Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aranżacja ogrodu


Recommended Posts

nigdy nie aspirowałem do roli eksperta czy doradcy - bo nie mam do tego żadnych uprawnień ani w tym kierunku wykształcenia

- chociaż jak ktoś przeczytał ten wątek to i takie pomysły się tu znalazły ;)

nie po to by doradzać innym czy zajmować się projektowaniem , ale w celu zgłębiania wiedzy o czymś co interesuje i inspiruje do pracy

- takie nowe hobby ;)

 

cieszę się że pokazując nasz ogród i etapy jak powstaje ( i daleka jeszcze przed nim i nami droga :)) mogłem kogoś zainspirować

podsunąć pomysł czy pokazać - nie jak to zrobić - bo ja też się wielu rzeczy uczę i robię błędy , ale pokazać właśnie jak to zrobiłem czy zrobiliśmy

 

pokazując te rzeczy , wiem że czasem zabrałem fachowcom kilku klientów ;) , ale dałem możliwość zrobienia czegoś samemu - a to najbardziej smakuje:)

pokazałem ,że wiele rzeczy jest w "zasięgu" zwykłego śmiertelnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I właśnie to doceniamy. Że pokazałeś, iż są to proste i wykonalne rzeczy. Nie trzeba brać ekip do wszystkiego. Wystarczy poczytać, poszukać, trochę chęci, ciut zapału i jest. Jeśli zdarza się, popełnić błąd - trudno, to się poprawia. Nie myli się tylko ten, co nic nie robi :)

Trzymam kciuki za dalsze cele i postanowienia.

I mam taką cichą nadzieję na Twoją pomoc, jak już dojdę do etapu ogrodu. Na razie walczę z dachem :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz rh kwitnie :)

jednym kwiatem , ale jednak !

pierwszy raz

nawożenie i Topsin mu pomógł jak nie wiem co !

i ma mnóstwo młodych przyrostów - też pierwszy raz :)

 

Jednym, ale za to jakim! Cudny. Pamiętasz jaka to odmiana?

Po ostatniej wizycie w ogrodzie botanicznym zachorowałam na azalie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...