Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

fototapeta w kuchni?


1986annalisa

Recommended Posts

Witam!

 

Szykują mi się pewne remonty i szukam ciekawych pomysłów. Ostatnio ktoś podsunął mi temat fototapet, ponieważ razem z mężem jesteśmy fotografami więc moglibyśmy zaszaleć. Myślałam czy nie zrobić jej w salonie jednak na salon jest inny plan. Co myślicie o fototapetach w kuchni - między szafkami górnymi a blatem kuchennym? Ktoś praktykował? Jak to się prezentuje? Macie jakieś doświadczenia? Jakoś nie umiem sobie tego zwizuwalizować tym bardziej, że jeszcze nowe szafki nie wybrane... help help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś świeżynka, ale na wszelkie demony internetu, przeczytałaś chociażby to, co masz pod swoim nickiem napisane: "WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi".

 

Mamy na forum wyszukiwarkę - pod słowem "fototapeta" i "kuchnia" znajdziesz kilkaset wypowiedzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Przestrzeń między blatem kuchennym a szafkami warto jakoś fajnie wykorzystać. Fototapeta może być dobrym rozwiązaniem, warto też rozważyć dekor kuchenny. Tutaj można zobaczyć o co chodzi: http://www.produkcjafototapet.pl/druk_na_szkle.html

 

A jak wytrzymałość takich fototapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Pomyśl o szkle, PCV, pleksi. Fototapeta w kuchni raczej słabo. Świetną jakość uzyskałem na [EDYTOWANO REKLAMĘ], do tego mają sporo ciekawych wzorów.

Wczytałem fotę Nicka Cave'a , będę instalował między szafkami!

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest teraz takich realizacji, ale nei każda fototapeta sie do tego nada - trzeba wybierać taką z dodatkową wartswą ochronną (pokrytą laminatem stałym PCV bodajże). Bo fototapeta do kuchni musi być bardziej wytrzymała niż taka standardowa, np. do sypialni czy salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...