Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Ania

Co się dzieje z tymi cenami? W jakiej hur? kupowałaś wełnę?

I jak tam dogadał się Twój mąż budowniczy z Ta kobieta co miała dzwonić? Ja nic nie wiem bo jeszcze w Janczewie U niej nie byłam - a mam do skaczenia zlecenie . A rzuc parę fotek :lol:

Acca piękny ten twój domek :D Naprawde podziwiam Twoja determinację :D :roll: :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój domek wydaje sie smutny i opuszczony :cry:

 

Jak to :roll: przecież jest sliczny i sobie śpi 8) :D :wink:

 

Wełne kupowałam w Hurtbudzie, Portowa 9.Cena wełny na poddasze szla do góry trzy razy w ciągu tygodnia :o i prawdopodobnie będzie jeszcze rosła.Z pewnego zródła też wiem, że styropian najlepiej jest kupić w zimie, bo z reguły jest taniej 8)

 

Mąż budowniczy :lol: z kobietą sie nie dogadał, bo kobieta nie dzwoniła :cry: :cry: :cry:

A o jakie fotki idzie :lol:

A tak w ogóle, to może znajdziesz czas,zapracowana kobietko,żeby wpaść do Andzi na kawkę 8) :D

 

 

Acca S U P E R!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

Chodzi mi o fotki Twojego domku :lol:

DZis będę w Janczewie bedę rozmawiac z tą kobieta powiem co i jak :lol: To niedaleko Ciebie po drugiej stronie głównej drogi :lol:

 

Nowych fotek nie posiadam, a nie widzialaś tych z dachem :roll: :lol:

Pogadaj, bedę czekać na wieści 8)

Jak znajdziesz czas to zapraszam 8)

A niedziela juz niebawem :lol:

 

Aha Wczoraj kupilam kompletny zestaw do ogrzewania podłogowego- kuchnia, łazienka i wiatrolap- rozmiar S. Firma reklamuje sie hasłem- tego nie mozna spiep..... :lol:

 

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary od Ani67 i Casandry75 niestety nic nie dały - dekarze zajęci na bliżej nieokreślony (dłuższy ) termin...

Szukam nadal. Dach kopertowy 270m2.

Proszę, może macie jeszcze kogoś do polecenia. Termin- kwiecień 2007, może trochę wcześniej jeśli zima odpuści...

Nadal nie mam porządnych studniarzy. Ci, z którymi rozmawiałam albo kopali do 14m albo mieli nierealne ceny (200zl/m). Może ktoś, gdzieś, jakoś...

A u mnie fundamenty zabezpieczone, czekają na mrozy a ja czekam na wiosnę i ruszam z kopyta. Może uda się następne grudniowe święta urządzić w nowym domku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich.

Wiesiek projekt bardzo mi się podoba szczególnie z zewenątrz. W środku

też ciekawy.

Projekt to bardzo indywidualna sprawa,

-ja mam w bloku 4 pokoje więc mówiłam że brakuje mi pracowni (mamy dwoje dzieci-każde ma swój pokój, my sypilanie i stołowy)wiec szukałam 5 pokoi ,

-znajomi zaś jak oglądali projekty ,które wybierałam to mówili że największym błędem ich domu jest łazienka bez okna wię odradzają szczerze

- inni znajomi wybrali taki projekt że dach był bardzo skomplikowany i drogi i musieli zmienic projekt

Więc każdy ma trochę inne oczekiwania.

Ja tak naprawdę buduję dom aby miec płytę ceramiczną i pewne urządzenie :wink: i ten kawałek trawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek i to najważniejsze, że spełnia Twoje oczekiwania.

A czy mieszkając będziemy zadowoleni z wybrnych projektów to się okaże . Uważam że ważne jest, jeśli jest taka możliwość, zobaczyć na żywo zrealizowany projekt i porozmawiac z kimś kto go użytkuje.

Wszyscy A -może napiszecie co było dla Was ważne przy wyborze projektu i działki? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałam czasu na długie wybory - w ciagu tygodnia musiałam wybrać jeszcze zanim uzyskałam kredyt :wink: Mam nadzieje iz domek pod jarząbem będzie funkcjonalny i wygodny :lol:

kierowałam sie tym iz by na dole były trzy pokoje i salon a góra dlamnie i meża .A w wielu projektach na dole jest jeden pokój + salon. 8)

Wybór działki był czystym intuicyjnym wyborem - 200metrów dalej mieszkaja moi rodzice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...