Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Makowa Panienko, aż się rozmarzyłam :rolleyes:, tym bardziej, że za oknem ciemno i pada...

co do drzwi super ! chyba zmałpuję pomysł ;) pozdrawiam cieplutko

 

Ja czekam z utęsknieniem deszczowych dni, a tu słońce ciagle do znudzenia ;)

Drzwi będą po 10 października i wtedy okaże się, czy wybór był trafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Trochę się obawiałem karuzeli w narożniku, ale ostatecznie jesteśmy bardzo zadowoleni. Czy to u Ciebie na projekcie w rogu to karuzela? Chyba nie...

Warto by było wykorzystać to miejsce.

 

Miałem zaproponować fronty jak nasze - Laxarby, ale widzę że w jasnej wersji też już zniknęły z oferty!

Trochę bez sensu - rok temu wszedł nowy system z nowymi nazwami, frontami itd. i już część wycofana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ta kuchnia, choć mnie bardziej się podobała ta z piekarnikiem umieszczonym wysoko - takie fajne połaczenie tradycji z nowoczesnością. Ale to przecież Tobie ma się podobać.

 

Też nienawidzę tłumów ludzi, obojętnie gdzie w sklepie czy na plaży :p

 

Co prawda ja nigdy nie planowałam piekarnika wysoko, gdyz moja kuchnia nie ma na to miejsca, ale z pewnością jest to świetne rozwiązanie. Gdyby nie to, że chce mieć mały stolik śniadaniowy w kuchni, miałabym na to miejsce bez żadnego problemu. No ale ja tradycjonalistka jestem i kuchnia bez stołu to nie kuchnia :p

 

Tłumy to koszmar. Staram się unikać spędów ludzi typu koncert na świeżym powietrzu oraz unikam jak ognia odwiedzin galerii handlowych w weekendy. Nawet do Biedronki staram się nie chodzić w sobotę. Nie mam nerwów po prostu. Ale wyznam szczerze to boję się skupisk ludzi także w kontekście nagłej paniki i tratowania się, co wcale nie jest takim rzadkim zjawiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się obawiałem karuzeli w narożniku, ale ostatecznie jesteśmy bardzo zadowoleni. Czy to u Ciebie na projekcie w rogu to karuzela? Chyba nie...

Warto by było wykorzystać to miejsce.

 

Ta szafka w rogu obok zlewu to nie jest typowy naroznik w kształcie L, tylko taka zwykła szafka lekko poszerzona. Rzeczywiście nie będzie tam karuzeli, przynajmniej kreator nie wyświetla takiej opcji. Trudno, jakoś wytrzymam z szarpaniem się z garnkami ;)

 

I masz rację, że Ikea jakoś dziwną politykę prowadzi z tymi frontami. W ogóle to mam wrażenie, że wycofywane są rzeczy dość lubiane, hity niemalże, jak np. seria Leksvik, czy te fronty z listewkami. Pamiętam, że swego czasu miałam na zbyciu 3 regały leksvik i sprzedałam je z dnia na dzień, bo akurat były wycofywane i ludzie szukali ich po aukcjach. Oczywiście wtedy jeszcze nawet nie myślałam o budowie domu i teraz pluję sobie w brodę, bo takie regały przydałyby mi się teraz baardzo, a tak mam tylko jeden. O, jaki piękny:

 

leksvik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są właśnie uroki palenia "eko"groszkiem :bash: Dlatego trzeba pilnować, żeby piec nie zgasł, bo później ciężko rozpalić, aczkolwiek za pięćdziesiątym razem idzie już szybciej ;)

W naszym piecu jest tak, że trzeba dostosowywać nastawy temperatur w zależności od pogody, bo np. przy gwałtownym ochłodzeniu piec potrafi sam się wyłączyć, gdyż stwierdza, że "temperatura nie rośnie". No i wracasz w zimie po pracy do domu, głodna, drogi zasypane a tu w domu zimno i piec piszczy. To jeden z minusów posiadania takiego pieca :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie przeraża ten groszek...

Ale akurat w wypadku naszej "spółdzielni" palenie może nie przypadnie mi w udziale (postanowiłem wziąć na siebie pralnię i jej logistykę;)).

Wybór mebli do salonu - wspaniały. Sam sobie ostrzyłem pazury na tę sofę - ale ponieważ tutaj budżet ciasny, to będzie nieco inaczej. Trzeba sobie kreatywnie poradzić;).

 

Kuchnia bardzo ładna. W sumie nie dziwię się, mimo wszystko, że zdecydowaliście się na Ikeę - sam mam obecnie zwyczajne białe szafki z Ikei i ich głębokość i możliwość "aranżacji" wewnątrz jest naprawdę super. Pomijając już fakt, że przeżyły dwie kuchenne "powodzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...