Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wentylator łazienkowy z automatyczną żaluzją ?


Recommended Posts

  • 2 weeks później...

szkoda, że już kupiłeś przekaźnik.

jest na rynku wentylator polskiego producenta, który ma fajną elektronikę między innymi z takim ustawieniem jakiego szukasz.

Nazywa się PRIMO i można go kupić także z automatyczną żaluzją.

np. w tym sklepie : http://www.300energia.com/sklep/wentylatory_lazienkowe/wentylatory_lazienkowe_osiowe/rid,12725.html

Aby wentylator działał tak jak sobie życzysz, czyli rozpoczynał pracę dopiero po Twoim wyjsciu z łazienki [ i zgaszeniu światła]

wystarczy zdjąc zworkę .... i gotowe.

Wentylator ma 5 lat gwarancji i co ciekawe także wbudowaną regulację wydajności.

tutaj znajdziesz instrukcję: http://www.klimatom.com/PL/PL_manual/PRIMO_manual_PL.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years później...
W łazience wentylacja powinna byc zapewniona zawsze. Podczas korzystania z wc - intensywnie, podczas kąpieli też intensywnie. Jak komuś wieje to intensywnie po kąpieli. Potem wychodzicie, lecz ręczniki schną (powinny schnąć) dalej i wilgoć powinna być usuwana, dlatego wentylator z żaluzja jest złym pomysłem. Przerabiałem takie nietrafione pomysły. Pierwszy objaw to niewysychające ręczniki. Potem smrodek wilgoci w łazience, znany mi z wielu odwiedzanych domów. A wystarczy intensywne wietrzenie (wentylator właczony) podczas korzystania i stała wentylacja zawsze czyli grawitacyjna. Zero problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...