Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do vis-a-vis - wariant II


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 216
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość GOSC12_3

Dobra, udało sie :)

Więc tak- oby dwie lampy są super, ale ta którą masz, będzie bardziej pasowało do mojego wystroju. Ostatnio przeczytałam sobie mój ostatni wpis u Ciebie i to było o schodach. Ostatecznie zamówiłam 2 fachowców i zrobili je w 2 dni. Sprawa zapomniana :)

Teraz tato sie męczy z odkurzaczem centralnym :)

To pokrótce co u nas, jakby kogos interesowało hihi

 

Teresko77 ja tez poprosze o zdjęcia :) Po tak długiej nieobecnosci jestem głodna nowych wiadomości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tereska.. to ja sie tak zapytam, jak kazdy mnie ;)

Kiedy powrot?:cool:

 

Ja w ciemno kupilam plytki na podloge.. raz tylko je widzialam-jedna kafle na zywo i to jeszcze na dobry rok przed zakupem, po czym stwierdzilam, ze bierzemy, nie ma co szukac i wybrzydzac..kilka klikniec przez net... jestem zadowolona.

Teraz szukam "tego czegos" na sciany do lazienki.. tutaj pojawia sie problem, to co fajne kosztuje, albo nie podoba sie mojemu ;) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
teresko ciągle mnie wywala. napisze więc szybciutko, ze dziekuje za odpowiedz. Mi sie osobiście podoba ta lampa którą kupiłaś :)

 

No mam nadzieje, ze ta lampa w rzeczywistosci bedzie taka ladna, jak na zdjeciu. Niestety dopiero w lipcu je zobacze.

 

Dobra, udało sie :)

Więc tak- oby dwie lampy są super, ale ta którą masz, będzie bardziej pasowało do mojego wystroju. Ostatnio przeczytałam sobie mój ostatni wpis u Ciebie i to było o schodach. Ostatecznie zamówiłam 2 fachowców i zrobili je w 2 dni. Sprawa zapomniana :)

Teraz tato sie męczy z odkurzaczem centralnym :)

To pokrótce co u nas, jakby kogos interesowało hihi

 

Teresko77 ja tez poprosze o zdjęcia :) Po tak długiej nieobecnosci jestem głodna nowych wiadomości :D

 

Super, ze robicie instalacje odkurzacza centralnego:yes: Sprawdzilas sznurkiem, czy wszedzie "dojedziesz"?

Ja kazalam instalatorowi, ze sprawdzil, ale chyba i tak bede brala waz 9m, to moze mi sie uda na jednym podlaczeniu cala chalupe obleciec;)

Troche zaluje, ze zrezygnowalam z Vrooma:( Jeszcze dzisiaj mi po glowie chodzilo, zeby zadzwonic i zapytac, czy duzo kucia by bylo, jakbym teraz chciala wrocic do pierwotnej wersji:p No ale potem sobie wyobrazilam rozpierdzielona sciane pomiedzy garazem a przedsionkiem (sciana ocieplona, otynkowana i pomalowana) i doszlam do wniosku, ze chyba nie warto robic znowu syfu, jak juz tak ladnie ogarniete;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa piatek.. a w sobote szkola..;)

 

 

Tereska, nie dziwie sie, ze Ci sie nie chcialo.. ja do siebie tez od kilku dni nie wchodze, bo o czym to pisac :rolleyes:

 

Ty do szkoly, czy dzieci?

 

Nie ma o czym pisac, bo nic sie nie dzieje, czekamy na wiosne.

W lutym mieli zaczac ocieplac nam dach... nie wiem, czy zaczna przed swietami:bash:

 

Tereska.. to ja sie tak zapytam, jak kazdy mnie ;)

Kiedy powrot?:cool:

 

No jawna prowokacja po prostu:P

 

Tez uwielbiasz takie pytania??? Nie wiem, kiedy powrot, bo nie wiem, ile jeszcze potrwa, zanim skonczymy wszystko w srodku i dookola domu.

W tym momencie pada pytanie: A jak skonczycie, to wracacie? NIE WIEM!!! I kolejne: To po co budujecie, jesli nie wiecie, czy bedziecie wracac? :bash::bash::bash:

Chcemy wrocic, ale nie wiem, kiedy to nastapi, sama wiesz Melisko, ze to nie takie proste;)

Denerwuje mnie straszliwie te ostatnie pytanie:mad: Nie rozumiem, mielibysmy czekac z budowa do momentu, gdy mialabym ustalony konkretny termin powrotu???

 

Ja w ciemno kupilam plytki na podloge.. raz tylko je widzialam-jedna kafle na zywo i to jeszcze na dobry rok przed zakupem, po czym stwierdzilam, ze bierzemy, nie ma co szukac i wybrzydzac..kilka klikniec przez net... jestem zadowolona.

Teraz szukam "tego czegos" na sciany do lazienki.. tutaj pojawia sie problem, to co fajne kosztuje, albo nie podoba sie mojemu ;) :p

 

No ja mam to szczescie, ze mamy z mezem taki sam gust i to samo sie nam podoba.

To jest czasami az smieszne, bo zdarza sie, ze w tym samym momencie wpadamy na ten sam pomysl.

Albo mowi do mnie: Teresko, sprawdz "cos tam"... a ja juz zaczelam tego szukac przez internet chwile wczesniej:lol2:

 

Pierwszy nasz "zgrzyt" to plytki, bo moje kochanie chce wszedzie takie same, a dla mnie jest to opcja nie do przyjecia, bo mamy wstepnie wybrane plytki, ktore moga byc w wejsciu, obu holach i w kuchni, ale nie ma mowy, zeby je polozyc w salonie:mad: Ogolnie to nie chce plytek w salonie, ale jesli juz musialyby byc, to zadne plytki wybrane do salonu, nie beda dobre do reszty pomieszczen.

 

Mi wystarczy, ze raz plytke zobacze i dotkne, nie musze sie zastanawiac dlugo, ale musze zobaczyc i pomacac:rolleyes:

Wymagan nie mam zbyt duzych, maja byc matowe i "maziajowate":lol2:

Nie kupie juz w ciemno ze zdjecia, bo niestety kupione w ten sposob do garazu i kotlowni, sa zupelnie inne niz sobie wyobrazalam. No ale to tylko kotlownia i garaz, wiec przezyje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Okazalo sie, ze tamte "kwiatki", ktore wybralismy, sa sprzedawane jako dekory na sztuki, wiec gora jest zmieniona.

I nie patrzymy na kolor fugi;) Poprosilam pana, ktory robil wizualizacje, zeby dal jakas kontrastowa, bo przy jasnej wszystko sie zlewalo i nic nie widzialam:rolleyes:

 

1-7.jpg

 

2-5.jpg

 

2-7.jpg

 

5-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witaj Teresko ;)

dawno mnie nie było...u Ciebie i na forum :(( zaniedbałam totalnie swój dziennik budowy.

Wracam do życia ..., cieplutko pozdrawiam i obiecuję, że zmobilizuję się napisać na priv.

Super będzie w Waszym domku :*

 

 

Witaj Lusiu :hug:

 

Ja tez ostatnio nie jestem na forum za czesto...

Dopiero dzisiaj zobaczylam, ze napisalas, bo nawet maila nie sprawdzalam ;)

Zagladalam do Ciebie kilka razy, majac nadzieje, ze moze jakis nowy wpis zobacze, a tu ciagle nic...

 

Wyslalam Ci privka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...