoną opaską. Ale szybko ją zedytowałem, bo link nie wszedłtak jak trzeba;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z was ma drzwi wewnętrzne firmy Zbydrew (firma z okolic Wadowic) albo słyszał cokolwiek na temat tej firmy i jakości jej produktów? Ogłaszają się również n allegro. Ceny mają konkurencyjne jak za drzwi na ramiaku sosnowym z okleiną naturalną. Grubość skrzydła 44 mm - czy to dużo czy mało? Ile właściwie powinny mieć grubości dobre drzwi wewnętrzne?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Vasco, ale sądzę ze jak dla większości oscieznic regulowanych otwór powinien być na ok 90x207cm.

 

Z tego co patrze w katalogu to otwór dla 80-tek powinien mieć 88cm. (tak podaje katalog Vasco, natomiast DRE 87cm)

 

Ja póki co wertuje katalogi, i próbuje jakieś drzwi w miare tanie znaleść i ładne.

 

cena drzwi 80-tek z montażem, VAT 8% i klamką oraz regulowaną ościeżnica (14cm ściana) kolory z podstawowej palety.

 

DRE plus top 835zł (troche szpecą ramki wokół szybek)

DRE Scala 915zł

Verte kolekcja D - 790zł

Vasco Evora 840zł

 

@Ana , ja nie mam madera w katalogu, chyba mi stary dali :)

ale ceny mam aktualne.

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie lepszym otworem jest jednak 90 :) - jak poszukasz w przypisach do katalogu, to pewnie zobaczysz, ze te 9 0jest ciagle w normie :) Poza tym to otwór bardziej uniwersalny i szczególnie przy grubych murach (30cm) pozwala na dokładniejsze ustawienie ościeżnicy. Idę o zakład, że 50% "nóg" w takich futrynach nie stoi równolegle do siebie :) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrze w katalogu to otwór dla 80-tek powinien mieć 88cm. (tak podaje katalog Vasco, natomiast DRE 87cm)

 

Ja póki co wertuje katalogi, i próbuje jakieś drzwi w miare tanie znaleść i ładne.

 

cena drzwi 80-tek z montażem, VAT 8% i klamką oraz regulowaną ościeżnica (14cm ściana) kolory z podstawowej palety.

 

DRE plus top 835zł (troche szpecą ramki wokół szybek)

DRE Scala 915zł

Verte kolekcja D - 790zł

Vasco Evora 840zł

 

@Ana , ja nie mam madera w katalogu, chyba mi stary dali :)

ale ceny mam aktualne.

Dzięki:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę za Parmaxa. Kurczę droooogo. Dewro tak samo, Eurodor jeszcze sporo drożej. Czy nie ma rozsądnej alternatywy?

 

P.S> Porta Villadora jest w cenie Eurodor. To mnie kompletnie rozwaliło, przecież to produkt masowy do tego zero indywidualnych opcji..

 

 

Drogo to znaczy ile ? Daj przykład ile i jakie drzwi i z czym liczone. Ja napisałem wcześniej moje wyceny. Póki co taniej niż 790zł nie znalazłem - to co mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi pełne malowane RAL matowy, zamek magnetyczny, zawiasy wewnętrzne, ościeżnica oczywiście bezprzylgowa, po rabacie z 8% VAT w okolicy 2200pln. W Eurodoor to koszt minimum 2500. Drzwi bardziej pod indywidualne potrzeby (próg opadowy, poszerzona opaska górna by zakryć otwór itp., wszystko płatne ekstra, ale w Eurodoor dwa razy drożej. Na przykład rewers w Parmaxie to 350 a w Euro to 600 pln. Montaż osobno koło 200 za sztukę.

 

P.S> ja pisałem już wyżej, mamy raczej inny target :)

 

Fajna kobieta - ale w sumie wyjdzie chyba podobnie to Interdoora, a moim zdaniem to zupełnie inna jakość. Interdoor mnie nieco rozczarował.

Edytowane przez Kubaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba, patrzyłeś na drzwi Asilo (ponoć przyzwoite), mają niby malowane (tylko 5 kolorów), głowy nie dam czy z fakturą słojów (oby nie), ale ceny chyba milsze niż ww.

Minus taki - nie można ich chyba tak bogato konfigurować jak np. Entry (droższa półka tego producenta).

Edytowane przez grzeniu666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi pełne malowane RAL matowy, zamek magnetyczny, zawiasy wewnętrzne, ościeżnica oczywiście bezprzylgowa, po rabacie z 8% VAT w okolicy 2200pln. W Eurodoor to koszt minimum 2500. Drzwi bardziej pod indywidualne potrzeby (próg opadowy, poszerzona opaska górna by zakryć otwór itp., wszystko płatne ekstra, ale w Eurodoor dwa razy drożej. Na przykład rewers w Parmaxie to 350 a w Euro to 600 pln. Montaż osobno koło 200 za sztukę.

 

P.S> ja pisałem już wyżej, mamy raczej inny target :)

 

Fajna kobieta - ale w sumie wyjdzie chyba podobnie to Interdoora, a moim zdaniem to zupełnie inna jakość. Interdoor mnie nieco rozczarował.

My sie chyba zdecydujemy na Interdoora jednak.Wynegocjowalam niższa cenę i wychodzi 2000 zł za sztukę juz ze wszystkim na gotowo łącznie z montażem.U mnie niestety nie znalazłam innych odpowiadających mi cena i jakością.Byłam w sobotę u znajomych oni maja Pol-skone.Masakra....plastik fantastik tak w skrócie.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...