Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ta instalacja

[ATTACH=CONFIG]264971[/ATTACH] rekuperator norweski flexit z rozprowadzeniem - grzanie i chłodzenie kanałówką Mitsubishi z rozprowadzeniem ( oddzielna instalacja) kanałówka zasilana z pompy ciepła [ATTACH=CONFIG]264972[/ATTACH] oraz zasobnik 200l zintegrowany z pompą ciepłą Atlantic Exploer [ATTACH=CONFIG]264973[/ATTACH] kosztowały z montażem 27000 zł na dom 145m2. I centrala z kontrolą wilgoci, ciężka nie styropianowa.

 

U nas w Galicji, te tematy dopiero się rozwija i nie ma skąd czerpać wzorców, fajny zestaw i cena bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Galicji, te tematy dopiero się rozwija i nie ma skąd czerpać wzorców

Chyba nie jest aż tak źle. W Galicji mamy popularne firmy Jan-Gaz, Tywent czy Frapol, z czego dwie masz w Rzeszowie. Chyba nigdzie nie ma tylu polskich producentów rekuperatorów co u nas.

 

Na forum jest kilku bardzo popularnych instalatorów z Galicji - indiana_, kangaxx, czy Piczman (nie wiem czy ostatni jeszcze działa w tym zakresie). Tu podobnie - chyba znikąd nie ma większej ilości forumowiczów, którzy są specjalistami od wentylacji. W sprawie wentylacji możesz też rozmawiać z asoltem - tak, to również Galicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest aż tak źle. W Galicji mamy popularne firmy Jan-Gaz, Tywent czy Frapol, z czego dwie masz w Rzeszowie. Chyba nigdzie nie ma tylu polskich producentów rekuperatorów co u nas.

 

Na forum jest kilku bardzo popularnych instalatorów z Galicji - indiana_, kangaxx, czy Piczman (nie wiem czy ostatni jeszcze działa w tym zakresie). Tu podobnie - chyba znikąd nie ma większej ilości forumowiczów, którzy są specjalistami od wentylacji. W sprawie wentylacji możesz też rozmawiać z asoltem - tak, to również Galicja.

 

:oops:, widocznie słabo szukałem, mam nadzieje że nikogo nie uraziłem, na ta chwile mam już spisaną umowę,

dziękuje za "oświecenie: w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Centrala, kanały , kompletny GWC z czerpnią , robocizna, wszystko od A do Z, to kosztuje mnie 27tys, znana firma R.pl za to samo krzyknęła sobie 36tys,

:)

Nic tylko się uśmiechnąć jak ludziska potrafią być naiwni ;)

A przy okazji widać jak firmy łoją nie świadomych aczkolwiek majętnych inwestorów.

U nas w Galicji, te tematy dopiero się rozwija i nie ma skąd czerpać wzorców, fajny zestaw i cena bardzo ok

A w Galicji nie ma internetu ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczkowski... :) Raczej nie brałbym poważnie tego osobnika.

 

co konkretnie masz na myśli, to że wybrałem wg was droższe rozwiązania to już jestem upośledzony ???

fakt nie mam takiego jak wy doświadczenia, nie zbudowałem sam domu i brak czasu, powoduje że musze liczyć na podwykonawców,

ale hasło "nie brałbym tego osobnika na poważnie" nie jest na miejscu,

ale nie będę z tym polemizował,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co konkretnie masz na myśli, to że wybrałem wg was droższe rozwiązania to już jestem upośledzony ???

fakt nie mam takiego jak wy doświadczenia, nie zbudowałem sam domu i brak czasu, powoduje że musze liczyć na podwykonawców,

ale hasło "nie brałbym tego osobnika na poważnie" nie jest na miejscu,

ale nie będę z tym polemizował,

Chodzi o Brzęczkowskiego, nie o ciebie. Wypisuje niestworzone rzeczy na forach. Musisz ostrożnie podchodzić do jego rewelacji. Nie ma wiedzy ale chęć do pisana za to ma bardzo dużą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zgadza się są b. ciche, "wybajerzone" - po prostu dobre

mają jeden minus - są znacznie droższe

 

pozdrawiam

Nie wydaje mi się, żeby ambicją wszystkich producentów miała być najniższa cena kosztem jakości i trwałości.

Poza tym - można konkretniej co wg Pan oznacza "znacznie droższe"

- od czego i o ile ? Można konkret?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...